To use this site, please enable Javascript.

Matches Nov 8, 2020

matchday 7
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:3 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:4 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:3 Karlsruher SC Karlsruher SC
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:4 SC Paderborn 07 SC Paderborn
matchday 9
VfB Lübeck VfB Lübeck 1:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
matchday 20 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 0:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  Internacional Sport Club Internacional 2:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 4:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:0 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 1:1 Santos FC Santos FC
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste FC-SP
  Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 2:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:1 Esporte Clube Juventude Juventude
Group A Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 2:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  Remo Clube do Remo (PA) 1:0 Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
Group 1 Acreano-AC Atlético Acreano (AC) 2:2 Vilhenense Esportivo Clube Vilhenense
  Bragantino-PA Bragantino Clube do Pará (PA) 0:0 Ji-Paraná Futebol Clube (RO) Ji-Paraná FC
Group 2 AA Altos Associacao Atlética de Altos (PI) 3:1 Sociedade Esportiva Juventude (MA) Sociedade Esportiva Juventude (MA)
  Sinop FC Sinop FC (MT) 2:3 Baré Esporte Clube Baré EC
Group 3 Guarany-CE Guarany Sporting Club (CE) 0:1 Atlético Cajazeirense de Desportos (PB) Cajazeirense-PB
Group 4 Central Central Sport Club (PE) 0:0 ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
  Potiguar-RN ACD Potiguar (RN) 1:1 E.C.P.P. Vitória da Conquista (BA) Conquista-BA
  Itabaiana-SE Associação Olímpica de Itabaiana (SE) 7:0 Jacyobá Atlético Clube (AL) Jacyobá AC
Group 5 Operário-MT CE Operário Várzea-Grandense (MT) 0:1 Vitória Futebol Clube (ES) Vitória-ES
Group 6 AA Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 0:0 Sociedade Esportiva do Gama (DF) SE Gama
Group 7 Mirassol-SP Mirassol Futebol Clube (SP) 5:2 Futebol Clube Cascavel (PR) FC Cascavel
matchday 8
West Brom West Bromwich Albion 0:1 Tottenham Hotspur Spurs
 
Leicester Leicester City 1:0 Wolverhampton Wanderers Wolves
 
Man City Manchester City 1:1 Liverpool FC Liverpool
 
Arsenal Arsenal FC 0:3 Aston Villa Aston Villa
matchday 9 Getafe Getafe CF 1:3 Villarreal CF Villarreal
  Real Sociedad Real Sociedad 2:0 Granada CF Granada CF
  Levante Levante UD 1:1 Deportivo Alavés Alavés
  Real Valladolid Real Valladolid CF 2:1 Athletic Bilbao Athletic
 
Valencia Valencia CF 4:1 Real Madrid Real Madrid
matchday 7
Lazio SS Lazio 1:1 Juventus FC Juventus
  Atalanta BC Atalanta BC 1:1 Inter Milan Inter
  Genoa Genoa CFC 1:3 AS Roma AS Roma
  Torino Torino FC 0:0 FC Crotone Crotone
  Bologna Bologna FC 1909 0:1 SSC Napoli SSC Napoli
 
AC Milan AC Milan 2:2 Hellas Verona Hellas Verona
matchday 10 Stade Brest 29 Stade Brest 29 3:2 LOSC Lille LOSC Lille
  FC Lorient FC Lorient 0:2 FC Nantes FC Nantes
  Lens RC Lens 4:4 Stade Reims Stade Reims
  FC Metz FC Metz 1:1 Dijon FCO Dijon
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:5 SCO Angers SCO Angers
  OGC Nice OGC Nice 1:2 AS Monaco Monaco
  Olympique Lyon Olympique Lyon 2:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
matchday 7
LASK LASK 4:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
matchday 14 Khimki FK Khimki 2:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:0 FK Rostov Rostov
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 FK Krasnodar Krasnodar
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 5:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
matchday 9 Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 0:3 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 4:2 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 0:3 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 1:1 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
matchday 10 Quick DH HV & CV Quick postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed VV Dongen Dongen
  Hoogland VV Hoogland postponed EVV Echt EVV Echt
  VV Gemert VV Gemert postponed HVV Hollandia Hollandia
  RKVV DEM RKVV DEM postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed RKVV Westlandia Westlandia
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed GVV Unitas Unitas
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed USV Hercules USV Hercules
