To use this site, please enable Javascript.

Matches Oct 11, 2020

matchday 4
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:1 SV Meppen SV Meppen
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Malawi Malawi 0:0 Zimbabwe Zimbabwe
  Libya Libya 1:2 Comoros Comoros
  Gabon Gabon 0:2 Benin Benin
  The Gambia The Gambia 1:0 Republic of the Congo Congo
  Tanzania Tanzania 0:1 Burundi Burundi
  Honduras Honduras 1:1 Nicaragua Nicaragua
  Costa Rica Costa Rica 0:1 Panama Panama
  Indonesia U19 Indonesia U19 4:1 North Macedonia U19 Macedonia U19
  South Africa South Africa 1:2 Zambia Zambia
Group 1 Bosnia Bosnia-Herzegovina 0:0 Netherlands Netherlands
  Poland Poland 0:0 Italy Italy
Group 2 England England 2:1 Belgium Belgium
  Iceland Iceland 0:3 Denmark Denmark
Group 3 Croatia Croatia 2:1 Sweden Sweden
  France France 0:0 Portugal Portugal
Group 1 Norway Norway 4:0 Romania Romania
  N. Ireland Northern Ireland 0:1 Austria Austria
Group 2 Israel Israel 1:2 Czech Republic Czech Republic
  Scotland Scotland 1:0 Slovakia Slovakia
Group 3 Russia Russia 1:1 Turkey Turkey
  Serbia Serbia 0:1 Hungary Hungary
Group 4 Ireland Republic of Ireland 0:0 Wales Wales
  Finland Finland 2:0 Bulgaria Bulgaria
Group 2 Estonia Estonia 3:3 North Macedonia North Macedonia
  Armenia Armenia 2:2 Georgia Georgia
Group 3 Greece Greece 2:0 Moldova Moldova
  Kosovo Kosovo 0:1 Slovenia Slovenia
Group 4 Kazakhstan Kazakhstan 0:0 Albania Albania
  Lithuania Lithuania 2:2 Belarus Belarus
matchday 15 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 0:2 São Paulo Futebol Clube São Paulo
  Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 3:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Fluminense Fluminense Football Club 1:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Santos FC Santos FC 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
matchday 6 VV Gemert VV Gemert 3:2 GVV Unitas Unitas
  RKVV DEM RKVV DEM postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Hoogland VV Hoogland postponed HV & CV Quick Quick DH
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 2:1 RKVV Westlandia Westlandia
  Hollandia HVV Hollandia postponed USV Hercules USV Hercules
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 4:0 VV Dongen Dongen
  Groene Ster RKSV Groene Ster postponed EVV Echt EVV Echt
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  SV Oss '20 SV Oss '20 3:3 VV UNA Veldhoven VV UNA
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen 1:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
  Alphense Boys Alphense Boys postponed VPV Purmersteijn Purmersteijn
  RKAVV RKAVV Leidschendam 3:0 VV De Zouaven VV De Zouaven
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk 1:2 LONGA '30 LONGA '30
  HBS HBS Craeyenhout 1:1 RKVV Velsen RKVV Velsen
  SDO Bussum SDO Bussum 3:1 MVV Alcides Alcides
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 1:1 Sportclub Silvolde SP Silvolde
  TAC '90 TAC '90 3:3 VV Emmen VV Emmen
matchday 15 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 4:0 Paraná Clube Paraná
  Oeste FC-SP Oeste Futebol Clube (SP) 0:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
matchday 6 Baronie VV Baronie 3:00 PM Juliana '31 Juliana '31
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 3:1 UDI'19/CSU UDI '19
  SV Orion SV Orion Nijmegen postponed IFC Ambacht IFC Ambacht
  VV Moerse Boys VV Moerse Boys 2:2 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
  RKSV Minor RKSV Minor 1:2 TOGB Berkel TOGB
  SV Meerssen SV Meerssen 2:0 VOC Rotterdam VOC
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren 1:2 AWC Wijchen AWC
