To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 1:04:01 PM
matchday 30
1. FC Köln 1. FC Köln 7:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
matchday 30
FC Bayern Bayern Munich 9:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
matchday 30
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 9:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
matchday 30
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 9:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
matchday 30
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 7:30 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
matchday 30
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 7:30 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
matchday 30
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 7:30 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
matchday 33
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 postponed SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
matchday 33
1860 Munich TSV 1860 Munich 8:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
matchday 33
Hallescher FC Hallescher FC 8:00 PM SC Verl SC Verl
matchday 33
FSV Zwickau FSV Zwickau 8:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
matchday 33
MSV Duisburg MSV Duisburg 8:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
matchday 32
Chelsea Chelsea FC 10:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
matchday 32 Hellas Verona Hellas Verona 9:45 PM ACF Fiorentina Fiorentina
matchday 26
TSV Hartberg TSV Hartberg 7:30 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
matchday 26
SCR Altach SCR Altach 7:30 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
matchday 26
Austria Vienna Austria Vienna 9:30 PM SV Ried SV Ried
matchday 36
Kayserispor Kayserispor 4:00 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
matchday 36 C. Rizespor Caykur Rizespor 4:00 PM Konyaspor Konyaspor
matchday 36 Karagümrük Fatih Karagümrük 4:00 PM Göztepe Göztepe
matchday 36
Sivasspor Sivasspor 7:00 PM Besiktas JK Besiktas
matchday 36 Hatayspor Hatayspor 7:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
matchday 2 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 4:45 PM Astra Giurgiu Astra Giurgiu
matchday 2 FC Viitorul FC Viitorul Constanța 7:00 PM Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
matchday 2 Dinamo FC Dinamo 9:30 PM UTA Arad UTA Arad
matchday 28 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 4:00 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
matchday 28 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 4:00 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
matchday 28 FK Jablonec FK Jablonec 6:00 PM MFK Karvina MFK Karvina
matchday 30 HNK Sibenik HNK Sibenik 6:00 PM HNK Gorica HNK Gorica
matchday 30 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 8:05 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
matchday 26 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 7:00 PM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
matchday 26 Warta Poznan Warta Poznan 7:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
matchday 26 Lech Poznan Lech Poznan 9:30 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
matchday 26 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 9:30 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
matchday 25 Slavia Sofia Slavia Sofia 4:00 PM POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
matchday 25 Arda Kardzhali PFC Arda Kardzhali 6:15 PM Etar Veliko Tarnovo FK Etar
matchday 25 Cherno More Cherno More Varna 8:30 PM Botev Plovdiv Botev Plovdiv
matchday 29 NK Celje NK Celje 4:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
matchday 29 NK Maribor NK Maribor 6:15 PM NK Domzale NK Domzale
matchday 30 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 6:30 PM Budafoki MTE Budafoki MTE
matchday 30 Ferencváros Ferencvárosi TC 9:00 PM Újpest FC Újpest FC
matchday 6 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 2:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
matchday 6 Quilmes Quilmes Atlético Club 0:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
matchday 15 León Club León FC 2:0 FC Juárez FC Juárez
Line-ups Kashima Antlers Kashima Antlers 1:00 PM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
matchday 2 Copiapó Deportes Copiapó 1:1 Deportes Temuco Deportes Temuco
matchday 9 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:00 PM FC Džiugas Telsiai FC Džiugas
matchday 9 Suduva Suduva Marijampole 7:00 PM Dainava Alytus Dainava
matchday 9 Riteriai FK Riteriai 9:00 PM FK Panevezys FK Panevezys
3' Gangwon FC Gangwon FC 0:0 Gwangju FC Gwangju FC
Line-ups Pohang Steelers Pohang Steelers 1:30 PM Suwon FC Suwon FC
matchday 18 Airdrieonians Airdrieonians FC 9:45 PM East Fife FC East Fife
matchday 18 Dumbarton Dumbarton FC 9:45 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