  Groene Ster RKSV Groene Ster postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  FC Arges ACSC FC Arges 0:2 CFR Cluj CFR Cluj
  FC Viitorul FC Viitorul Constanța 2:1 FC Dinamo Dinamo
matchday 7
BSC Young Boys BSC Young Boys 0:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
matchday 8 FC Utrecht FC Utrecht 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
  Vitesse Vitesse Arnhem 3:1 FC Emmen FC Emmen
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:0 FC Groningen FC Groningen
  Heerenveen SC Heerenveen 0:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:0 Willem II Tilburg Willem II
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:0 Denizlispor Denizlispor
 
Kayserispor Kayserispor 0:1 Hatayspor Hatayspor
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Sivasspor Sivasspor 1:2 Galatasaray SK Galatasaray
matchday 10 SP Silvolde Sportclub Silvolde postponed MVV Alcides Alcides
  Alphense Boys Alphense Boys postponed SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  VV Emmen VV Emmen postponed SDO Bussum SDO Bussum
  LONGA '30 LONGA '30 postponed VPV Purmersteijn Purmersteijn
  RKVV Velsen RKVV Velsen postponed VV De Zouaven VV De Zouaven
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen postponed HBS Craeyenhout HBS
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 postponed RKZVC Zieuwent RKZVC
  TAC '90 TAC '90 postponed RKAVV Leidschendam RKAVV
matchday 14 Motherwell FC Motherwell FC 1:4 Celtic FC Celtic
  Rangers Rangers FC 8:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
matchday 9 Rukh Lviv Rukh Lviv 2:2 Ingulets Petrove Ingulets
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 0:0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
matchday 8 OFI Crete OFI Crete 0:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:3 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
matchday 12 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:1 Standard Liège Standard Liège
  KV Oostende KV Oostende 1:3 Club Brugge KV Club Brugge
  KAA Gent KAA Gent 1:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Cercle Brugge Cercle Brugge 1:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
matchday 10 Union SG Royale Union Saint Gilloise 3:0 KMSK Deinze KMSK Deinze
  Lommel SK Lommel SK 3:1 Club NXT Club NXT
matchday 7 FK Teplice FK Teplice 1:2 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  MFK Karvina MFK Karvina 2:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Slavia Prague SK Slavia Prague 1:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:1 AC Sparta Prague Sparta Prague
matchday 8 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 1:1 Vejle Boldklub Vejle BK
  Lyngby BK Lyngby BK 1:2 Aarhus GF Aarhus GF
  Bröndby IF Bröndby IF 3:1 Odense Boldklub Odense BK
  FC Midtjylland FC Midtjylland 4:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
  AC Horsens AC Horsens 0:3 SönderjyskE SönderjyskE
matchday 18 Vojvodina U17 FK Vojvodina Novi Sad U17 4:0 FK Internacional Beograd U17 Internacional
  Radnicki N U17 FK Radnicki Nis U17 3:2 OFK Vrsac U17 Vrsac U17
  Partizan U17 FK Partizan Belgrade U17 6:0 FK Apolon 4 Kragujevac U17 Apolon 4 U17
  Macva U17 FK Macva Sabac U17 0:1 FK Spartak Subotica U17 Spartak U17
  Brodarac U17 FK Brodarac Belgrad U17 1:1 FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  Zemun U17 FK Zemun U17 6:1 FK Real Nis U17 Real Nis U17
  Graficar U19 Graficar Belgrad U19 2:3 FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  Vojvodina U19 FK Vojvodina Novi Sad U19 3:0 FK Internacional Beograd U19 Internacional
  Partizan U19 FK Partizan Belgrade U19 2:1 RFK Novi Sad 1921 U19 Novi Sad U19
  Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad U19 2:0 FK Napredak Krusevac U19 Napredak U19
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 3:0 FK TSC Backa Topola U19 FK TSC U19
  Radn. Nis U19 FK Radnicki Nis U19 1:1 FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
matchday 14 Red Star Red Star Belgrade 3:2 FK Indjija FK Indjija
matchday 11 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 5:0 NK Istra 1961 NK Istra
  HNK Rijeka HNK Rijeka 1:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
matchday 21 AC Oulu AC Oulu 6:0 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
  FF Jaro FF Jaro 2:3 FC KTP FC KTP
matchday 17 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 0:4 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
matchday 9 Legia Warszawa Legia Warszawa 2:1 Lech Poznan Lech Poznan
  Rakow Rakow Czestochowa 0:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