matchday 1 AEK Athens U19 AEK Athens U19 2:3 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
matchday 4 FC Ganshoren FC Ganshoren 2:2 RFC Meux RFC Meux
  Waremme RS Waremmien FC 1:2 AFC Tubize AFC Tubize
  RUS Givry RUS Givry 2:2 RRC Stockay-Warfusée Stockay
  RRC Hamoir RRC Hamoir 1:4 Solières Sport Solières
matchday 3 KVK Tienen KVK Tienen 1:0 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
matchday 4 Merelbeke KFC Merelbeke 3:0 KVK Westhoek KVK Westhoek
  Berchem Sport Berchem Sport 1:1 Koninklijke Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse
  Diegem Sport Diegem Sport 2:4 SK Londerzeel SK Londerzeel
  Bocholt VV Bocholt VV 2:0 KFC Houtvenne KFC Houtvenne
matchday 6 JIPPO JIPPO Joensuu 3:1 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Second Round Rudar Labin Rudar Labin 2:0 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Group A Remo Clube do Remo (PA) 2:0 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
Group B Ypiranga-RS Ypiranga Futebol Clube (RS) 1:1 Brusque Futebol Clube (SC) Brusque
matchday 6 SC Weyhe SC Weyhe 3:3 TS Woltmershausen Woltmershausen
  SV Lemwerder SV Lemwerder postponed TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  FC Huchting FC Huchting 5:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  SV Grohn SV Grohn 1:3 1.FC Burg 1.FC Burg
matchday 4 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 4:2 Eichholzer SV Eichholzer SV
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 2:0 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
matchday 6 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 2:3 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 1:2 ASC Cranz-Estebrügge Cranz-Estebrüg.
  Ottersberg TSV Ottersberg 3:3 TSV Elstorf TSV Elstorf
  VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 1:3 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
matchday 4 SpVg Porz SpVg Porz 4:00 PM SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  SC Rheinbach SC Rheinbach 4:00 PM SSV Merten 1925 SSV Merten
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 4:00 PM SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  1.FC Spich 1.FC Spich 4:00 PM TuS 05 Oberpleis Oberpleis
  SV Wachtberg SV Wachtberg 4:00 PM SV Schlebusch SV Schlebusch
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 4:15 PM FV Wiehl FV Wiehl
  E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 4:45 PM TuS Mondorf TuS Mondorf
matchday 6 SF Düren Sportfreunde Düren 2:1 SV Rott SV Rott
  Germ. Teveren Germania Teveren 3:1 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
  1.FC Düren II 1.FC Düren II 1:2 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  SC Brühl SC Brühl 0:5 Alemannia Mariadorf Alem. Mariadorf
matchday 8 SV Mettlach SV Mettlach 2:2 SpVgg Quierschied Quierschied
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 2:2 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  VfL Primstal VfL Primstal 0:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
matchday 4 SG Geest 05 SG Geest 05 2:4 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
matchday 2 TSC Vahdet TSC Vahdet Braunschweig 2:1 FSV Schöningen FSV Schöningen
  SV Calberlah SV Grün-Weiß Calberlah 5:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 5:2 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 6:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  SC Gitter SC Gitter 2:1 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 5:0 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  TSG Bad Harzb. TSG Bad Harzburg 0:1 SSV Nörten-Hardenberg SSV Nörten-H.
