To use this site, please enable Javascript.

Matches Nov 14, 2020

matchday 10
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Türkgücü Münch. Türkgücü München 2:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 4:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 3:1 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 3:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Group A Chile Chile 2:0 Peru Peru
  Brazil Brazil 1:0 Venezuela Venezuela
France U17 France U17 - Germany U17 Germany U17
  Saudi Arabia Saudi Arabia 3:0 Jamaica Jamaica
  Brazil U23 Brazil U23 3:1 South Korea U23 South Korea U23
  South Korea South Korea 2:3 Mexico Mexico
Group D DR Congo Democratic Republic of the Congo 0:0 Angola Angola
Group G Egypt Egypt 1:0 Togo Togo
group L Benin Benin 1:0 Lesotho Lesotho
Group 3 Portugal Portugal 0:1 France France
  Sweden Sweden 2:1 Croatia Croatia
Group 4 Germany Germany 3:1 Ukraine Ukraine
  Switzerland Switzerland 1:1 Spain Spain
Group 1 Azerbaijan Azerbaijan 0:0 Montenegro Montenegro
  Cyprus Cyprus 2:1 Luxembourg Luxembourg
  Malta Malta 3:1 Andorra Andorra
  Latvia Latvia 1:1 Faroe Islands Faroe Islands
Group 2 San Marino San Marino 0:0 Gibraltar Gibraltar
matchday 21 Sport Recife Sport Club do Recife 0:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Santos FC Santos FC 2:0 Sport Club Internacional Internacional
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
matchday 11 Barendrecht BVV Barendrecht postponed Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Sportlust '46 Sportlust '46 postponed ACV Assen ACV Assen
  VVOG VVOG Harderwijk postponed VV SteDoCo SteDoCo
  Hoek HSV Hoek postponed DVS '33 Ermelo DVS '33
  DOVO VV DOVO Veenendaal postponed ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs postponed VV Staphorst Staphorst
  Harkemase Boys Harkemase Boys postponed VV Ter Leede Ter Leede
  FC Lisse FC Lisse postponed VV Goes VV Goes
  VVSB VVSB Noordwijkerhout postponed Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
matchday 9 Dinamo FC Dinamo 1:1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
matchday 11 Achilles '29 Achilles '29 postponed FC Rijnvogels Rijnvogels
  Gravenzande FC 's-Gravenzande postponed VV Smitshoek Smitshoek
  Spijkenisse VV Spijkenisse postponed Achilles Veen Achilles Veen
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht postponed VV Duno Doorwerth VV Duno
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn postponed SV Poortugaal SV Poortugaal
  VV Capelle VV Capelle postponed SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  Scherpenzeel VV Scherpenzeel postponed VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  VV Rijsoord VV Rijsoord postponed CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Buitenpost VV Buitenpost postponed VV Berkum Berkum
  Genemuiden SC Genemuiden postponed AVV Swift Swift
  SDC Putten SDC Putten postponed HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Noordscheschut VV Noordscheschut postponed RKAV Volendam RKAV Volendam
  NSC Nijkerk NSC Nijkerk postponed VV Eemdijk VV Eemdijk
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
  De Dijk ASV De Dijk postponed VV DETO Twenterand DETO
  ONS Sneek ONS Sneek postponed SV Urk SV Urk
  RKAVV RKAVV Leidschendam postponed LONGA '30 LONGA '30
matchday 21 Oeste FC-SP Oeste Futebol Clube (SP) 1:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 2 PAS U19 PAS Giannina U19 postponed AE Larisa U19 AE Larisa U19
matchday 5 Club NXT Club NXT 1:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
matchday 8 RWDM RWD Molenbeek 2:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
matchday 4 Slovácko 1.FC Slovácko 5:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Play Off 2st leg TPS Turun Palloseura 1:1 FC KTP FC KTP
Round of 16 NK Kurilovec NK Kurilovec Velika Gorica 0:4 NK Osijek NK Osijek
matchday 9 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:2 NK Domzale NK Domzale
Group A Remo Clube do Remo (PA) 0:2 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
  Ferroviário-CE Ferroviário Atlético Clube (CE) 0:0 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
  Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 1:1 Manaus Futebol Clube Manaus FC
Group B Ypiranga-RS Ypiranga Futebol Clube (RS) 2:3 Volta Redonda Futebol Clube (RJ) Volta Redonda
  São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 2:2 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:2 Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
matchday 22 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 4:00 PM FC Töging FC Töging
matchday 9 TSV Travemünde TSV Travemünde 3:30 PM TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