matchday 12 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 0:0 PFC Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  PFC Montana PFC Montana 1:2 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
  CSKA 1948 CSKA 1948 0:3 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
matchday 13 Neftochimik Neftochimik Burgas 1:1 Yantra Gabrovo Yantra
  Dob. Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich 2:0 Strumska Slava Strumska Slava
matchday 10 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:2 Kisvárda FC Kisvárda
  Ferencváros Ferencvárosi TC 3:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
matchday 13 FC Nitra FC Nitra 0:3 MSK Zilina MSK Zilina
matchday 8 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  Eichholzer SV Eichholzer SV 3:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 3:00 PM Sereetzer SV Sereetzer SV
  Breitenfelde Breitenfelder SV 4:00 PM TuS Hartenholm TuS Hartenholm
matchday 7 TuS Mondorf TuS Mondorf 3:30 PM SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  1.FC Spich 1.FC Spich 3:30 PM TSV Germania Windeck G. Windeck
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 3:30 PM FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  SSV Merten SSV Merten 1925 3:45 PM FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  SV Wachtberg SV Wachtberg 4:00 PM SC Rheinbach SC Rheinbach
  SV Schlebusch SV Schlebusch 4:15 PM SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  FV Wiehl FV Wiehl 4:15 PM SpVg Porz SpVg Porz
matchday 9 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide postponed Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  Alem. Mariadorf Alemannia Mariadorf postponed SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
  SV Rott SV Rott postponed SC Brühl SC Brühl
  Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf postponed 1.FC Düren II 1.FC Düren II
  SF Düren Sportfreunde Düren postponed SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
  BW Königsdorf TuS BW Königsdorf postponed Union Schafhausen U. Schafhausen
matchday 8 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 1:00 PM MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 3:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
matchday 10 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:30 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
matchday 14 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen postponed TSV Essingen TSV Essingen
  Heimerdingen TSV Heimerdingen postponed 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  FC Ederbergland FC Ederbergland postponed SG Walluf Walluf
  Schwanheim Germania Schwanheim postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  Steinbach II TSV Steinbach II postponed FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  RSV Weyer RSV Weyer postponed SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 postponed FC Gießen II FC Gießen II
  VfB Marburg VfB Marburg postponed FV Breidenbach FV Breidenbach
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  FC Cleeberg FC Cleeberg postponed Spvgg Eltville Spvgg Eltville
matchday 12 G. Ober-Roden Germania Ober-Roden postponed VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  RW Frankfurt SG Rot-Weiss Frankfurt postponed Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg postponed SV 1919 Münster SV Münster
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 postponed SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg postponed SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad
  JSK Rodgau JSK Rodgau postponed SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  SG Dersim/VfR SG Dersim/VfR Rüsselsheim postponed TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW postponed FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
matchday 9 TuS Hiltrup TuS Hiltrup postponed SV Mesum SV Mesum
  Delbrücker SC Delbrücker SC postponed TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  VfL Theesen VfL Theesen postponed Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II postponed 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus postponed SC Peckeloh SC Peckeloh
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen postponed Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  SC Herford SC Herford postponed TuS Tengern TuS Tengern
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick postponed Lüner SV Lüner SV
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln postponed VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:30 PM FC Lennestadt Lennestadt
