To use this site, please enable Javascript.

Matches Oct 24, 2020

matchday 5
RB Leipzig RB Leipzig 2:1 Hertha BSC Hertha BSC
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:1 SC Freiburg SC Freiburg
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:3 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
FC Bayern Bayern Munich 5:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Hamburger SV Hamburger SV 3:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:2 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Hannover 96 Hannover 96 3:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:3 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
matchday 7
VfB Lübeck VfB Lübeck 2:3 Hallescher FC Hallescher FC
 
SV Meppen SV Meppen 3:2 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:2 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 5:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
matchday 18 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Group A Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 0:1 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Manaus FC Manaus Futebol Clube 2:1 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
Group 3 Globo FC Globo Futebol Clube (RN) 1:1 Floresta Esporte Clube (CE) Floresta-CE
  Salgueiro Salgueiro Atlético Clube (PE) 2:0 Campinense Clube (PB) Campinense-PB
Group 6 SE Gama Sociedade Esportiva do Gama (DF) 6:1 Palmas Futebol e Regatas Palmas
  AA Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 1:0 AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
Group 7 Bangu-RJ Bangu Atlético Clube (RJ) 1:0 Toledo Esporte Clube (PR) Toledo EC
Group 8 Tubarão-SC Clube Atlético Tubarão (SC) 0:1 Joinville Esporte Clube (SC) Joinville-SC
  São Caetano AD São Caetano (SP) 0:9 Esporte Clube Pelotas (RS) Pelotas-RS
matchday 6 West Ham West Ham United 1:1 Manchester City Man City
  Fulham Fulham FC 1:2 Crystal Palace Crystal Palace
 
Man Utd Manchester United 0:0 Chelsea FC Chelsea
 
Liverpool Liverpool FC 2:1 Sheffield United Sheff Utd
matchday 7
FC Barcelona FC Barcelona 1:3 Real Madrid Real Madrid
  CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Athletic Bilbao Athletic
 
Sevilla FC Sevilla FC 0:1 SD Eibar SD Eibar
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Real Betis Balompié Real Betis
matchday 5 Atalanta BC Atalanta BC 1:3 UC Sampdoria Sampdoria
  Genoa Genoa CFC 0:2 Inter Milan Inter
 
Lazio SS Lazio 2:1 Bologna FC 1909 Bologna
matchday 8 FC Lorient FC Lorient 0:1 Olympique Marseille Marseille
  Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 Dijon FCO Dijon
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed BVV Barendrecht Barendrecht
  Staphorst VV Staphorst postponed VVSB Noordwijkerhout VVSB
  ACV Assen ACV Assen postponed ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  SteDoCo VV SteDoCo postponed VV DOVO Veenendaal DOVO
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs postponed Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen postponed VVOG Harderwijk VVOG
  Sportlust '46 Sportlust '46 postponed Harkemase Boys Harkemase Boys
  Ter Leede VV Ter Leede postponed FC Lisse FC Lisse
matchday 5
Austria Vienna Austria Vienna 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
SCR Altach SCR Altach 4:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SV Ried SV Ried 0:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 12 Dynamo Moscow Dynamo Moscow 3:1 FC Sochi Sochi
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:2 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Krasnodar FK Krasnodar 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
matchday 7 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 0:3 Akademia ZSKA Moskau U16 Ak.ZSKA U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 0:3 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 4:0 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 4:1 FShM Moskau U16 FShM U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 3:4 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 4:1 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 6:0 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 0:3 Akademia CSKA Moscow Akademia CSKA
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 0:0 FShM Moskau FShM Moskau