  Sereetzer SV Sereetzer SV 5:00 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 3:00 PM MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 3:00 PM Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  TuS Rotenhof TuS Rotenhof 5:00 PM BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 3:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 3:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:00 PM FSV Motor Marienberg Mo. Marienberg
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 3:00 PM SSV Markranstädt Markranstädt
matchday 15 SKV Rutesheim SKV Rutesheim postponed TSV Essingen TSV Essingen
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler postponed SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems postponed TSV Berg TSV Berg
  SV Fellbach SV Fellbach postponed Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd postponed TSV Heimerdingen Heimerdingen
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen postponed VfL Sindelfingen Sindelfingen
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen postponed VfB Friedrichshafen Friedrichshafen
  FC Holzhausen FC Holzhausen postponed Türkspor Neu-Ulm Türkspor
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach postponed TSG Tübingen TSG Tübingen
matchday 13 Offenburger FV Offenburger FV 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
  SC Lahr SC Lahr 3:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SC Durbachtal SC Durbachtal 3:30 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Waldkirch FC Waldkirch 3:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  FC Radolfzell FC Radolfzell 3:30 PM SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  SV Weil SV Weil 3:30 PM FC Auggen FC Auggen
  SV Endingen SV Endingen 3:30 PM Kehler FV 07 Kehler FV
Third Round Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza postponed SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  SV Altengottern SV 90 Altengottern postponed SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  Saalfeld FC Saalfeld postponed TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  Hildburghausen FSV Eintracht Hildburghausen postponed FSV Schleiz FSV Schleiz
  SV Borsch SG SV Borsch 1925 postponed FC Wacker Teistungen Teistungen
  Wacker Gotha FSV Wacker 03 Gotha postponed FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  SV Westhausen SV Westhausen postponed SV Moßbach SV Moßbach
  Chemie Kahla BSG Chemie Kahla postponed FSV Martinroda FSV Martinroda
  W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen postponed Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
  Motor Gispers. TSV Motor Gispersleben postponed SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
  SV BW Neustadt SV Blau-Weiß 90 Neustadt/Orla postponed SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal postponed FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Kaltennordheim SG RSV Fortuna Kaltennordheim postponed SV Blau-Weiß Büßleben BW Büßleben
  DJK Struth DJK Struth postponed Herpfer SV Herpfer SV
  Thüringen Jena FC Thüringen Jena postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  Niederpöllnitz SV Blau-Weiß Niederpöllnitz postponed FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
Group 1 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 3:1 Club Atlético Unión CA Unión
  Racing Club Racing Club 0:2 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Group 3 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 2:4 Club Atlético Banfield CA Banfield
Group 4 Lanús Club Atlético Lanús 2:4 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group 5 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:4 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
matchday 17 Leones FC Leones FC 0:1 Club Boca Juniors de Cali CBJ Cali
  Atlético Huila CD Atlético Huila 2:1 Tigres FC Tigres FC
  Cortuluá Cortuluá - CD Real Cartagena Real Cartagena
  Llaneros FC Llaneros FC 1:1 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
  Quindío Deportes Quindío 1:0 Orsomarso SC Orsomarso SC
  Bogotá FC Bogotá FC 4:2 Atlético FC Atlético FC
  Union Magdalena AD Union Magdalena 1:0 Real San Andrés Real San Andrés
  Valledupar FCR Valledupar 2:1 CF Barranquilla CF Barranquilla
matchday 20 Patriotas Boyacá Patriotas FC 2:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
matchday 27 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 3:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Yokohama FC Yokohama FC
  Gamba Osaka Gamba Osaka 0:4 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 6:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Kashima Antlers Kashima Antlers 1:1 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1:0 FC Gifu FC Gifu
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  FC Imabari FC Imabari 3:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Kataller Toyama Kataller Toyama 2:3 Fukushima United Fukushima Utd.