  SV Sodingen SV Sodingen 3:30 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 3:30 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  YEG Hassel YEG Hassel 3:30 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:30 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 4:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  SC Neheim SC Neheim 4:00 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  BSV Schüren BSV Schüren 5:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 5:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
Group 1 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 1:2 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  CA Unión Club Atlético Unión 2:0 Racing Club Racing Club
Group 3 River Plate Club Atlético River Plate 2:1 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Group 6 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 2:2 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
matchday 17 Chivas Deportivo Guadalajara 3:1 CF Monterrey Monterrey
  CF Pachuca CF Pachuca 0:1 Club Necaxa Necaxa
  Tigres UANL Tigres UANL 1:1 Atlas Guadalajara Atlas
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:2 UNAM Pumas UNAM Pumas
  Toluca Deportivo Toluca 2:2 Club León FC León
matchday 15 Inter Miami CF Inter Miami CF 2:1 FC Cincinnati Cincinnati
  Chicago Fire Chicago Fire FC 3:4 New York City FC NYCFC
  Red Bulls New York Red Bulls 2:1 Toronto FC Toronto FC
  Columbus SC Columbus SC 2:1 Atlanta United FC Atlanta United
  Orlando City SC Orlando City SC 2:3 Nashville SC Nashville SC
  D.C. United D.C. United 2:3 Club de Foot Montréal CF Montréal
  Philadelphia Philadelphia Union 2:0 New England Revolution Revolution
matchday 5 Santa Tecla Santa Tecla FC 2:1 CD Atlético Marte Atl. Marte
  Sonsonate Sonsonate FC 0:3 CD FAS FAS
  11 Deportivo Once Deportivo 3:1 AD Isidro Metapán Metapán
  L.A. Firpo CD Luis Angel Firpo 1:0 CD Municipal Limeño Limeño
  Alianza FC Alianza FC 1:1 CD Chalatenango Chalatenango
matchday 16 Tigres FC Tigres FC 2:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
  Atlético FC Atlético FC 0:1 Bogotá FC Bogotá FC
matchday 18 Deportes Tolima Deportes Tolima 2:0 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  CD América CD América de Cali 0:2 Millonarios FC Millonarios
  Once Caldas Once Caldas 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
matchday 11 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:3 Sagan Tosu Sagan Tosu
matchday 28 Yokohama FC Yokohama FC 2:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
matchday 32 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:5 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
  Albirex Niigata Albirex Niigata 1:0 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Tochigi SC Tochigi SC 1:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:4 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Omiya Ardija Omiya Ardija 1:2 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:1 Ehime FC Ehime FC
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
matchday 26 Gainare Tottori Gainare Tottori 4:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Fukushima Utd. Fukushima United 0:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 0:0 FC Imabari FC Imabari
  G. Osaka Res. Gamba Osaka Reserves 1:1 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  C. Osaka Res. Cerezo Osaka Reserves 0:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  FC Gifu FC Gifu 0:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
matchday 12 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 0:3 FC Osaka FC Osaka
  Iwaki FC Iwaki FC 3:1 Matsue City Matsue City
  Musashino Utd. Tokyo Musashino United 2:1 Nara Club Nara Club
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:2 Sony Sendai Sony Sendai
  Veertien Mie Veertien Mie 1:0 Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Kochi Utd. Kochi United 3:0 MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 Honda Lock Honda Lock
matchday 2 Akita Cambiare Akita FC Cambiare 7:2 Gonohe FC Gonohe FC
matchday 4 Shichigahama SC Shichigahama SC 13:0 Parafrente Yonezawa Para. Yonezawa
matchday 6 Sendai Sasuke Sendai Sasuke FC 1:2 Ricoh Industry Tohoku SC Ricoh Tohoku
matchday 8 Soma SC Soma SC 2:0 Mikawa SC Mikawa SC
Group 1 Blanc. Hirosaki Blancdieu Hirosaki 1:3 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
  Tochigi City Tochigi City 2:1 Laranja Kyoto Laran. Kyoto
Group 2 Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 3:0 SRC Hiroshima SRC Hiroshima
  FC Kariya FC Kariya 1:0 Okinawa SV Okinawa SV
Group 3 Veroskr. Tsuno Veroskronos Tsuno 0:2 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
  FC Tokushima FC Tokushima 0:2 Fukui United Fukui Utd.