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 4:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
matchday 6 OSV Hannover OSV Hannover 3:1 Heeßeler SV Heeßeler SV
  Barsinghausen TSV Barsinghausen 1:3 FC Eldagsen FC Eldagsen
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 1:0 TSV Wetschen TSV Wetschen
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:2 STK Eilvese STK Eilvese
  TSV Godshorn TSV Godshorn 0:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
  TSV Pattensen TSV Pattensen 0:0 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  Kleinenbroich SC Teutonia Kleinenbroich 2:1 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath 2:5 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  VfB Solingen VfB Solingen 2:6 1.FC Viersen 1.FC Viersen
  ASV Süchteln ASV Süchteln 1:2 Rather SV Rather SV
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:2 SG Unterrath SG Unterrath
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:5 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  RSV Praest RSV Praest 0:3 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:1 VSF Amern VSF Amern
  VfL Tönisberg VfL Tönisberg 2:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  VfR Fischeln VfR Fischeln 0:0 TSV Wachtendonk-Wankum TSV Wachtendonk
  Scherpenberg SV Scherpenberg 1:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 0:3 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  VfB Speldorf VfB Speldorf 0:2 FC Remscheid FC Remscheid
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:4 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 1:4 Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 3:3 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 2:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 2:0 Grün-Weiß Mühlen GW Mühlen
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 2:5 TV Dinklage TV Dinklage
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 0:1 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
matchday 7 GW Firrel Grün-Weiß Firrel 1:3 Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia
  Ahrweiler BC Ahrweiler BC 1:1 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 0:2 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  TuS Montabaur TuS Montabaur 1:1 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  FV Morbach FV Hunsrückhöhe Morbach 0:3 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 2:3 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 1:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Third Round Reichenbach Reichenbacher FC 0:4 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  Oberlungwitz Oberlungwitzer SV 2:5 VFC Plauen VFC Plauen
  SG Weixdorf SG Weixdorf 0:11 VfB Auerbach VfB Auerbach
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 0:1 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  SG Weißig SG Weißig 3:2 FC Eilenburg FC Eilenburg
matchday 7 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 0:6 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
matchday 6 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 2:1 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:2 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 1:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
matchday 9 FC Ederbergland FC Ederbergland 5:0 FC Gießen II FC Gießen II
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 1:4 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  Steinbach II TSV Steinbach Haiger II 5:1 SV Bauerbach SV Bauerbach
  RSV Weyer RSV Weyer 0:3 SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 6:0 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  TSV Michelbach TSV Michelbach 5:2 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 1:5 SG Walluf SG Walluf
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 0:0 SSV Langenaubach Langenaubach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:1 VfB Marburg VfB Marburg
  FC Cleeberg FC Cleeberg 3:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
  SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  SG Bad Soden SG Bad Soden 2:3 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Sandershausen TSG Sandershausen 2:1 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  SC Willingen SC Willingen 6:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 0:3 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
matchday 8 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:6 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 4:1 SV 1919 Münster SV Münster
  Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg 1:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
  SG Dersim/VfR SG Dersim/VfR Rüsselsheim 3:3 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  JSK Rodgau JSK Rodgau 3:2 Germania Ober-Roden G. Ober-Roden
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 2:2 SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 4:0 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 4:30 PM FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 2:0 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
matchday 6 SV Rülzheim SV Rülzheim 0:3 TuS Marienborn TuS Marienborn
  Bienwald Kandel FC Bienwald Kandel 1:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 2:4 VfL Theesen VfL Theesen
  Delbrücker SC Delbrücker SC 3:0 SC Herford SC Herford
  SV Mesum SV Mesum 4:1 TuS Tengern TuS Tengern
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 1:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp 3:0 Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:3 SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 4:3 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  YEG Hassel YEG Hassel 3:3 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 0:2 TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 0:8 SC Neheim SC Neheim
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 0:0 Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 0:2 SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  Lennestadt FC Lennestadt 1:3 SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  Brünninghausen FC Brünninghausen 4:1 SV Sodingen SV Sodingen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:1 BSV Schüren BSV Schüren
Third Round SG Groß Stieten SG Groß Stieten 0:9 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  Cambs-Leezen SpVgg Cambs-Leezen 0:3 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  FC Insel Usedom FC Insel Usedom 3:4 AET Doberaner FC Doberaner FC
  Trinwillersh. Rot-Weiss Trinwillershagen 1:4 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
matchday 11 Inter Miami CF Inter Miami CF 1:0 Houston Dynamo FC Houston
  Atlanta United Atlanta United FC 0:1 New York Red Bulls NY Red Bulls
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:1 Real Salt Lake City Salt Lake
  NYCFC New York City FC 1:2 New England Revolution Revolution
matchday 13 Pereira Deportivo Pereira 1:1 Envigado FC Envigado
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Atl. Nacional Atlético Nacional 2:2 Junior FC Junior FC
  Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 0:3 Deportes Tolima Deportes Tolima
matchday 25 Machida Zelvia Machida Zelvia 2:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
matchday 21 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 0:1 FC Imabari FC Imabari
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 2:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:0 azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Fukushima Utd. Fukushima United 2:3 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:3 SC Sagamihara SC Sagamihara
  G. Osaka Res. Gamba Osaka Reserves 3:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
  C. Osaka Res. Cerezo Osaka Reserves 2:3 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  FC Gifu FC Gifu 0:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 0:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
matchday 4 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0:4 FC Osaka FC Osaka
matchday 6 Akita Cambiare Akita FC Cambiare 3:2 New Pearl Hiraizumi Maezawa NP Hira. Mae.