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:3 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
matchday 13 Suzuka PG Suzuka Point Getters 3:0 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  FC Osaka FC Osaka 0:2 Kochi United Kochi Utd.
  Nara Club Nara Club 1:1 Honda FC Honda FC
matchday 16 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 6:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
  Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 0:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 9:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 3:1 FK Olimpik Sarajevo U17 Olimpik U17
  Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 2:3 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
matchday 10 Yaracuyanos Yaracuyanos Fútbol Club 1:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
  Atl. Venezuela Atlético Venezuela 3:1 Mineros de Guayana Mineros
Second Round KF Laçi KF Laçi 3:1 KF Egnatia Egnatia
matchday 15 HSK Posusje HSK Posusje 7:0 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 3:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  HNK Orasje HNK Orasje 4:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Igman Konjic FK Igman Konjic 1:2 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 1:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  HNK Capljina HNK Capljina 1:1 NK Travnik Travnik
  FK Gorazde FK Gorazde 1:2 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
matchday 20 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:0 Suduva Marijampole Suduva
matchday 15 Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 0:3 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 3:1 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 2:4 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  Sloga Doboj FK Sloga Doboj 0:0 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 1:2 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 1:0 FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:2 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Quarter-Finals Gangneung City Gangneung City 0:0 Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
Second Round Swit Szczecin Swit Szczecin 0:1 Cracovia Cracovia
matchday 13 Newtown Newtown AFC 3:2 Flint Town United Flint Town United
  Bala Town Bala Town FC 4:1 Penybont FC Penybont FC
  The New Saints The New Saints FC 2:1 Barry Town United FC Barry Town
Second Round Allerheiligen SV Allerheiligen 0:1 AET SKU Amstetten SKU Amstetten
  Reichenau SVG Reichenau 0:3 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Round of 16 FAC Floridsdorfer AC 1:3 AET SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Group A Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:0 East Fife FC East Fife
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 0:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Group B Cove Rangers Cove Rangers FC 1:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Group C Peterhead FC Peterhead FC 1:3 St. Johnstone FC St. Johnstone
  Brechin City Brechin City FC 0:2 Kelty Hearts FC Kelty Hearts
Group D Arbroath Arbroath FC 3:0 Elgin City FC Elgin City
  Ross County Ross County FC 3:0 Stirling Albion FC Stirling
Group E Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 3:2 Clyde FC Clyde FC
Group F Ayr United Ayr United FC 7:6 on pens Stranraer FC Stranraer
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 3:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Group G Queen's Park Queen's Park FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Partick Thistle Partick Thistle FC 4:2 on pens Greenock Morton FC Morton
Group H Alloa Athletic Alloa Athletic FC 4:2 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Livingston FC Livingston FC 4:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
matchday 6 Guaireña FC Guaireña FC 1:1 Club General Díaz de Luque General Diaz
Second Round Bicskei TC Bicskei TC 0:5 Ferencvárosi TC Ferencváros
matchday 27 TJK Legion Tallinn JK Legion 1:2 FCI Levadia FCI Levadia
matchday 28 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 0:3 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Round of 16 JK Trans Narva JK Trans Narva 3:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
matchday 1 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 0:1 Team Wellington Team Wellington
  Canterbury Utd Canterbury United 0:4 Waitakere United Waitakere Utd.