matchday 9 Tlaxcala Tlaxcala FC postponed Tepatitlán FC Tepatitlán
matchday 2 KF Tirana KF Tirana 0:1 KF Teuta KF Teuta
  FK Apolonia FK Apolonia 2:2 KF Bylis Ballsh Bylis Ballsh
  FK Kukësi FK Kukësi 0:2 FK Partizani FK Partizani
  KF Laçi KF Laçi 1:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:2 KF Vllaznia KF Vllaznia
matchday 15 Olimpik U17 FK Olimpik Sarajevo U17 1:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 3:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
matchday 13 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 3:0 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
matchday 14 FK Tuzla City FK Tuzla City 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
  Velez Mostar FK Velez Mostar 2:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
matchday 18 San Felipe Unión San Felipe 2:1 CD Puerto Montt CD Puerto Montt
  Melipilla Deportes Melipilla 3:0 CD San Luis de Quillota San Luis
  Rangers Talca Rangers de Talca 1:0 Magallanes CF Magallanes CF
matchday 5 Khor Fakkan Khor Fakkan 2:2 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
  Hatta Club Hatta Club 0:3 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
  Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 3:2 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
  Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:0 Al-Fujairah SC Fujairah SC
  Monagas SC Monagas SC 1:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
matchday 8 Mineros Mineros de Guayana 0:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
  Deportivo Lara Deportivo Lara 2:2 Carabobo FC Carabobo FC
matchday 14 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:1 HNK Orasje HNK Orasje
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 1:1 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
matchday 28 Belshina Belshina Bobruisk 1:5 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
  Slavia Slavia Mozyr 0:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
matchday 13 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi postponed Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
matchday 14 Ulsan Citizen Ulsan Citizen 2:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
matchday 24 Nowon Utd. Seoul Nowon United 2:1 Chungju Citizen Chungju Citizen
  Goyang Citizen Goyang Citizen 0:4 FC Namdong FC Namdong
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 1:0 Siheung City Siheung City
  Jinju Citizen Jinju Citizen 1:0 Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Paju Citizen Paju Citizen 5:3 Yeoju FC Yeoju FC
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 3:2 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
Final Liepaja FK Liepaja 1:0 AET FK Ventspils Ventspils
Semi-Finals 2nd Leg Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0:2 Orlando Pirates Orlando Pirates
Semi-Finals FC Gagra FC Gagra 4:2 on pens FC Saburtalo Saburtalo
  Samgurali FC Samgurali Tskaltubo 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
final 2nd leg Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 2:1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
matchday 9 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:1 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 3:0 Young Violets Austria Wien Young Violets
matchday 10 Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed FC Schifflange 95 Schifflange 95
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  US Rumelange US Rumelange postponed FC Mondercange Mondercange
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
matchday 4 Libertad Club Libertad Asunción 3:1 River Plate Asunción River Plate
matchday 3 Mvd City Torque Montevideo City Torque 1:2 Montevideo Wanderers Wanderers
  Danubio FC Danubio FC 1:0 CA Fénix CA Fénix
  Peñarol CA Peñarol 4:1 Club Deportivo Maldonado Maldonado
matchday 27 Paide Paide Linnameeskond 4:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
  Kalev Kalev Tallinn 1:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:1 FC Flora Tallinn FC Flora
matchday 29 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:6 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
matchday 4 U. San Martín Universidad San Martín de Porres 0:2 Club Sporting Cristal Sport. Cristal
First Round Prachinburi C. Prachinburi City 1:3 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Rayong Utd. Pluak Daeng Rayong United 6:1 Nakhon Nayok FC Nakhon Nayok
  Maejo United Maejo United 2:0 Chachoengsao Hi-Tek FC Chachoengsao FC
  Kalasin Kalasin Sauropod FC 0:7 Chonburi FC Chonburi FC
  Kranuan FC Kranuan FC 0:5 Muang Loei United Muang Loei Utd.
  Kamphaengphet Kamphaengphet FC 0:1 Chiangrai City Chiangrai City
  See Khwae City See Khwae City 0:1 Lamphun Warrior FC Lamphun Warrior
  Banbueng FC Banbueng FC 2:3 Udon United Udon United
  Watbot City Watbot City 3:2 AET Bankhai United Bankhai Utd.