matchday 7 Mikawa SC Mikawa SC 0:6 Shichigahama SC Shichigahama SC
  Oyama SC Oyama SC (Tsuruoka) 3:2 Sendai Sasuke FC Sendai Sasuke
  Ricoh Tohoku Ricoh Industry Tohoku SC 3:0 Merry (Fukushima) Merry
matchday 2 Ganju Iwate Ganju Iwate 1:2 Sendai University FC Sendai Univ. FC
matchday 3 Cob. Onagawa Cobaltore Onagawa 2:0 Morioka Zebra Morioka Zebra
matchday 1 Hannan Uni Club Hannan University Club 4:0 Kyoto Fire Department FC Kyoto FD FC
matchday 9 Tampico Madero Tampico Madero 0:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
  Celaya Celaya FC 1:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
matchday 11 Wolves FC Wollongong Wolves FC 5:2 Manly United Manly United
  Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2:1 Northbridge FC Bulls Northbridge FC
  Mt Druitt Town Mt Druitt Town Rangers 1:1 Sydney Olympic Sydney Olympic
  Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 3:1 FK Olimpik Sarajevo U17 Olimpik U17
  Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 4:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
matchday 10 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:0 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:2 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 4:0 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
matchday 33 El Ahly El Ahly Cairo 0:0 Pyramids FC Pyramids FC
matchday 30 Hassania Hassania d'Agadir 0:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
  FUS Rabat FUS Rabat 1:2 Wydad Casablanca Wydad AC
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:1 FAR Rabat FAR Rabat
  OC Safi Olympique Safi 0:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
matchday 19 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 2:1 Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
matchday 20 Jinju Citizen Jinju Citizen 3:2 Icheon Citizen (-2020) Icheon Citizen
matchday 23 Seoul E-Land Seoul E-Land 3:0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Jeju United Jeju United 1:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:0 Chungnam Asan Chungnam Asan
matchday 13 North Texas SC North Texas Soccer Club 2:1 Richmond Kickers Richmond Kicker
  FC Tucson FC Tucson 2:2 Greenville Triumph SC Greenville
  Forward Madison Forward Madison FC 0:0 Union Omaha Union Omaha
Round of 16 Hartford Hartford Athletic 0:1 Saint Louis FC St. Louis FC
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 4:2 Birmingham Legion FC Legion FC
  Louisville City Louisville City FC 2:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:2 AET Charleston Battery Charleston
  San Antonio FC San Antonio FC 0:1 AET New Mexico United New Mexico Utd.
  Reno FC Reno 1868 FC 4:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  El Paso El Paso Locomotive FC 4:2 on pens FC Tulsa Tulsa
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:0 AET Sacramento Republic FC Sacramento FC
Fifth Round Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 2:1 on pens SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Union SG Royale Union Saint Gilloise 4:0 KSK Heist KSK Heist
  RFC Warnant RFC Warnant 0:1 RFC Lüttich RFC Lüttich
  Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 3:0 RUSG Tertre Hautrage Tertre Hautrage
  KVC Westerlo KVC Westerlo 5:1 RC Hades RC Hades
  La Louvière RAAL La Louvière 2:0 RSD Jette RSD Jette
  Olsa Brakel Olsa Brakel 2:0 FCV Dender EH FCV Dender EH
  FC Knokke FC Knokke 0:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Lommel SK Lommel SK 3:2 KVV Zelzate Zelzate
  RFC Seraing RFC Seraing 6:1 KSC Blankenberge KSC Blankenbg.