matchday 6 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 2:0 Club Cienciano Cienciano
  Universitario Universitario de Deportes 2:3 Universidad San Martín de Porres USM Porres
  Municipal Deportivo Municipal 1:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
matchday 13 Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 4:0 Sisaket FC Sisaket FC
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 2:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Nakhonpathom Nakhonpathom United 4:0 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
  Chiangmai FC Chiangmai FC 3:0 Uthai Thani FC Uthai Thani FC
  Customs Utd. MOF Customs United 0:0 Thai Union Samut Sakhon FC Samut Sakhon FC
matchday 12 Hull City Hull City 2:0 Burton Albion Burton Albion
  Northampton Northampton Town 0:1 Accrington Stanley Accrington
  Bristol Rovers Bristol Rovers 1:4 Fleetwood Town Fleetwood
  Shrewsbury Shrewsbury Town 3:3 Swindon Town Swindon Town
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:0 Peterborough United Peterborough
  Sunderland Sunderland AFC 1:2 Milton Keynes Dons MK Dons
  Bradford Bradford City 2:2 Exeter City Exeter City
  Forest Green Forest Green Rovers 0:2 Mansfield Town Mansfield Town
  Port Vale Port Vale FC 3:4 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Cambridge Utd. Cambridge United 1:1 Barrow AFC Barrow
  Harrogate Town Harrogate Town 1:1 Crawley Town Crawley Town
  Walsall Walsall FC 0:1 Southend United Southend United
  Carlisle United Carlisle United 1:2 Cheltenham Town Cheltenham
  Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Stevenage FC Stevenage
  Colchester Utd. Colchester United 2:1 Leyton Orient Leyton Orient
  Oldham Athletic Oldham Athletic 0:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
matchday 8 Altrincham Altrincham FC 1:2 Aldershot Town Aldershot Town
  Torquay United Torquay United FC 1:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
  Barnet Barnet FC 1:3 Bromley FC Bromley
  Woking FC Woking FC 1:1 Yeovil Town Yeovil Town
  Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Sutton Utd Sutton United 5:1 King's Lynn Town King's Lynn
matchday 6 Larne FC Larne FC 2:1 Crusaders FC Crusaders
matchday 5 Virtus Entella Virtus Entella 0:2 Venezia FC Venezia
matchday 11 AS Livorno AS Livorno 1:2 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Sambenedettese US Sambenedettese 2:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
matchday 18 CD Palestino CD Palestino 3:1 CSD Colo Colo Colo Colo
  CD Iquique Club Deportes Iquique 1:2 CDP Curicó Unido Curicó
matchday 10 Sariyer Sariyer 1:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Manisa FK Manisa FK 3:1 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Gümüshanespor Gümüshanespor 1:4 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Inegölspor Inegölspor 1:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Kocaelispor Kocaelispor 0:1 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Hacettepe Hacettepe Spor 1:1 Usak Spor Usak Spor
 
Elazigspor Elazigspor 0:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 0:3 Eyüpspor Eyüpspor
  Pendikspor Pendikspor 3:5 Van Spor FK Van Spor FK
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 0:0 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Bodrumspor Bodrumspor 2:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Turgutluspor Turgutluspor 2:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:5 1922 Konyaspor 1922 Konya
matchday 12 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  UD Almería UD Almería 2:1 CD Mirandés CD Mirandés
  Girona Girona FC 0:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
  CD Lugo CD Lugo 1:0 Albacete Balompié Albacete
matchday 13 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 0:0 US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
matchday 12 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 4:3 Pandurii Targu Jiu Pandurii
  CSM Slatina CSM Slatina 1:0 FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
  Comuna Recea ACS Fotbal Comuna Recea 2:0 AFC Unirea 04 Slobozia Unirea Slobozia
  CSM Resita CSM Resita 2:1 FC Universitatea Cluj U Cluj
matchday 15 Biolog Biolog Novokubansk 3:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
  Kuban Holding Kuban Holding Pavlovskaya 2:1 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  Makhachkala FK Makhachkala 0:1 Kuban Krasnodar Kuban
  Stavropol Dinamo Stavropol 0:1 Inter Cherkessk I. Cherkessk
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
  Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:0 Forte Taganrog Forte Taganrog
matchday 12 FC Dordrecht FC Dordrecht 0:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  NAC Breda NAC Breda 1:0 SC Telstar Telstar
  Roda JC Roda JC Kerkrade 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
matchday 8 Estoril Praia GD Estoril Praia 5:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
matchday 4 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 1:1 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
matchday 8 Portimonense 23 Portimonense SC U23 1:1 Estoril Praia U23 Estoril U23
matchday 13 Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 12:00 PM FK Pardubice U19 Pardubice U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 12:00 PM SK Slavia Prague U19 SK Slavia U19