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 0:0 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 1:2 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 0:2 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:0 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:0 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  Ural II Ural Ekaterinburg II 0:5 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Rotor Vg. II Rotor Volgograd II 0:1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
  Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Academy 1:5 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  Khimki II FK Khimki II 2:1 Master-Saturn Egorjevsk Master-Saturn
  Rostov II FK Rostov II 1:1 Dynamo Moscow II Dynamo M II
  Ufa II FK Ufa II 0:1 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 4:0 Strogino Moskau II Strogino II
matchday 8 UTA Arad UTA Arad 1:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 4:0 ACSM Politehnica Iași ACSM Poli Iași
  Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 2:0 FC Dinamo Dinamo
matchday 5
FC Lugano FC Lugano 1:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Vaduz FC Vaduz 1:4 FC Zürich FC Zürich
matchday 8 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 3:30 PM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Smitshoek VV Smitshoek 3:30 PM VV Rijsoord VV Rijsoord
  Achilles Veen Achilles Veen 3:30 PM FC Rijnvogels Rijnvogels
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 3:30 PM FC 's-Gravenzande Gravenzande
  SV Poortugaal SV Poortugaal 3:30 PM Achilles '29 Achilles '29
  Scherpenzeel VV Scherpenzeel 3:30 PM SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  VV Capelle VV Capelle 3:30 PM VV Spijkenisse Spijkenisse
  VV Duno VV Duno Doorwerth 4:00 PM CVV de Jodan Boys Jodan Boys
matchday 6 VVV-Venlo VVV-Venlo 0:13 Ajax Amsterdam Ajax
  FC Utrecht FC Utrecht 2:1 Twente Enschede FC Twente FC
  PEC Zwolle PEC Zwolle 0:0 Willem II Tilburg Willem II
  Heerenveen SC Heerenveen 4:0 FC Emmen FC Emmen
  Gaziantep FK Gaziantep FK 1:0 Konyaspor Konyaspor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:2 Galatasaray SK Galatasaray
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 5:1 Antalyaspor Antalyaspor
matchday 8 NSC Nijkerk NSC Nijkerk postponed ONS Sneek ONS Sneek
  AZSV Aalten AZSV Aalten postponed VV Buitenpost Buitenpost
  SDC Putten SDC Putten postponed Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  Swift AVV Swift postponed VV Noordscheschut Noordscheschut
  DETO VV DETO Twenterand postponed SC Genemuiden Genemuiden
  De Dijk ASV De Dijk postponed VV Eemdijk VV Eemdijk
  SV Urk SV Urk postponed RKAV Volendam RKAV Volendam
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed VV Berkum Berkum
matchday 12 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:1 Hibernian FC Hibernian FC
  Motherwell FC Motherwell FC 4:0 Ross County FC Ross County
  St. Johnstone St. Johnstone FC 0:0 Dundee United FC Dundee United
matchday 7 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:0 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:2 Desna Chernigiv Desna
  PFK Lviv PFK Lviv 1:3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 6 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:1 Volos NPS Volos NPS
  PAS U19 PAS Giannina U19 0:2 AEK Athens U19 AEK Athens U19
  Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 0:1 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 0:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  Atromitos U19 Atromitos Athens U19 1:0 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
  PAO U19 Panathinaikos Athens U19 5:0 Volos NPS U19 Volos NPS U19
matchday 10 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 Club Brugge KV Club Brugge
matchday 6 Bröndby IF Bröndby IF 2:3 FC Midtjylland FC Midtjylland
matchday 15 Brodarac U17 FK Brodarac Belgrad U17 1:2 FK Partizan Belgrade U17 Partizan U17
  Apolon 4 U17 FK Apolon 4 Kragujevac U17 4:1 FK Radnicki Nis U17 Radnicki N U17
  Kiker U17 FK Kiker Kraljevo U17 0:0 FK Macva Sabac U17 Macva U17
  Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 0:1 FK Mladost Lucani U17 Lucani U17
  FK TSC U17 FK TSC Backa Topola U17 0:2 FK Zemun U17 Zemun U17
  Napredak U17 FK Napredak Krusevac U17 2:3 FK Vojvodina Novi Sad U17 Vojvodina U17
  Rad U17 FK Rad U17 1:1 FK Spartak Subotica U17 Spartak U17
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 5:2 FK Radnicki Belgrad U19 Rad Belgrad U19
  FK TSC U19 FK TSC Backa Topola U19 1:1 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 Kragujevac U19
  Vozdovac U19 FK Vozdovac U19 3:0 Graficar Belgrad U19 Graficar U19