  URSL Visé URSL Visé 1:2 on pens KFC Dessel Sport Dessel Sport
matchday 7 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 1:3 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Mondercange FC Mondercange 1:2 FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  Berbourg FC Berdenia Berbourg 0:4 UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  SC Bettembourg SC Bettembourg 2:0 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 1:3 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
matchday 15 CA Cerro Club Atlético Cerro 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:2 Club Atlético Boston River Boston River
  Nacional Club Nacional 1:1 Club Deportivo Maldonado Maldonado
  Danubio FC Danubio FC 1:1 CA Rentistas Rentistas
  Defensor Defensor Sporting Club 2:0 Cerro Largo FC Cerro Largo
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:1 Montevideo City Torque Mvd City Torque
matchday 22 Maardu LM Maardu Linnameeskond 0:0 FC Elva FC Elva
matchday 23 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:6 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 2:3 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
matchday 20 Viimsi JK Viimsi JK 2:4 Kalju FC U21 Kalju FC U21
matchday 14 Lao Toyota Lao Toyota FC 3:1 Lao Police Club Lao Police Club
  Master 7 Master 7 FC 5:2 Vientiane FT Vientiane FT
matchday 11 Perak TBG Perak TBG 2:3 Kedah FA Kedah FA
  Terengganu FC Terengganu FC 2:1 Pahang FA Pahang FA
matchday 14 Noah Jurmala FC Noah Jurmala 1:0 Grobinas SC Grobinas
  Super Nova SK Super Nova 1:1 Saldus SS/Leevon Leevon
matchday 4 Pontedera US Città di Pontedera 0:1 AC Renate Renate
  Pro Patria Aurora Pro Patria 0:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 1:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Como Como 1907 0:3 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 2:1 Lucchese 1905 Lucchese
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:2 US Grosseto 1912 Grosseto
  Cesena Cesena FC 2:4 Feralpisalò Feralpisalò
  Südtirol FC Südtirol 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Fermana Fermana FC 0:1 Calcio Padova Padova
  Legnago FC Legnago Salus 3:0 US Triestina Triestina
  Mantova FC Mantova FC 5:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Imolese Imolese Calcio 1919 2:1 Carpi FC 1909 Carpi
  Modena Modena FC 2018 3:0 Ravenna FC Ravenna
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:2 US Sambenedettese Sambenedettese
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 2:1 Matelica Calcio Matelica
  Arezzo SS Arezzo 0:3 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Juve Stabia SS Juve Stabia 2:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Viterbese US Viterbese 1908 0:3 SSC Bari Bari
  Monopoli SS Monopoli 1966 0:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Palermo Palermo FC 0:2 US Avellino 1912 Avellino
  Vibonese US Vibonese 0:0 US Catanzaro Catanzaro
  Foggia Calcio Foggia 1920 2:0 Potenza Calcio Potenza
  Paganese Paganese Calcio 1926 0:0 Cavese 1919 Cavese
  Casertana Casertana FC 3:3 Ternana Calcio Ternana
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:1 SS Turris Calcio Turris
matchday 14 CDUC CD Universidad Católica 1:1 Universidad Concepción UdeConce
  La Calera Unión La Calera 1:0 CD Palestino CD Palestino
matchday 5 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 CD Castellón CD Castellón
  CD Lugo CD Lugo 0:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
  CD Leganés CD Leganés 0:1 Girona FC Girona
  Málaga CF Málaga CF 0:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
  Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Albacete Balompié Albacete
  Ponferradina SD Ponferradina 0:2 FC Cartagena FC Cartagena
  Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
matchday 10 FC Tuapse FC Tuapse 1:5 Kuban Holding Pavlovskaya Kuban Holding
  Makhachkala FK Makhachkala 1:4 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 3:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Forte Taganrog Forte Taganrog 2:2 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:3 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  Kuban Kuban Krasnodar 6:1 Biolog Novokubansk Biolog
  Stavropol Dinamo Stavropol 4:1 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 0:1 Strogino Moscow Strogino Moscow
  Znamya Noginsk Znamya Noginsk 1:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
  FC Krasniy FC Krasniy Smolensk 4:1 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:2 Metallurg Vidnoe Metallurg Vidn.
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 4:0 FK Khimki 2 Khimki 2
  Saturn Saturn Ramenskoe 2:0 FK Kaluga FK Kaluga
  Fakel-M Fakel-M Voronezh 1:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
matchday 7 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 5:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
Second Round Juv. Évora Juventude Évora SC 1:3 Académica Coimbra Coimbra
  Alverca FC Alverca 2:1 AD Camacha Camacha
  Vila Real SC Vila Real 2:3 Casa Pia AC Casa Pia
  S. João Ver SC São João Ver 0:1 AET AC Marinhense Marinhense
  Carapinheirense CD Carapinheirense 0:2 CD Pinhalnovense Pinhalnovense
  Moura Moura AC 0:2 SC Beira-Mar Beira-Mar
  ARS Martinho AR São Martinho 1:2 USC Paredes Paredes
  Penaguião ADC Santa Marta Penaguião 1:5 Leixões SC Leixões
  Câmara Lobos CSD Câmara de Lobos 0:2 FC Vizela Vizela
  ARC Oleiros ARC Oleiros 3:2 SC Mirandela Mirandela
  Moncarapachense Lusitano Ginásio Clube Moncarapachense 1:2 Anadia FC Anadia FC
  Ança FC Ança Futebol Clube 3:4 on pens SG Sacavenense SG Sacavenense
  SC Ideal SC Ideal 3:4 on pens Merelinense FC Merelinense
  Trofense CD Trofense 4:2 RD Águeda Águeda
  Amigos Paz GR Amigos Paz 1:4 CD Cova Piedade Cova Piedade
  Espinho SC Espinho 1:0 GD Chaves Chaves
  1º Dezembro SU 1º Dezembro 1:2 União de Leiria Leiria
  Amora FC Amora FC 1:0 AET FC Ferreiras Ferreiras
  Pêro Pinheiro CA Pêro Pinheiro 0:1 AD Fafe Fafe
  Sanjoanense AD Sanjoanense 4:2 on pens CF Canelas 2010 Canelas 2010
  Limianos AD Limianos 2:1 AET SC Mineiro Aljustrelense Aljustrelense
  GD Sesimbra GD Sesimbra 1:4 UD Oliveirense Oliveirense
  Loures GS Loures 0:2 Gondomar SC Gondomar
matchday 6 FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 1:1 Chornomorets Odessa Chornomorets
  Nyva Ternopil Nyva Ternopil 2:1 FK Obolon Kyiv FK Obolon
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 6:1 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  Krystal Kherson Krystal Kherson 0:1 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Kremin Kremin Kremenchuk 0:1 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 1:0 Avangard Kramatorsk Avangard K.
matchday 8 Dukla B FK Dukla Prague B 0:4 FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
  Sparta Prague B AC Sparta Prague B 4:1 Sokol Hostoun Sokol Hostoun
  Admira Praha FK Admira Praha 11:15 AM FK Baník Sokolov Baník Sokolov
  Slavia Prague B SK Slavia Prague B 2:1 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B
  Vik. Plzen B FC Viktoria Plzen B 2:1 Povltavska FA Povltavska FA
  FK Teplice B FK Teplice B 12:00 PM FK Jablonec B FK Jablonec B
  SK Zapy SK Zapy 3:1 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 3:1 FC Hradec Kralove B Hr. Kralove B
matchday 11 SK Unicov SK Unicov 0:1 FC Zlin B FC Zlin B
  Olomouc B SK Sigma Olomouc B 1:2 1.FC Slovacko B Slovacko B
matchday 20 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 1:0 Ranheim IL Ranheim IL
  HamKam Hamarkameratene 2:0 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Lillestrøm SK Lillestrøm SK 3:0 Øygarden FK Øygarden FK
  Asane Fotball Asane Fotball 2:1 Stjördals Blink IL Stjördals B.