matchday 4 Chrudim MFK Chrudim 3:0 FK Slavoj Vysehrad Vysehrad
matchday 6 Skeid Skeid Oslo 0:0 Fredrikstad FK Fredrikstad
  Egersund Egersunds IK 7:2 Sotra SK Sotra SK
  Arendal Fotball Arendal Fotball 3:3 Bryne FK Bryne FK
matchday 15 FK Loznica FK Loznica 4:4 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
  Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 0:3 FK IMT Belgrad IMT Belgrad
  Dubocica FK Dubocica Leskovac 0:0 Graficar Belgrad Graficar
matchday 11 NK Opatija NK Opatija 2:1 NK Dugopolje NK Dugopolje
matchday 12 NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 0:2 NK Solin NK Solin
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 0:3 LKS Lodz LKS Lodz
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:0 Odra Opole Odra Opole
  Widzew Lodz Widzew Lodz 2:0 Resovia Rzeszów Resovia
  Radomiak Radomiak Radom 0:0 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  Korona Kielce Korona Kielce 1:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
matchday 16 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 0:0 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  KS Kutno KS Kutno 1:4 KS Wasilków KS Wasilków
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 0:2 Bron Radom Bron Radom
  GKS Wikielec GKS Wikielec 0:2 Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 1:0 Legia Warsaw II Legia II
matchday 17 Pogon II Pogon Szczecin II 6:1 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 1:2 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  F. Swinoujscie Flota Swinoujscie 0:3 Baltyk Koszalin B. Koszalin
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 1:1 Nielba Wagrowiec Nielba
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 0:7 Unia Swarzedz Unia Swarzedz
  Górnik Konin Górnik Konin 0:3 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 2:1 GKS Przodkowo GKS Przodkowo
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 0:0 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 0:2 Miedz Legnica II M. Legnica II
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 1:0 Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 4:1 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Lubin II Zaglebie Lubin II 2:2 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Polonia Bytom Polonia Bytom 3:2 Polonia Nysa Polonia Nysa
  Polonia-Stal Polonia-Stal Swidnica 0:3 LKS Goczalkowice-Zdroj Goczalkowice
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 5:0 Stal Brzeg Stal Brzeg
  Gornik II Gornik Zabrze II 5:0 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
matchday 20 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 4:1 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ 1:1 Wisloka Debica Wisloka Debica
  Cracovia II Cracovia II 0:3 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
matchday 13 GKS Katowice GKS Katowice 4:1 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 1:2 Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 3:3 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Lech Poznan II Lech Poznan II 2:1 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 2:1 Garbarnia Krakow Garbarnia
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda 1:0 Motor Lublin Motor Lublin
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 2:2 Blekitni Stargard Blekitni
matchday 3 Valladolid B Real Valladolid B 3:2 CD Covadonga Covadonga
  Burgos CF Burgos CF 0:2 UP Langreo UP Langreo
matchday 1 CD Ebro CD Ebro 0:0 SD Logroñés SD Logroñés
matchday 5 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 2:0 Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  SD Amorebieta SD Amorebieta 2:1 Real Sociedad B Real Sociedad B
matchday 1 CD Don Benito CD Don Benito 1:2 Extremadura UD Extremadura
Group 5 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein - TSV Kastl TSV Kastl
matchday 29 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth postponed SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  TSV Buchbach TSV Buchbach postponed SV Heimstetten SV Heimstetten
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim postponed VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  FC Augsburg II FC Augsburg II postponed 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  VfR Garching VfR Garching postponed SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  FV Illertissen FV Illertissen postponed TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  FC Memmingen FC Memmingen postponed SV Schalding-Heining SV Schalding
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II postponed SV Wacker Burghausen W. Burghausen
matchday 15 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3:2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 4:1 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 0:4 Preußen Münster Preußen Münster
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:2 VfB Homberg VfB Homberg
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 1:2 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:0 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  Bonner SC Bonner SC 1:0 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  FC Black Stars FC Black Stars Basel postponed FC Zürich U21 FC Zürich U21
  FC Sion U21 FC Sion U21 postponed FC Münsingen FC Münsingen
  FC Breitenrain FC Breitenrain postponed SC Brühl SG SC Brühl SG