  IMT Belgrad U19 FK IMT Belgrad U19 1:2 FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  Napredak U19 FK Napredak Krusevac U19 0:2 FK Vojvodina Novi Sad U19 Vojvodina U19
  Trayal U19 FK Trayal Kruševac U19 2:2 Red Star Belgrade U19 Red Star U19
  Rad U19 FK Rad U19 3:0 FK Spartak Subotica U19 Spartak U19
matchday 21 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:1 Musan Salama MuSa
  AC Kajaani AC Kajaani 0:1 SJK Seinäjoki II SJK II
  MYPA Myllykosken Pallo -47 1:3 Ekenäs IF Ekenäs IF
matchday 16 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 2:2 Järvenpään Palloseura JäPS
  PEPO PEPO Lappeenranta 1:1 Pallokerho-35 PK-35
  Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:2 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
  KaaPo Kaarinan Pojat 0:3 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
  FC Espoo FC Espoo 0:2 FC Jazz Juniorit FC Jazz
  Ilves II Ilves Tampere II 2:0 Pargas IF Pargas IF
  TPV Tampereen Pallo-Veikot 3:3 Atlantis FC Atlantis FC
  Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 2:1 Pallo-Iirot P-Iirot
  RoPS II Rovaniemen Palloseura II 4:1 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
  JIPPO JIPPO Joensuu 2:0 Kemi City FC Kemi City
matchday 8 Wisla Kraków Wisla Kraków 3:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 10 Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 0:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Levski Sofia Levski Sofia 1:2 Cherno More Varna Cherno More
matchday 8 NK Celje NK Celje 1:1 ND Gorica ND Gorica
  NK Maribor NK Maribor 1:1 FC Koper FC Koper
  MTK Budapest MTK Budapest 1:1 Kisvárda FC Kisvárda
  Paksi FC Paksi FC 0:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Újpest FC Újpest FC
matchday 11 SKF Sered SKF Sered 1:2 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  Pohronie FK Pohronie 1:2 FK Senica FK Senica
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:1 MSK Zilina MSK Zilina
  Spartak Trnava Spartak Trnava 2:0 AS Trencin AS Trencin
  FC Nitra FC Nitra 1:1 Zemplin Michalovce Michalovce
matchday 8 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 1:1 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 3:0 FSV Bernau FSV Bernau
  Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:0 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 0:3 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 3:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 1:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 3:0 SV Frankonia Wernsdorf Wernsdorf
matchday 22 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
matchday 23 FC Töging FC Töging 3:30 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
matchday 6 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 0:0 Eichholzer SV Eichholzer SV
  TSV Travemünde TSV Travemünde 3:2 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 2:5 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
matchday 8 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:1 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 5:0 TSV Elstorf TSV Elstorf
  VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 3:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
matchday 6 TSV Kropp TSV Kropp 3:00 PM TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 3:00 PM TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 3:30 PM MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 5:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
matchday 4 FSV Schöningen FSV Schöningen 4:0 TSV Germania Lamme TSV Lamme
  SSV Nörten-H. SSV Nörten-Hardenberg 1:1 TuSpo Petershütte Petershütte
matchday 8 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt 3:0 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:1 FC Eldagsen FC Eldagsen
matchday 10 GW Firrel Grün-Weiß Firrel 0:2 SV Bevern SV Bevern
matchday 6 Gettorfer SC Gettorfer SC 2:2 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
matchday 9 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 0:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
matchday 6 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 1:0 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 4:3 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Markranstädt SSV Markranstädt 0:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 2:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 0:3 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  SC Freital SC Freital 4:0 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 0:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 2:1 SG Dresden-Striesen Dresd.-Stries.