matchday 18 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 9:45 PM Clyde FC Clyde FC
matchday 18 Montrose Montrose FC 9:45 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
matchday 18 Peterhead Peterhead FC 9:45 PM Falkirk FC Falkirk
matchday 11 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
matchday 6 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:1 AD São Caetano (SP) São Caetano
Line-ups FC Liefering FC Liefering postponed FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Line-ups SKU Amstetten SKU Amstetten postponed FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
matchday 43 Brentford Brentford FC 8:00 PM Cardiff City Cardiff
matchday 43
Norwich Norwich City 8:00 PM Watford FC Watford
matchday 43 Preston Preston North End 9:00 PM Derby County Derby
matchday 43 Sheff Wed Sheffield Wednesday 9:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
matchday 43
Swansea Swansea City 9:00 PM Queens Park Rangers QPR
matchday 18 Albion Rovers Albion Rovers FC 9:45 PM Stranraer FC Stranraer
matchday 18 Annan Athletic Annan Athletic FC 9:45 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
matchday 18 Brechin City Brechin City FC 9:45 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath
matchday 18 Queen's Park Queen's Park FC 9:45 PM Elgin City FC Elgin City
matchday 18 Stirling Albion Stirling Albion FC 9:45 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
Group Stage EC São José Esporte Clube São José (RS) 1:1 Esporte Clube Pelotas (RS) Pelotas-RS
Group Stage Bento Gonçalves Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) 2:2 Esporte Clube Juventude Juventude
Group Stage Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 5:30 PM Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC
Group Stage Al-Quwa Al-Quwa Al-Jawiya 6:00 PM Tractor FC Tractor
Group Stage Persepolis Persepolis FC 8:00 PM FC Goa FC Goa
Group Stage Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 9:00 PM Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Group Stage Al-Sadd SC Al-Sadd SC 9:00 PM Al-Wehdat Al-Wehdat
Group Stage Foolad Foolad FC 9:00 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
Quarter-Finals GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 7:45 PM FC Toulouse Toulouse
Quarter-Finals Canet Rous. Canet Roussillon FC 10:00 PM Montpellier HSC Montpellier
matchday 8 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 6:45 PM FC Flora Tallinn FC Flora
matchday 8 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 7:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
matchday 6 Drogheda United Drogheda United FC 9:45 PM Shamrock Rovers Shamrock Rovers
matchday 6 St. Patricks St. Patricks Athletic 9:45 PM Waterford FC Waterford FC
matchday 6 Longford Town Longford Town FC 9:45 PM Finn Harps Finn Harps
matchday 6 Derry City Derry City 9:45 PM Dundalk FC Dundalk FC
matchday 6 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 9:45 PM Sligo Rovers Sligo Rovers
matchday 43 Swindon Town Swindon Town 8:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
matchday 43 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 9:00 PM Oxford United Oxford United
matchday 43 Accrington Accrington Stanley 9:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
matchday 43 Bristol Rovers Bristol Rovers 9:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
matchday 43 Burton Albion Burton Albion 9:00 PM Lincoln City Lincoln City
matchday 43 Northampton Northampton Town 9:00 PM Ipswich Town Ipswich
matchday 43 Rochdale Rochdale AFC 9:00 PM Blackpool FC Blackpool
matchday 43 Shrewsbury Shrewsbury Town 9:00 PM Wigan Athletic Wigan
matchday 43 Fleetwood Fleetwood Town 9:45 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
matchday 43 Hull City Hull City 9:45 PM Sunderland AFC Sunderland
matchday 43 Peterborough Peterborough United 9:45 PM Gillingham FC Gillingham FC
matchday 43 Plymouth Plymouth Argyle 9:45 PM Charlton Athletic Charlton
matchday 43 Barrow Barrow AFC 9:00 PM Port Vale FC Port Vale
matchday 43 Bolton Bolton Wanderers 9:00 PM Carlisle United Carlisle United
matchday 43 Bradford Bradford City 9:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
matchday 43 Colchester Utd. Colchester United 9:00 PM Southend United Southend United
matchday 43 Forest Green Forest Green Rovers 9:00 PM Exeter City Exeter City
matchday 43 Grimsby Town Grimsby Town 9:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
matchday 43 Harrogate Town Harrogate Town 9:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
matchday 43 Leyton Orient Leyton Orient 9:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
matchday 43 Mansfield Town Mansfield Town 9:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
matchday 43 Newport County Newport County 9:00 PM Crawley Town Crawley Town
matchday 43 Stevenage Stevenage FC 9:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
matchday 43 Walsall Walsall FC 9:00 PM Salford City Salford