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 postponed AC Bellinzona AC Bellinzona
  SC Cham SC Cham postponed Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich postponed Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  FC Köniz FC Köniz postponed FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona postponed FC Bavois FC Bavois
matchday 8 SV Wörgl SV Wörgl 5:00 PM FC Kufstein FC Kufstein
matchday 13 Reichenau SVG Reichenau 3:00 PM SC Schwaz Schwaz
matchday 18 A. Lustenau II SC Austria Lustenau II postponed FC Rotenberg Rotenberg
  Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz postponed VfB Hohenems Hohenems
matchday 13 Meyrin FC Meyrin FC postponed FC Naters Oberwallis FC Naters
  US Terre Sainte US Terre Sainte postponed FC Bulle FC Bulle
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 postponed BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds postponed FC Vevey United Vevey United
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports postponed Lancy FC Lancy FC
  CS Chênois CS Chênois postponed Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  Team Vaud U21 Team Vaud U21 postponed FC Echallens Région FC Echallens
matchday 12 Vanlöse IF Vanlöse IF 0:0 Hellerup IK Hellerup IK
  FC Sydvest FC Sydvest 05 1:1 Middelfart Boldklub Middelfart
  Roskilde KFUM Roskilde KFUM 3:3 Avarta Avarta
  FA 2000 FA 2000 3:1 Naestved Boldklub Naestved BK
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 2:1 Dalum IF Dalum IF
  Skovshoved Skovshoved IF 1:2 Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  Naesby BK Naesby Boldklub 0:0 VSK Aarhus VSK Aarhus
  BK Frem BK Frem 2:0 Holbaek B&I Holbaek B&I
  AB Taarnby AB Taarnby 1:1 Akademisk Boldklub Akademisk BK
  B.93 Boldklubben af 1893 1:0 Svendborg fB - Oure FA SfB - Oure FA
  Nyköbing FC Nyköbing FC 2:0 FC Roskilde FC Roskilde
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:1 Slagelse B&I Slagelse
matchday 13 FC Schötz FC Schötz postponed FC Bassecourt FC Bassecourt
  Luzern U21 FC Luzern U21 postponed SC Goldau SC Goldau
  Zug 94 Zug 94 postponed FC Solothurn FC Solothurn
  SV Muttenz SV Muttenz postponed FC Wohlen FC Wohlen
  SC Buochs SC Buochs postponed FC Baden FC Baden
  FC Linth 04 FC Linth 04 postponed FC Gossau FC Gossau
  SV Höngg SV Höngg postponed FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  FC Thalwil FC Thalwil postponed FC Dietikon FC Dietikon
matchday 12 Sacachispas CSD Sacachispas 3:3 Deportivo Iztapa Iztapa
matchday 16 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim postponed 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  TSG Backnang TSG Backnang postponed SV Linx SV Linx
  FV Ravensburg FV Ravensburg postponed FC Nöttingen FC Nöttingen
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers postponed SGV Freiberg SGV Freiberg
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen postponed SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  FSV Bissingen FSV 08 Bissingen postponed FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  Freiburger FC Freiburger FC postponed TSV Ilshofen TSV Ilshofen
  FC 08 Villingen FC 08 Villingen postponed Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  SV Oberachern SV Oberachern postponed SV Sandhausen II Sandhausen II
matchday 15 FC Hanau 93 FC Hanau 93 postponed SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  KSV Baunatal KSV Baunatal postponed VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar postponed SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  Hünfelder SV Hünfelder SV postponed FC Eddersheim FC Eddersheim
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel postponed TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 4:00 PM SV Steinbach SV Steinbach
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee postponed TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
matchday 25 ATSV Erlangen ATSV Erlangen postponed SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
matchday 12 FSV Salmrohr FSV Salmrohr postponed TuS Koblenz TuS Koblenz
  SV Röchling SV Röchling Völklingen postponed FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen postponed FV Eppelborn FV Eppelborn
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II postponed SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  Mechtersheim TuS Mechtersheim postponed FC Hertha Wiesbach Hertha Wiesbach
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal postponed SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg postponed VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  Hassia Bingen Hassia Bingen postponed FC Karbach FC Karbach
matchday 9 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 2:1 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:1 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Bergama Bld Bergama Belediyespor 1:1 Silivrispor Silivrispor
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 1:1 Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Modafen Modafen 1:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 0:0 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt IÖI
  Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
matchday 3 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 3:30 PM Willem II Tilburg U21 Willem II U21
matchday 11 SC Retz SC Retz postponed USC Rohrbach/Gölsen Rohrbach/G.
  Kilb SCU Kilb postponed SC Union Ardagger Ardagger
matchday 4 M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 12:00 PM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
matchday 6 CZ Jena U17 FC Carl Zeiss Jena U17 postponed Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
matchday 7 Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 3:30 PM Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
matchday 6 FC Lustenau FC Lustenau 3:30 PM FC Nenzing Nenzing
matchday 17 Nenzing FC Nenzing 3:00 PM FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
  Schruns FC Schruns 3:30 PM FC Höchst Höchst
matchday 1 UFC Hallein UFC Hallein 3:00 PM FC Puch FC Puch
matchday 11 AKA Tirol U18 AKA Tirol U18 3:3 AKA Vorarlberg U18 Vorarlberg U18
  AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 3:1 AKA St. Pölten U18 St. Pölten U18
  AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 2:1 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
  AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18 4:0 AKA Burgenland U18 AKA Bgld. U18
matchday 13 FC Forward FC Forward-Morges postponed Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
  Urania Genève Urania Genève Sport postponed FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy
  FC Renens FC Renens postponed FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
  Servette U21 Servette FC U21 postponed CS Italien GE Italien GE
  FC La Tour FC La Tour/Le Pâquier postponed FC Echichens FC Echichens
  Xamax FCS U21 Neuchâtel Xamax FCS U21 postponed FC Piamont FC Piamont
  SC Düdingen SC Düdingen postponed FC Stade-Payerne Stade-Payerne
  FC Colombier FC Colombier postponed FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
  FC Portalban FC Portalban/Gletterens postponed Le Locle Sports Le Locle Sports
  Ajoie-Monterri FC Ajoie-Monterri postponed FC Allschwil FC Allschwil
  BSC Old Boys BSC Old Boys postponed FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
  FC Thun U21 FC Thun U21 postponed SC Dornach SC Dornach
  SC Binningen SC Binningen postponed FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
  FC Liestal FC Liestal postponed FC Spiez FC Spiez
  FC Bubendorf FC Bubendorf postponed FC Konolfingen FC Konolfingen
  FC Köniz II FC Köniz II postponed FC Moutier FC Moutier
  FC Lugano U21 FC Lugano U21 postponed FC Hergiswil FC Hergiswil
  FC Sursee FC Sursee postponed FC Mendrisio FC Mendrisio
  FC Brunnen FC Brunnen postponed AS Novazzano AS Novazzano
  Kickers Luzern FC Kickers Luzern postponed FC Willisau FC Willisau
  AC Taverne AC Taverne postponed FC Perlen-Buchrain Perlen-Buchr.
  FC Ibach FC Ibach postponed FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
  United Zürich FC United Zürich postponed FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen
  FC Seuzach FC Seuzach postponed FC Amriswil FC Amriswil
  AS Calcio AS Calcio Kreuzlingen postponed Chur 97 Chur 97
matchday 10 Luzern U17 Team FC Luzern-SC Kriens U17 postponed FC Basel 1893 U17 FC Basel U17
  BSC YB U17 BSC Young Boys U17 postponed FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
  Team Vaud U17 Team Vaud U17 postponed FCO St. Gallen/Wil U17 St. Gallen U17
  Südostschweiz Team Südostschweiz U18 postponed FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
  Schaffh. U17 FC Schaffhausen U17 postponed Team AFF/FFV Fribourg U17 AFF/FFV U17
matchday 11 FC Thun U18 FC Thun U18 postponed Team BEJUNE U18 BEJUNE U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 postponed FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
  Winterthur U18 FC Winterthur U18 postponed Team Vaud U18 Team Vaud U18
  BSC YB U18 BSC Young Boys U18 postponed Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
  FC Zürich U18 FC Zürich U18 postponed Team Aargau U18 Aargau U18
  Servette U18 Servette FC U18 postponed Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
  St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 postponed Team Ticino U18 Team Ticino U18
matchday 14 Legia U19 Legia Warsaw U19 2:2 Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 10:1 Korona Kielce U19 Korona U19
  UKS SMS U19 UKS SMS Lodz U19 2:1 Lech Poznan U19 Lech U19
  Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 5:0 Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
matchday 7 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 2:1 Delfín SC Delfín SC
  Guayaquil City Guayaquil City FC 3:2 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Round of 16 Velez Mostar FK Velez Mostar 0:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Group 1 Pegasus TSW Pegasus 4:2 Hong Kong Rangers HK Rangers
  Kitchee Kitchee 0:0 Lee Man Lee Man
matchday 14 Pakarongay FC Pakarongay FC 0:12 Taiwan CPC Corporation FC Taiwan CPC Co.