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 3:1 Grorud IL Grorud IL
  Sogndal IL Sogndal IL 1:1 Tromsø IL Tromsø IL
  Strømmen IF Strømmen IF 0:0 Kongsvinger IL Kongsvinger
matchday 9 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 2:2 Beijing BSU BJ BSU
  KS FC Kunshan FC 1:3 Changchun Yatai CC Yatai
  SX Chang'an At. Shaanxi Chang'an Athletic 3:1 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
  IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 0:0 Beijing Renhe BJ Renhe
  JX Liansheng Jiangxi Liansheng 0:2 Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
  SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 1:2 Nantong Zhiyun NT Zhiyun
matchday 1 Kvik Halden Kvik Halden 1:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Sotra SK Sotra SK 0:1 Arendal Fotball Arendal Fotball
  Asker Asker Fotball 3:3 Bryne FK Bryne FK
matchday 10 Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 1:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 1:2 FK Trayal Kruševac Trayal
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 3:1 Zeleznicar Pancevo Zelez. Pancevo
matchday 5 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 2:3 NK Sesvete NK Sesvete
matchday 7 NK Dugopolje NK Dugopolje 2:1 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
matchday 8 Korona Kielce Korona Kielce 0:2 Odra Opole Odra Opole
matchday 10 RKS Radomsko RKS Radomsko 2:0 GKS Wikielec GKS Wikielec
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
matchday 14 LKS Lagów LKS Lagów 4:1 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
matchday 22 Västerås SK Västerås SK 3:2 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
  Norrby Norrby IF 0:2 Östers IF Östers IF
matchday 10 Kom Podgorica Kom Podgorica 4:0 FK Drezga Podgorica FK Drezga
  OFK Grbalj OFK Grbalj 2:3 FK Mornar Bar Mornar Bar
  Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 0:0 OSK Igalo OSK Igalo
  FK Berane FK Berane 1:1 FK Bokelj FK Bokelj
  Arsenal Tivat Arsenal Tivat 1:1 FK Ibar FK Ibar
matchday 4 Edirne Bld Edirne Belediyesi Pas Edirnespor 1:0 Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
  Ofspor Ofspor 2:1 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Antalya Kemer Antalya Kemerspor 0:2 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Bld Derince Belediye Derince Spor 2:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 0:1 Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
  Tekirdagspor Tekirdagspor 2:1 Fethiyespor Fethiyespor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:3 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Tokatspor Tokatspor 1:0 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Karaman Bld Karaman Belediyespor 0:2 Yomra Spor Yomra Spor
  Cengelköy Cengelköy SK 0:1 Iskenderun FK Iskenderun FK
  Darica GB Darica Genclerbirligi 0:0 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 1:2 Gölcükspor Gölcükspor
  Arhavi Spor Arhavi Spor 0:1 Catalcaspor Catalcaspor
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
  Somaspor Somaspor 2:1 Yalovaspor Yalovaspor
  Karsiyaka Karsiyaka 2:1 Elazig Karakocan FK Karakocan FK
  Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 2:1 Esenler Erokspor Erokspor
matchday 8 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:0 Altona 93 Altona 93
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 0:3 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 1:1 TSV Havelse TSV Havelse
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 1:3 SV Werder Bremen II W. Bremen II
  FC Oberneuland FC Oberneuland 1:0 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  HSC Hannover HSC Hannover 1:3 BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 0:4 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
matchday 10 FC Münsingen FC Münsingen 2:2 AC Bellinzona AC Bellinzona
matchday 13 SV Wörgl SV Wörgl 3:0 SC Imst Imst
  Telfs SV Telfs 2:2 FC Kufstein FC Kufstein
  Kitzbühel FC Kitzbühel 1:2 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
matchday 7 Akademisk BK Akademisk Boldklub 3:2 Skovshoved IF Skovshoved
  Thisted FC Thisted FC 4:2 Naesby Boldklub Naesby BK
  Holbaek B&I Holbaek B&I 3:0 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  Guastatoya Deportivo Guastatoya 0:0 CSD Municipal CSD Municipal
  Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 0:1 CD Malacateco Malacateco
  Iztapa Deportivo Iztapa 5:0 CSD Xelajú MC Xelajú
matchday 10 Cartaginés CS Cartaginés 2:0 Sporting San José Sp. San José
matchday 11 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 1:4 FV Ravensburg FV Ravensburg
matchday 9 FC Eddersheim FC Eddersheim 3:5 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  SV Steinbach SV Steinbach 2:0 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 1:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 0:0 KSV Baunatal KSV Baunatal
matchday 4 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 5:1 TuS Osdorf TuS Osdorf
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 4:1 Hamburger SV III HSV III
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:1 USC Paloma Hamburg USC Paloma
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 4:0 SC Victoria Hamburg SC Victoria
  Union Tornesch FC Union Tornesch 2:4 Concordia Hamburg Concordia
  TSV Sasel TSV Sasel 1:1 Bramfelder SV Bramfelder SV
matchday 6 SV Eilendorf SV Eilendorf 0:2 FC Hennef 05 Hennef 05
  SV Breinig SV Breinig 1:3 VfL Vichttal VfL Vichttal
  Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler 1:1 FC Huerth Huerth
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 0:0 BC Victoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 2:1 FC Pesch FC Pesch
matchday 8 SC Velbert SC Velbert 3:0 TVD Velbert TVD Velbert
  Niederwenigern SF Niederwenigern 2:5 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  1.FC Kleve 1.FC Kleve 1:0 SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 2:1 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  SF Baumberg SF Baumberg 1:0 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Union Nettetal SC Union Nettetal 0:2 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  FSV Duisburg FSV Duisburg 0:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:8 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 8:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch 4:3 FC Kray FC Kray
matchday 7 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:0 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 1:1 TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:2 FC Karbach FC Karbach
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 0:0 FV Eppelborn FV Eppelborn
matchday 8 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 1:3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  TuS Haltern TuS Haltern 0:5 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:2 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 4:0 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 2:0 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:3 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Hammer SpVg Hammer SpVg 1:2 FC Gütersloh FC Gütersloh
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 1:4 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  SV Schermbeck SV Schermbeck 1:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 3:2 Preußen Münster II Pr. Münster II
matchday 4 Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 1:1 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
  Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 2:1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 0:2 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Muglaspor Muglaspor 0:1 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 1:0 Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Silivrispor Silivrispor 2:2 Düzce Spor Düzce Spor
matchday 6
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 3:0 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
matchday 7 Schwachhausen TuS Schwachhausen 1:2 Bremer SV Bremer SV
  Brinkumer SV Brinkumer SV 1:0 TuS Komet Arsten Komet Arsten
  Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 0:3 Leher TS Bremerhaven Leher TS
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport postponed OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
  SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 4:1 BSC Hastedt BSC Hastedt
matchday 5 SV Todesfelde SV Todesfelde 4:0 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
  TSB Flensburg TSB Flensburg 2:3 TSV Altenholz TSV Altenholz
matchday 6 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 2:0 FT Braunschweig Freie Turner
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 3:0 Rotenburger SV Rotenburger SV
  TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 0:1 VfL Oldenburg VfL Oldenburg
  MTV Gifhorn MTV Gifhorn 2:1 Arminia Hannover Arm. Hannover
  Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede 1:2 SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
matchday 21 Oshmyany-BDUFK Oshmyany-BDUFK 5:1 Naftan Novopolotsk Naftan
  Orsha FK Orsha 0:2 Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
First Round FC Gossau FC Gossau 7:5 on pens Zug 94 Zug 94
  FC Kosova FC Kosova 1:0 FC Tuggen FC Tuggen
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 0:1 FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
matchday 8 FavAC Favoritner AC 0:0 FV Austria XIII Austria XIII
  WAF Brigittenau WAF Brigittenau 2:2 SK Slovan HAC Slovan HAC
matchday 2 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 4:0 Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
matchday 11 FC Volders FC Volders 2:2 SV Fügen Fügen
  Silz/Mötz SPG Silz/Mötz 3:2 SC Mils Mils
  SK St. Johann SK St. Johann 2:3 SK Ebbs Ebbs
matchday 12 SC Göfis SC Göfis 1:1 FC Bizau Bizau
matchday 9 Straßwalchen SV Straßwalchen 0:1 TSV Neumarkt Neumarkt
matchday 8 FC Moutier FC Moutier 3:2 FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
  FC Freienbach FC Freienbach 9:0 FC Klingnau FC Klingnau
  FC Aegeri FC Aegeri 2:5 FC Rotkreuz FC Rotkreuz