  Marines Eureka Marines Eureka FC 1:4 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Rayong FC Rayong FC 3:1 Krabi FC Krabi FC
  Lampang FC Lampang FC 2:0 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 0:1 Trat FC Trat FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC 3:1 AET Uttaradit FC Uttaradit FC
  Udon Thani FC Udon Thani FC 1:2 AET BG Pathum United BG Pathum Utd.
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 10:0 Phatthananikhom City Phatthananikhom
matchday 9 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 4:0 Hougang United FC Hougang Utd.
matchday 7 Pescara Delfino Pescara 1936 3:1 AS Cittadella Cittadella
  Reggiana AC Reggiana 1919 2:1 Venezia FC Venezia
  Virtus Entella Virtus Entella 1:5 US Lecce Lecce
matchday 9 Novara Novara Calcio 1908 1:1 Juventus U23 Juventus U23
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 3:2 AS Livorno AS Livorno
  Pistoiese US Pistoiese 1921 1:0 US Città di Pontedera Pontedera
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:2 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Feralpisalò Feralpisalò 1:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Padova Calcio Padova 2:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Imolese Imolese Calcio 1919 0:1 Modena FC 2018 Modena
  Avellino US Avellino 1912 1:3 US Catanzaro Catanzaro
  Viterbese US Viterbese 1908 0:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Bari SSC Bari 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Turris SS Turris Calcio 0:2 Potenza Calcio Potenza
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:3 Casertana FC Casertana
matchday 16 CD Palestino CD Palestino 1:4 CD Universidad Católica CDUC
First Round Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:3 Solihull Moors Solihull Moors
  Hampton & Rich. Hampton & Richmond Borough 2:3 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Torquay United Torquay United FC 5:6 AET Crawley Town Crawley Town
  Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 1:0 Cray Valley Paper Mills Cray Valley PM
  Wigan Wigan Athletic 2:3 AET Chorley FC Chorley FC
  Barnet Barnet FC 1:0 Burton Albion Burton Albion
  Hayes & Yeading Hayes & Yeading FC 5:6 on pens Carlisle United Carlisle United
  Eastleigh FC Eastleigh FC 3:4 on pens Milton Keynes Dons MK Dons
  Maldon/Tiptree Maldon & Tiptree FC 0:1 Morecambe FC Morecambe FC
  Eastbourne Eastbourne Borough 0:3 Blackpool FC Blackpool
matchday 11 CE Sabadell CE Sabadell 1:2 Málaga CF Málaga CF
  Alcorcón AD Alcorcón 0:3 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:1 UD Almería UD Almería
  Real Oviedo Real Oviedo 4:0 CD Castellón CD Castellón
  RCD Mallorca RCD Mallorca 3:0 SD Ponferradina Ponferradina
  CD Tenerife CD Tenerife 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
matchday 15 Sokol Saratov Sokol Saratov 0:2 FK Ryazan FK Ryazan
  Avangard Kursk Avangard Kursk 4:3 FC Krasniy Smolensk FC Krasniy
  FK Kaluga FK Kaluga 2:1 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
  Znamya Noginsk Znamya Noginsk 0:1 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
  Metallurg Vidn. Metallurg Vidnoe 2:3 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
  Fakel-M Fakel-M Voronezh 1:2 Strogino Moscow Strogino Moscow
  Saturn Saturn Ramenskoe 5:1 FK Khimki 2 Khimki 2
matchday 11 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 2:5 FC Volendam FC Volendam
matchday 7 Nacional CD Nacional 2:1 Gil Vicente FC Gil Vicente
  Farense SC Farense 3:1 Boavista FC Boavista
  FC Porto FC Porto 3:1 Portimonense Futebol SAD Portimonense
  Benfica SL Benfica 2:3 SC Braga Braga
matchday 9 Oliveirense UD Oliveirense 0:1 GD Estoril Praia Estoril Praia
  Vilafranquense UD Vilafranquense 0:0 Académica Coimbra Coimbra
  Eskisehirspor Eskisehirspor 2:2 Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
  Akhisarspor Akhisarspor 2:2 Boluspor Boluspor
  Samsunspor Samsunspor 1:1 Altinordu FK Altinordu
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:1 FC Thun FC Thun
matchday 7 Dukla Prague FK Dukla Prag 3:3 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  Blansko FK Blansko 0:2 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
  FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0:2 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