matchday 23 Aldershot Town Aldershot Town 9:00 PM King's Lynn Town King's Lynn
matchday 19 Dover Athletic Dover Athletic called off Weymouth FC Weymouth FC
matchday 18 Wealdstone FC Wealdstone FC 9:45 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
matchday 23 Chesterfield FC Chesterfield FC 9:45 PM FC Halifax Town Halifax Town
matchday 16 Boreham Wood Boreham Wood FC 9:45 PM Barnet FC Barnet
matchday 25 Woking FC Woking FC 9:45 PM Torquay United FC Torquay United
matchday 11 Portadown Portadown FC 9:45 PM Larne FC Larne FC
matchday 21 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 9:45 PM Glenavon FC Glenavon
matchday 27 Cliftonville Cliftonville FC 9:45 PM Glentoran FC Glentoran
matchday 35 Salernitana US Salernitana 1919 5:05 PM AC Monza Monza
matchday 35 Ascoli Ascoli Calcio 6:00 PM FC Empoli FC Empoli
matchday 35 Frosinone Frosinone Calcio 6:00 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
matchday 35 Venezia Venezia FC 8:00 PM Chievo Verona Chievo Verona
matchday 35 Lecce US Lecce 8:00 PM AS Cittadella Cittadella
matchday 35 Virtus Entella Virtus Entella 8:00 PM LR Vicenza LR Vicenza
matchday 35 Cosenza Cosenza Calcio 8:00 PM Delfino Pescara 1936 Pescara
matchday 35 Reggiana AC Reggiana 1919 8:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
matchday 35 Cremonese US Cremonese 8:00 PM Reggina 1914 Reggina
matchday 35 Brescia Brescia Calcio 8:00 PM SPAL SPAL
matchday 4 U. de Chile Club Universidad de Chile 2:1 Unión Española Española
matchday 26 US Boulogne US Boulogne 7:00 PM Stade Lavallois Stade Lavallois
matchday 34 Amiens SC Amiens SC 9:00 PM Valenciennes FC Valenciennes FC
matchday 34 SM Caen SM Caen 9:00 PM USL Dunkerque USL Dunkerque
matchday 34 LB Châteauroux LB Châteauroux 9:00 PM Rodez AF Rodez AF
matchday 34 Grenoble Grenoble Foot 38 9:00 PM FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
matchday 34 Guingamp EA Guingamp 9:00 PM FC Chambly FC Chambly
matchday 34 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 9:00 PM AC Ajaccio AC Ajaccio
matchday 34 Chamois Niort Chamois Niortais FC 9:00 PM ES Troyes AC Troyes
matchday 34 Paris FC Paris FC 9:00 PM Clermont Foot 63 Clermont Foot
matchday 34 Pau FC Pau FC 9:00 PM AJ Auxerre AJ Auxerre
matchday 28 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 10:00 PM SC Farense Farense
matchday 25 Inverness CT Inverness Caledonian Thistle FC 9:00 PM Dundee FC Dundee FC
matchday 25 Morton Greenock Morton FC 9:05 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
matchday 17 Avangard K. Avangard Kramatorsk 3:00 PM Kremin Kremenchuk Kremin
matchday 30 FC Chiasso FC Chiasso 8:00 PM Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
matchday 30 Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax FCS 8:00 PM SC Kriens SC Kriens
matchday 30 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 9:00 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
matchday 30 FC Wil 1900 FC Wil 1900 9:00 PM FC Aarau FC Aarau
matchday 25 GKS Tychy GKS Tychy 6:40 PM Radomiak Radom Radomiak
matchday 2 Helsingborg Helsingborgs IF 8:00 PM Örgryte IS Örgryte
Line-ups Arsenal U18 Arsenal FC U18 1:00 PM Chelsea FC U18 Chelsea U18
Line-ups Aston Villa U18 Aston Villa U18 1:00 PM West Bromwich Albion U18 West Brom U18
matchday 14 Spurs U18 Tottenham Hotspur U18 2:00 PM West Ham United U18 West Ham U18
matchday 23 Burnley U18 Burnley FC U18 3:00 PM Liverpool FC U18 Liverpool U18
matchday 16 Stoke U18 Stoke City U18 8:30 PM Everton FC U18 Everton U18
Quarter-Finals Hap Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem 8:30 PM Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
matchday 33 Stuttgart II VfB Stuttgart II 3:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
matchday 33 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 7:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
matchday 33 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 7:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
matchday 33 FC Gießen FC Gießen 7:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
matchday 33 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 8:00 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
matchday 33 FK Pirmasens FK Pirmasens 8:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
matchday 33 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 8:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
matchday 33 Schott Mainz TSV Schott Mainz 8:00 PM Kickers Offenbach K. Offenbach
matchday 33 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 8:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
matchday 9 Manta FC Manta FC 1:2 Delfín SC Delfín SC
matchday 23 Chippa United Chippa United 4:00 PM Baroka FC Baroka FC
matchday 23 Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC postponed Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
matchday 23 Bloem. Celtic Bloemfontein Celtic 6:00 PM Swallows FC Swallows FC