  S. F. Int'l Saturday Football International 2:0 Internazionale Taoyuan Inter Taoyuan
  A. C. Academy Andy Chen Academy 2:0 FC Kaohsiung FC Kaohsiung
  Taipei Play One Taipei Play One 0:2 Tong Jie FC Tong Jie FC
First Round KF Vellazeria KF Vëllazëria Zhur 0:3 FC A&N Prizren FC A&N
matchday 28 Örebro Syr. Örebro Syrianska IF 2:1 IF Karlstad Fotboll IF Karlstad
  Täby FK Täby FK 1:3 Gefle IF Gefle
  IFK Haninge IFK Haninge 10:2 IFK Berga IFK Berga
  Sylvia IF Sylvia 2:0 IK Frej Frej
matchday 11 St. Peter/Au UFC St. Peter/Au 3:00 PM USC Schweiggers Schweiggers
  Haitzendorf SV Haitzendorf 3:00 PM SC Wieselburg Wieselburg
  Rabenstein SC Rabenstein 3:00 PM ASK Ybbs Ybbs
  Amaliendorf SC Amaliendorf-Aalfang 3:00 PM SK Eggenburg Eggenburg
  Herzogenburg SC Herzogenburg 3:00 PM FC Rohrendorf Rohrendorf
  Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 3:00 PM SV Gloggnitz Gloggnitz
  Sierndorf SV Sierndorf 3:00 PM SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
  FC Mistelbach FC Mistelbach 5:30 PM SC Korneuburg Korneuburg
matchday 14 B.93 U19 Boldklubben af 1893 U19 1:3 Viborg FF U19 Viborg FF U19
  Kolding IF U19 Kolding IF U19 0:1 Hvidovre IF U19 Hvidovre IF U19
  Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 0:1 HB Köge U19 HB Köge U19
  Akademisk U19 Akademisk Boldklub U19 5:1 Roskilde B.1906 U19 Roskilde U19
  Hellerup IK U19 Hellerup IK U19 2:2 Naesby Boldklub U19 Naesby BK U19
matchday 1 Legon Cities FC Legon Cities FC 1:1 Berekum Chelsea FC Berekum Chelsea
matchday 23 SC Ichenhausen SC Ichenhausen postponed FC Memmingen II Memmingen II
matchday 2 Venezia U19 Venezia Primavera 3:30 PM Cremonese Primavera Cremonese U19
matchday 4 Brescia U19 Brescia Primavera postponed Udinese Primavera Udinese U19
  Reggiana U19 Reggiana Primavera postponed Pordenone Primavera Pordenone U19
matchday 11 AFC Amsterdam AFC Amsterdam postponed FC Volendam U21 Volendam U21
  Scheveningen SVV Scheveningen postponed Quick Boys Quick Boys
  Noordwijk VV Noordwijk postponed De Treffers De Treffers
  Kozakken Boys Kozakken Boys postponed Excelsior Maassluis Excelsior M
  ASWH ASWH Ambacht postponed SV TEC Tiel TEC
  Spakenburg SV Spakenburg postponed Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
  Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem postponed GVVV Veenendaal GVVV
  Katwijk VV Katwijk postponed HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 postponed VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
matchday 6 BJ IT Beijing IT 0:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
  QD Zh. Hengtai Qingdao Zhongchuang Hengtai 0:0 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
matchday 7 HN Billows Hunan Billows 0:1 Zibo Cuju ZB Cuju
  SH Boji CK Shanghai Boji Changkong 0:1 Wuhan Three Towns WH Three Towns
matchday 5 Vado FC Vado 0:0 HSL Derthona Derthona
First Round Botev Ihtiman Botev Ihtiman 0:5 CSKA Sofia CSKA Sofia
matchday 6 FC Türkiye FC Türkiye Wilhelmsburg - ASV Hamburg ASV Hamburg
  Düneberger SV Düneberger SV - FC Voran Ohe FC Voran Ohe
  SV Altengamme SV Altengamme - Dersimspor Hamburg Dersimspor

Select date

Player birthdays

Coach birthdays