matchday 8 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 0:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  Langensteinbach SV Langensteinbach 0:1 VfB Eppingen VfB Eppingen
  VfR Mannheim VfR Mannheim 0:3 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
matchday 12 Türkspor Türkspor Neu-Ulm 1:4 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  FC Holzhausen FC Holzhausen 2:1 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  Friedrichshafen VfB Friedrichshafen 2:3 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  TSV Berg TSV Berg 1:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 1:4 TSV Crailsheim TSV Crailsheim
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 0:4 1.FC Normannia Gmünd Norm. Gmünd
  TSG Tübingen TSG Tübingen 2:3 TSV Essingen TSV Essingen
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 1:2 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:3 SV Fellbach SV Fellbach
  TSV Michelbach TSV Michelbach postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed VfB Marburg VfB Marburg
  FC Körle FC Körle 0:3 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
matchday 10 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:1 SV 1919 Münster SV Münster
matchday 7 Penzliner SV Penzliner SV 1:1 SV Warnemünde SV Warnemünde
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:6 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 2:1 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
matchday 10 Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 2:2 SV Kelbra SV Kelbra
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 2:2 Haldensleber SC Haldensleber SC
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:2 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 4:1 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 0:3 SV Dessau 05 SV Dessau 05
  FC Auggen FC Auggen 2:0 SV Endingen SV Endingen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 0:0 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 2:2 SV Weil 1910 SV Weil
  FC Denzlingen FC Denzlingen 0:1 FC Radolfzell FC Radolfzell
  FC Teningen FC Teningen 1:5 FC Waldkirch FC Waldkirch
  SC Durbachtal SC Durbachtal 3:4 Offenburger FV Offenburger FV
  SV Bühlertal SV Bühlertal 4:3 SC Lahr SC Lahr
matchday 8 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:2 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 3:4 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp 2:3 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Second Round GW Stadtroda Grün-Weiß Stadtroda 1:2 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  Wacker Gotha FSV Wacker 03 Gotha 2:1 FC Steinbach-Hallenberg Steinbach-H.
  SV Westhausen SV Westhausen 4:1 SV Dingelstädt Dingelstädt
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SV Schmölln SV Schmölln 1913 1:2 SV Blau-Weiß 90 Neustadt/Orla SV BW Neustadt
  FSV Schleiz FSV Schleiz 3:1 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  VfB Artern VfB Artern 1:2 AET SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  Niederpöllnitz SV Blau-Weiß Niederpöllnitz 3:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  DJK Struth DJK Struth 6:1 SV Wacker 04 Bad Salzungen Bad Salzungen
  Saalfeld FC Saalfeld 1:0 FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord
  Thüringen Jena FC Thüringen Jena 2:0 SV Schott Jena Schott Jena
  FC Eisenach FC Eisenach 0:6 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 4:1 SC Leinefelde 1912 SC Leinefelde
  Chemie Kahla BSG Chemie Kahla 3:0 VfR Bad Lobenstein Bad Lobenstein
matchday 15 Puebla FC Puebla FC 1:2 Club León FC León
matchday 13 Nashville SC Nashville SC 1:1 New England Revolution Revolution
  Inter Miami CF Inter Miami CF 2:1 Orlando City SC Orlando City SC
  Atlanta United Atlanta United FC 1:2 D.C. United D.C. United
matchday 14 Barranquilla FC Barranquilla FC 2:5 AD Union Magdalena Union Magdalena
  Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 3:1 Real San Andrés Real San Andrés
  Atlético FC Atlético FC 0:0 Deportes Quindío Quindío
  Valledupar FCR Valledupar 1:0 Llaneros FC Llaneros FC
matchday 24 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 3:0 Yokohama FC Yokohama FC
  Kashima Antlers Kashima Antlers 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Gamba Osaka Gamba Osaka 2:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 3:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
matchday 28 FC Tokyo FC Tokyo 0:4 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
matchday 29 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 4:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
matchday 23 Kataller Toyama Kataller Toyama 3:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
matchday 10 Nara Club Nara Club 1:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Honda FC Honda FC 0:1 Kochi United Kochi Utd.