matchday 11 HB Köge HB Köge 0:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
matchday 24 Start IK Start 3:2 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 7:0 Aalesunds FK Aalesund
  Sandefjord Sandefjord Fotball 0:0 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
  Molde Molde FK 2:2 Kristiansund BK Kristiansund
  Viking FK Viking Stavanger 3:0 Rosenborg BK Rosenborg
  Vålerenga Vålerenga Fotball 2:0 Odds BK Odds BK
matchday 26 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1:1 Asane Fotball Asane Fotball
  Kongsvinger Kongsvinger IL 1:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
final 1st leg Jiangsu FC Jiangsu FC (1994-2021) 0:0 Guangzhou FC GuaZ FC
matchday 5 Skeid Skeid Oslo 1:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Asker Asker Fotball 4:1 Arendal Fotball Arendal Fotball
matchday 14 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 2:2 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 1:1 FK Trayal Kruševac Trayal
  Zarkovo OFK Zarkovo 2:0 FK Loznica FK Loznica
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 3:0 FK Dubocica Leskovac Dubocica
matchday 13 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 1:0 NK Junak Sinj Junak Sinj
matchday 11 GKS Tychy GKS Tychy 1:1 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:5 Arka Gdynia Arka Gdynia
matchday 14 Legia II Legia Warsaw II 3:1 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
matchday 15 Pogon II Pogon Szczecin II 1:4 GKS Przodkowo GKS Przodkowo
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 3:0 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
matchday 18 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:0 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:0 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  KS Wiazownica KS Wiazownica 3:2 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Wisloka Debica Wisloka Debica 5:1 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
matchday 27 Djurgarden Djurgardens IF 0:1 AIK AIK
  Örebro SK Örebro SK 0:1 Kalmar FF Kalmar FF
  Varbergs BoIS Varbergs BoIS 5:2 Hammarby IF Hammarby
  Helsingborg Helsingborgs IF 0:1 IFK Göteborg IFK Göteborg
  Malmö FF Malmö FF 4:0 IK Sirius Sirius
  Östers IF Östers IF 2:1 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
  Trelleborg Trelleborgs FF 1:0 Ljungskile SK Ljungskile
matchday 18 Qyzyljar Qyzyljar SK Petropavlovsk 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Taraz FK Taraz 2:4 Shakhter Karaganda Shakhter K.
  Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 0:1 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
matchday 13 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:1 FK Jezero FK Jezero
  OFK Petrovac OFK Petrovac 1:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
  OFK Titograd OFK Titograd 0:4 Buducnost Podgorica B. Podgorica
  FK Podgorica FK Podgorica 1:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
  FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 0:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
matchday 15 Kom Podgorica Kom Podgorica 1:0 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo
  Mornar Bar FK Mornar Bar 2:0 FK Drezga Podgorica FK Drezga
  OFK Grbalj OFK Grbalj 2:1 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
  FK Berane FK Berane 0:0 OSK Igalo OSK Igalo
  FK Bokelj FK Bokelj 1:1 FK Ibar FK Ibar
matchday 8 Everton U23 Everton FC U23 2:0 Chelsea FC U23 Chelsea U23
  Boro U23 Middlesbrough FC U23 0:1 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
matchday 6 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 0:1 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:2 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:0 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
matchday 16 BFC Siófok BFC Siófok 3:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Budaörs Budaörsi SC 3:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 2:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Vasas FC Vasas FC 3:1 Soroksár SC Soroksár
  Szeged Szeged-Csanád - GA 1:1 Dorogi FC Dorog
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:1 Debreceni EAC Debreceni EAC
  Debrecen Debreceni VSC 3:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  FC Ajka FC Ajka 0:3 Pécsi MFC Pécsi MFC
  Haladás Szombathelyi Haladás 4:0 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 0:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