  Sony Sendai Sony Sendai 2:1 MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 5:3 FC Osaka FC Osaka
matchday 2 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 2:1 Al-Ain Al-Ain
  Al-Fateh Al-Fateh 2:2 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
matchday 8 Tapatío CD Tapatío 2:0 Tlaxcala FC Tlaxcala
matchday 13 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 1:0 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Olimpik U17 FK Olimpik Sarajevo U17 1:1 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:3  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
  Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
matchday 11 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
matchday 12 FK Olimpik FK Olimpik Sarajevo 3:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  FK Tuzla City FK Tuzla City 1:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Velez Mostar FK Velez Mostar 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 2:1 FK Igman Konjic Igman Konjic
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 4:1 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
  HNK Orasje HNK Orasje 0:4 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
  FK Buducnost FK Buducnost Banovici 4:2 HNK Capljina HNK Capljina
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 0:2 HSK Posusje HSK Posusje
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 2:2 NK Travnik Travnik
matchday 27 Gorodeya FK Gorodeya 4:0 FK Smolevichi Smolevichi
  BATE Borisov BATE Borisov 3:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:1 Belshina Bobruisk Belshina
matchday 12 S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 2:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 1:1 FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 2:1 FK Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 1:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 1:1 FK Sloga Doboj Sloga Doboj
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 2:0 FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:2 FK Borac Kozarska Dubica Kozarska Dubica
matchday 21 Jeonju Citizen Jeonju Citizen 1:3 Gyeongju Citizen Gyeongju Citi.
  Gimhae FC Gimhae FC 1:0 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
  Pyeongtaek C. Pyeongtaek Citizen 2:2 Chuncheon Citizen Chuncheon FC
  Hwaseong FC Hwaseong FC 2:3 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen 0:1 Busan Transportation Corp. Busan Trans. C.
  FC Mokpo FC Mokpo 2:1 Daejeon KoRail Daejeon KoRail
  Cheongju FC Cheongju FC 2:1 Yangju Citizen Yangju Citizen
matchday 22 Paju Citizen Paju Citizen 1:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 2:3 Yeoju FC Yeoju FC
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 0:1 Jinju Citizen Jinju Citizen
  Icheon Citizen Icheon Citizen (-2020) 1:1 Goyang Citizen Goyang Citizen
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 2:0 Chungju Citizen Chungju Citizen
  FC Namdong FC Namdong 0:0 Siheung City Siheung City
matchday 25 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Jeju United Jeju United 2:0 Suwon FC Suwon FC
  Chungnam Asan Chungnam Asan 0:2 FC Anyang FC Anyang
matchday 4 FC Seoul FC Seoul 1:1 Gangwon FC Gangwon FC
  Incheon Utd. Incheon United 2:1 Busan IPark Busan IPark
matchday 15 Orlando City B Orlando City B 1:4 Greenville Triumph SC Greenville
matchday 2 Peterhead Peterhead FC 0:2 Cove Rangers FC Cove Rangers
  East Fife East Fife FC 2:2 Montrose FC Montrose
  Falkirk Falkirk FC 1:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Partick Thistle Partick Thistle FC 2:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
matchday 10 The New Saints The New Saints FC 3:2 Haverfordwest County Haverfordwest
matchday 7 Watford Watford FC 1:1 AFC Bournemouth Bournemouth
  Huddersfield Huddersfield Town 1:2 Preston North End Preston
  Reading Reading FC 3:0 Rotherham United Rotherham
  Bristol City Bristol City 1:1 Swansea City Swansea
  Millwall Millwall FC 1:1 Barnsley FC Barnsley FC
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:1 Luton Town Luton
  Cardiff Cardiff City 1:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
 
Norwich Norwich City 2:1 Wycombe Wanderers Wycombe
  Stoke City Stoke City 3:2 Brentford FC Brentford
  Coventry Coventry City 0:4 Blackburn Rovers Blackburn
 
QPR Queens Park Rangers 0:0 Birmingham City Birmingham
matchday 2 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:1 Stranraer FC Stranraer
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:2 Stirling Albion FC Stirling Albion
  Edinburgh City Edinburgh City FC 0:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath
  Elgin City Elgin City FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
  Queen's Park Queen's Park FC 2:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
matchday 4 Independiente Independiente FBC 1:0 Sportivo Luqueño Luqueño
matchday 2 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 2:1 Club General Díaz de Luque General Diaz
  Cerro Largo Cerro Largo FC 2:1 Montevideo City Torque Mvd City Torque
  Progreso Club Atlético Progreso 0:0 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  CA Fénix CA Fénix 2:0 Club Atlético Boston River Boston River
matchday 25 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  TJK Legion Tallinn JK Legion 2:0 Kalev Tallinn Kalev
matchday 27 Nomme United FC Nomme United 3:4 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 7:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  Keila JK Keila JK 0:0 Viimsi JK Viimsi JK
  FC Helios Voru FC Helios Voru 3:4 JK Tabasalu JK Tabasalu
matchday 1 Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 3:0 Sport Boys Association Sport Boys
  CA Mannucci Carlos A. Mannucci 2:3 Universidad César Vallejo César Vallejo
  Universitario Universitario de Deportes 2:1 Club Atlético Grau Atlético Grau
matchday 17 Sligo Rovers Sligo Rovers 2:1 Cork City FC Cork City
  Bohemians Bohemian Football Club Dublin 0:2 Finn Harps Finn Harps
  Bray Wanderers Bray Wanderers 0:1 Galway United FC Galway United
  Drogheda United Drogheda United FC 2:0 Wexford FC Wexford FC
Semi-Finals Muanghat Utd. Muanghat United 2:0 FC Chanthabouly Chanthabouly
  Young Elephants Young Elephants 7:6 on pens Ezra FC Ezra FC
matchday 10 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 1:1 True Bangkok United Bangkok Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:2 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 3:0 Rayong FC Rayong FC
  Port FC Port FC 2:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
matchday 11 Udon Thani FC Udon Thani FC 0:1 Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 0:0 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
  Phrae Utd. Phrae United 1:3 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Customs Utd. MOF Customs United 1:1 Uthai Thani FC Uthai Thani FC
  Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 2:1 Lampang FC Lampang FC
matchday 5 Geylang Geylang International 2:3 Balestier Khalsa Balestier Khals
  Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 3:2 Lion City Sailors LC Sailors
matchday 8 Gillingham FC Gillingham FC 0:2 Fleetwood Town Fleetwood
  Burton Albion Burton Albion 1:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Northampton Northampton Town 0:2 Charlton Athletic Charlton
  Doncaster Doncaster Rovers 1:2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:2 Rochdale AFC Rochdale
  Hull City Hull City 1:2 Peterborough United Peterborough
  Sunderland Sunderland AFC 1:3 Portsmouth FC Portsmouth
  Blackpool Blackpool FC 1:0 Milton Keynes Dons MK Dons
  Lincoln City Lincoln City 1:0 Ipswich Town Ipswich
  Wigan Wigan Athletic 1:1 Plymouth Argyle Plymouth
  Exeter City Exeter City 3:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Barrow Barrow AFC 2:2 Walsall FC Walsall
  Colchester Utd. Colchester United 2:1 Harrogate Town Harrogate Town
  Salford Salford City 1:1 Crawley Town Crawley Town
  Bradford Bradford City 0:3 Newport County Newport County
  Grimsby Town Grimsby Town 1:1 Carlisle United Carlisle United
  Stevenage Stevenage FC 0:2 Leyton Orient Leyton Orient
  Cambridge Utd. Cambridge United 1:1 Bolton Wanderers Bolton
  Morecambe FC Morecambe FC 1:2 Forest Green Rovers Forest Green
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:0 Southend United Southend United
  Cheltenham Cheltenham Town 0:0 Mansfield Town Mansfield Town
  Oldham Athletic Oldham Athletic 1:2 Port Vale FC Port Vale
matchday 2 Dungannon Dungannon Swifts 0:2 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Glentoran Glentoran FC 1:1 Glenavon FC Glenavon
  Portadown Portadown FC 0:3 Coleraine FC Coleraine
  Carrick Rangers Carrick Rangers 1:2 Larne FC Larne FC
  Ballymena Ballymena United 2:3 Linfield FC Linfield
matchday 5 Salernitana US Salernitana 1919 1:0 Ascoli Calcio Ascoli
  SPAL SPAL 3:2 LR Vicenza LR Vicenza
  Monza AC Monza 1:2 Chievo Verona Chievo Verona
  Pordenone Pordenone Calcio 2:2 Reggina 1914 Reggina
  Pescara Delfino Pescara 1936 0:2 Frosinone Calcio Frosinone
matchday 7 Carpi Carpi FC 1909 2:0 Cesena FC Cesena
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 2:1 Potenza Calcio Potenza
matchday 1 Bayburt ÖI Bayburt Özel Idare Spor 2:0 Elazigspor Elazigspor
matchday 2 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 0:0 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
matchday 8 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
  UD Logroñés UD Logroñés 2:3 CD Lugo CD Lugo
  UD Almería UD Almería 3:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CD Castellón CD Castellón 0:1 Girona FC Girona
matchday 9 AS Poissy AS Poissy 1:2 Sainte-Geneviève Sports Ste. Geneviève
  EA Guingamp B EA Guingamp B 1:2 FC Versailles FC Versailles
  C'Chartres C'Chartres Football 1:1 FC Lorient B Lorient B
  US Saint-Malo US Saint-Malo 0:0 US Granville US Granville
  SM Caen B SM Caen B 3:1 Stade Plabennecois Plabennec
  Schiltigheim SC Schiltigheim 0:3 ASM Belfort ASM Belfort
  Paris 13 Atl. Paris 13 Atletico 1:1 FCSR Haguenau FCSR Haguenau
  AJ Auxerre B AJ Auxerre B 2:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
  Saint-Quentin Olympique Saint-Quentin 1:3 Entente Sannois Saint-Gratien Entente SSG
  Olymp. Lyon B Olympique Lyon B 0:1 Andrézieux-Bouthéon FC Andrézieux
  AS Saint-Priest AS Saint-Priest 2:2 Louhans-Cuiseaux FC Louh.-Cuiseaux
  Marseille B Olympique de Marseille B 0:3 Aubagne FC Aubagne
  GOAL FC Grand Ouest Association Lyonnaise FC 2:1 Sporting Club de Toulon SC Toulon
  Hyères FC Hyères FC 1:0 AS Monaco B Monaco B
  Marignane G. FC Marignane Gignac FC 3:2 GFA Rumilly Vallières GFA Rumilly Val
  US Colomiers US Colomiers 0:1 AS Béziers AS Béziers
  FC Nantes B FC Nantes B 1:0 FC Chamalières Chamalières
  SCO Angers B SCO Angers B 3:2 Bourges 18 Bourges 18
  Moulins-Yzeure Moulins-Yzeure Foot 03 0:0 Trélissac FC Trélissac FC
  Mont-de-Marsan Stade Montois 0:1 Les Herbiers VF Les Herbiers VF
matchday 8 SM Caen SM Caen 1:0 EA Guingamp Guingamp
  Clermont Foot Clermont Foot 63 0:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
  Troyes ES Troyes AC 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
  USL Dunkerque USL Dunkerque 0:1 AC Le Havre AC Le Havre
  AJ Auxerre AJ Auxerre 4:0 FC Chambly FC Chambly
  Pau FC Pau FC 4:1 Chamois Niortais FC Chamois Niort
  LB Châteauroux LB Châteauroux 1:2 Paris FC Paris FC
  Toulouse FC Toulouse 3:0 Rodez AF Rodez AF
matchday 17 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 2:0 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Orenburg FK Orenburg 1:3 Enisey Krasnoyarsk Enisey
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:3 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Akron Togliatti Akron Togliatti 3:4 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Volgar Volgar Astrakhan 2:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:0 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Veles Moscow Veles Moscow 0:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Baltika Baltika Kaliningrad 3:2 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
matchday 9 ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 1:0 CSM Slatina CSM Slatina
  AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 4:1 CSM Resita CSM Resita
  Unirea Slobozia AFC Unirea 04 Slobozia 2:2 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Concordia Concordia Chiajna 1:2 FC Farul Constanta 1920 Farul 1920
  Metaloglobus FC Metaloglobus Bucharest 2:1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  Aerostar Aerostar Bacau 2:3 ACS Fotbal Comuna Recea Comuna Recea
  Pandurii Pandurii Targu Jiu 1:2 Ripensia Timisoara Ripensia
matchday 12 Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 4:0 FC Krasniy Smolensk FC Krasniy
  Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 1:1 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
  Znamya Noginsk Znamya Noginsk 1:1 FK Kaluga FK Kaluga
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 3:3 Avangard Kursk Avangard Kursk
  FK Ryazan FK Ryazan 3:1 FK Khimki 2 Khimki 2
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 7:0 Metallurg Vidnoe Metallurg Vidn.
  Saturn Saturn Ramenskoe 2:0 Fakel-M Voronezh Fakel-M
matchday 5 Nacional CD Nacional 1:1 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Santa Clara CD Santa Clara 1:2 Sporting CP Sporting CP
  FC Porto FC Porto 1:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
matchday 7 Vizela FC Vizela 1:3 Académica Coimbra Coimbra
  Cova Piedade CD Cova Piedade 2:0 Leixões SC Leixões
  FC Porto B FC Porto B 1:2 GD Chaves Chaves
  Vilafranquense UD Vilafranquense 2:2 Casa Pia AC Casa Pia
  Benfica B SL Benfica B 0:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
matchday 6 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 1:3 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 1:0 Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 2:0 SL Benfica U23 Benfica U23
matchday 2 Dundee FC Dundee FC 1:0 Greenock Morton FC Morton
  Inverness CT Inverness Caledonian Thistle FC 1:1 Ayr United FC Ayr United
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 2:5 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:4 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
matchday 7 Ümraniyespor Ümraniyespor 1:1 Altinordu FK Altinordu
  Samsunspor Samsunspor 4:2 Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
matchday 6 FC Wil 1900 FC Wil 1900 0:0 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  FC Aarau FC Aarau 3:1 Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
matchday 9 Hobro IK Hobro IK 1:2 Esbjerg fB Esbjerg fB
  FC Fredericia FC Fredericia 2:1 Skive IK Skive IK
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 HB Köge HB Köge
  FC Helsingör FC Helsingör 0:0 Kolding IF Kolding IF
matchday 22 Start IK Start 0:1 Sandefjord Fotball Sandefjord
  Brann SK Brann 1:1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
  Asane Fotball Asane Fotball 1:1 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Strømmen IF Strømmen IF 3:2 Raufoss IL Raufoss
  Stjördals B. Stjördals Blink IL 4:2 Tromsø IL Tromsø IL
  FK Jerv FK Jerv 4:2 Øygarden FK Øygarden FK
  Kongsvinger Kongsvinger IL 1:0 Ranheim IL Ranheim IL
  Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 2:1 Grorud IL Grorud IL
  HamKam Hamarkameratene 2:1 Sogndal IL Sogndal IL
Quarter-Finals 2nd leg Jiangsu FC Jiangsu FC (1994-2021) 1:0 Chongqing Liangjiang Athletic CQ Liangjiang
matchday 3 Tromsdalen Tromsdalen UIL 3:2 IL Hödd IL Hödd
  Skeid Skeid Oslo 3:1 Kvik Halden Kvik Halden
  Flöy Flekkeröy IF 1:3 Egersunds IK Egersund
  Vard Vard Haugesund 0:1 Bryne FK Bryne FK
  Asker Asker Fotball 2:0 Sotra SK Sotra SK
matchday 12 Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 1:1 GFK Jagodina Jagodina
  Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 1:1 Zeleznicar Pancevo Zelez. Pancevo
matchday 11 NK Solin NK Solin 0:1 NK Dubrava Tim kabel NK Dubrava ZG
  NK Rudes NK Rudes 1:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  Kustos. Zagreb NK Kustosija Zagreb 0:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
  Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 2:1 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
matchday 12 RKS Radomsko RKS Radomsko 1:3 Blonianka Blonie Blonianka
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 1:2 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 5:1 KS Wasilków KS Wasilków
  Huragan Morag Huragan Morag 0:0 Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 4:2 Legionovia Legionowo Legionovia
  KS Kutno KS Kutno 2:1 Concordia Elblag C. Elblag
matchday 13 Pomorzanin Pomorzanin Torun 1:1 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 0:1 GKS Przodkowo GKS Przodkowo
  Nielba Nielba Wagrowiec 0:2 KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Unia Janikowo Unia Janikowo 2:0 Chemik Police Chemik Police
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 1:1 Górnik Konin Górnik Konin
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 1:2 Elana Torun Elana Torun