matchday 12 Blekitni Blekitni Stargard 1:2 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:2 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 3:2 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
matchday 4 CD Numancia CD Numancia 1:0 CD Lealtad CD Lealtad
  Celta Vigo B Celta Vigo B 1:1 Unionistas CF Unionistas CF
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:0 Coruxo FC Coruxo FC
  Covadonga CD Covadonga 1:2 Burgos CF Burgos CF
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:2 Racing Ferrol Racing Ferrol
  UP Langreo UP Langreo 1:1 Sporting de Gijón B Sporting B
  Zamora CF Zamora CF 0:0 Pontevedra CF Pontevedra
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 2:1 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  SD Ejea SD Ejea 0:3 UD Mutilvera UD Mutilvera
  Calahorra CD Calahorra 1:0 CD Izarra CD Izarra
  Barakaldo CF Barakaldo CF 1:4 Real Sociedad B Real Sociedad B
  SD Logroñés SD Logroñés 3:1 SD Tarazona SD Tarazona
  Laredo CD Laredo 1:0 Real Unión Club Real Unión
  UE Olot UE Olot 1:1 CF Badalona CF Badalona
  AE Prat AE Prat 1:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Hércules CF Hércules CF 1:0 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  UD Ibiza UD Ibiza 1:0 Atzeneta UE Atzeneta UE
  Orihuela CF Orihuela CF 2:1 Valencia Mestalla Valencia B
  Recre Granada Recreativo Granada 1:1 Córdoba CF Córdoba CF
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  CD Marino CD Marino 0:0 UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 2:1 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:1 Algeciras CF Algeciras CF
  Marbella FC Marbella FC 0:0 Cádiz CF B Cádiz B
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 1:2 Real Murcia CF Real Murcia
  Yeclano Yeclano Deportivo 1:1 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:4 Linares Deportivo Linares
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 0:1 Extremadura UD Extremadura
  UD Poblense UD Poblense 0:0 Getafe CF B Getafe CF B
  Mérida AD Mérida AD 2:0 UD Melilla UD Melilla
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 1:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:2 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  CD Badajoz CD Badajoz 2:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:1 CD Don Benito CD Don Benito
  Villanovense CF Villanovense 2:0 UD Socuéllamos Socuéllamos
matchday 17 Dornbirner SV Dornbirner SV postponed Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  Hohenems VfB Hohenems postponed FC Wolfurt Wolfurt
matchday 11 Holstebro BK Holstebro Boldklub 1:5 Naesby Boldklub Naesby BK
  Slagelse Slagelse B&I 1:1 Skovshoved IF Skovshoved
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 1:6 Nyköbing FC Nyköbing FC
  Naestved BK Naestved Boldklub 1:1 Vanlöse IF Vanlöse IF
  Avarta Avarta 1:1 Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
  Antigua GFC Antigua GFC 3:3 Sanarate FC Sanarate FC
  Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 0:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
  Xelajú CSD Xelajú MC 2:0 Deportivo Achuapa Achuapa
  Malacateco CD Malacateco 1:1 CSD Municipal CSD Municipal
matchday 13 LD Alajuelense LD Alajuelense 4:1 CS Cartaginés Cartaginés
  Saprissa Deportivo Saprissa 4:0 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
matchday 3 Plaza Amador CD Plaza Amador 0:2 CD Árabe Unido Árabe Unido
  Tauro FC Tauro FC 0:3 CA Independiente de La Chorrera Independiente
matchday 14 SV Steinbach SV Steinbach 3:30 PM SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed FSV Fernwald FSV Fernwald
  FC Eddersheim FC Eddersheim postponed FC Hanau 93 FC Hanau 93
matchday 9 1.FC Düren 1.FC Düren postponed SV Eilendorf SV Eilendorf
  VfL Alfter VfL Alfter postponed FC Pesch FC Pesch
  Glesch-Paffend. BC Viktoria Glesch-Paffendorf postponed SV Breinig SV Breinig
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 postponed FC Hürth Hürth
  VfL Vichttal VfL Vichttal postponed Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Hennef 05 FC Hennef 05 postponed SpVg Frechen 20 Frechen 20
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln U23 postponed Siegburger SV 04 Siegburger SV
matchday 12 SV Schermbeck SV Schermbeck postponed ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück