For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 19, 2020

Matchday 30 USC Paloma USC Paloma Hamburg 11:45 AM TuS Osdorf TuS Osdorf
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 3:00 PM SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 3:00 PM FC Union Tornesch Union Tornesch
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 3:30 PM Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Sasel TSV Sasel 4:00 PM Hamm United FC Hamm Utd.
  Concordia Concordia Hamburg 4:30 PM Hamburger SV III HSV III
Matchday 32 Parma Parma Calcio 1913 1:00 AM Bologna FC 1909 Bologna
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:00 AM UC Sampdoria Sampdoria
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:00 AM Hellas Verona Hellas Verona
 
Lazio SS Lazio 1:00 AM US Sassuolo Sassuolo
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:00 AM US Lecce Lecce
  Genoa Genoa CFC 1:00 AM SPAL SPAL
 
Inter Inter Milan 1:00 AM Torino FC Torino
 
Juventus Juventus FC 1:00 AM Atalanta BC Atalanta
  Brescia Brescia Calcio 1:00 AM AS Roma AS Roma
 
SSC Napoli SSC Napoli 9:45 PM AC Milan AC Milan
Matchday 33 Olympique Lyon Olympique Lyon 10:00 PM Olympique Marseille Marseille
Matchday 30 Konyaspor Konyaspor 1:00 AM Caykur Rizespor C. Rizespor
 
Kayserispor Kayserispor 1:00 AM Besiktas JK Besiktas
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:00 AM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 1:00 AM Göztepe Göztepe
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:00 AM Alanyaspor Alanyaspor
 
Kasimpasa Kasimpasa 1:00 AM Sivasspor Sivasspor
 
Galatasaray Galatasaray SK 1:00 AM Trabzonspor Trabzonspor
  Denizlispor Denizlispor 1:00 AM Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Antalyaspor Antalyaspor 1:00 AM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 29 FC Knokke FC Knokke 4:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KRC Gent KRC Gent 4:00 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 4:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 4:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  KSV Temse KSV Temse 4:00 PM SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KSCT Menen KSCT Menen 4:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  KSK Ronse KSK Ronse 4:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  FC Gullegem FC Gullegem 4:00 PM KFC VW Hamme VW Hamme
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 4:00 PM SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 4:00 PM Bocholt VV Bocholt VV
  RC Hades RC Hades 4:00 PM Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  KFC Duffel KFC Duffel 0:5 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 4:00 PM SK Londerzeel SK Londerzeel
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 4:00 PM KVK Tienen Tienen
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 4:00 PM Berchem Sport Berchem Sport
  Diegem Sport Diegem Sport 4:00 PM KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 2 Ilves Ilves Tampere 4:00 PM Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 22 Differdange 03 FC Differdange 03 3:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 3:00 PM Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 3:00 PM US Hostert US Hostert
  CS Fola Esch CS Fola Esch 3:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 3:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 3:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 5:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 29 ASV Vach ASV Vach 4:00 PM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 4:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 4:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 5:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  SV Erlbach SV Erlbach 4:00 PM Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 25 VfR Neumünster VfR Neumünster 3:00 PM FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 4:00 PM TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 4:00 PM SVT Neumünster SVT Neumünster
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 4:30 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 24 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 4:00 PM FC Verden 04 FC Verden 04
  VfL Westercelle VfL Westercelle 4:00 PM VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:00 PM SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  Rotenburger SV Rotenburger SV 4:00 PM Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  Ottersberg TSV Ottersberg 4:00 PM VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 5:00 PM VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 4:00 PM SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  SC Hainberg SC Hainberg 4:00 PM SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:00 PM TuSpo Petershütte Petershütte
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 4:00 PM 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  SVG Göttingen SVG Göttingen 4:00 PM Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 4:00 PM TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  SV Lengede SV Lengede 4:00 PM SC Gitter SC Gitter
  Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 4:00 PM Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
  TSV Godshorn TSV Godshorn 4:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  TuS Sulingen TuS Sulingen 4:00 PM STK Eilvese STK Eilvese
  OSV Hannover OSV Hannover 4:00 PM TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 4:00 PM SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 4:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 4:00 PM TSV Barsinghausen Barsinghausen
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 4:00 PM Heeßeler SV Heeßeler SV
  FC Eldagsen FC Eldagsen 4:00 PM SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 29 ASV Süchteln ASV Süchteln 4:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  VSF Amern VSF Amern 4:00 PM TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 4:00 PM TSV Meerbusch II Meerbusch II
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 4:00 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 4:00 PM SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 4:00 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  Scherpenberg SV Scherpenberg 4:15 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  VfR Fischeln VfR Fischeln 4:30 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 4:30 PM VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 28 SV Union Lohne SV Union Lohne 3:30 PM SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 4:00 PM FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 4:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  SC Melle 03 SC Melle 03 4:00 PM GW Mühlen GW Mühlen
  VfL Oythe VfL Oythe 4:00 PM TV Dinklage TV Dinklage
  Germania Leer Germania Leer 4:00 PM SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 4:00 PM Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  SV Bevern SV Bevern 4:00 PM GW Firrel GW Firrel
Matchday 22 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 4:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 28 FC Gießen II FC Gießen II 4:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:00 PM Germania Schwanheim G. Schwanheim
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 4:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FC Cleeberg FC Cleeberg 4:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FV Breidenbach FV Breidenbach 4:00 PM Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 4:00 PM FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  SV Bauerbach SV Bauerbach 4:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  RSV Weyer RSV Weyer 4:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  Melsunger FV Melsunger FV 4:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 4:00 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  Sandershausen TSG Sandershausen 4:00 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  SG Johannesberg SG Johannesberg 4:00 PM FC Körle FC Körle
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 4:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 4:00 PM VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 4:00 PM Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 4:00 PM FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 4:00 PM Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 4:00 PM FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 4:00 PM JSK Rodgau JSK Rodgau
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:00 PM SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:00 PM SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 24 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 3:00 PM FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 4:00 PM SV Weil SV Weil
Matchday 25 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:00 PM Delbrücker SC Delbrücker SC
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 4:00 PM Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 4:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 4:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  SC Roland SC Roland Beckum 4:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 4:00 PM SC Herford SC Herford
  SV Spexard SV Spexard 4:00 PM SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Group A Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 1:00 AM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:00 AM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  CA Unión Club Atlético Unión 1:00 AM Club Atlético Banfield CA Banfield
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 1:00 AM Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:00 AM Club Atlético Independiente Independiente
  CA Patronato Club Atlético Patronato 1:00 AM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Group B Racing Club Racing Club 1:00 AM Club Atlético Lanús Lanús
  Huracán Club Atlético Huracán 1:00 AM Club Atlético Rosario Central CA Rosario
  CA Talleres Club Atlético Talleres 1:00 AM Defensa y Justicia Defensa
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:00 AM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  River Plate Club Atlético River Plate 1:00 AM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 8 Orlando City SC Orlando City SC 2:30 AM FC Cincinnati Cincinnati
  Nashville SC Nashville SC 3:00 AM D.C. United D.C. United
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 3:00 AM FC Dallas FC Dallas
  Kansas Sporting Kansas City 3:30 AM Colorado Rapids Colorado
  Sounders FC Seattle Sounders FC 5:00 AM Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Los Angeles FC Los Angeles FC 5:30 AM Real Salt Lake City Salt Lake
  Chicago Fire Chicago Fire FC 9:00 PM Columbus Crew SC Columbus Crew
  Philadelphia Philadelphia Union 11:00 PM New York City FC NYCFC
Matchday 10 Mito HollyHock Mito HollyHock 8:00 AM Ehime FC Ehime FC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 8:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 8:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 8:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 8:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  Machida Zelvia Machida Zelvia 9:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 9:00 AM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 28 Wellington P. Wellington Phoenix 9:00 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 5 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 8:00 AM Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
Matchday 8 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 8:00 AM Pohang Steelers Pohang Steelers
  FC Seoul FC Seoul 9:00 AM Busan IPark Busan IPark
Matchday 26 NK Rogaska NK Rogaska 6:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Radomlje NK Radomlje 6:00 PM NK Brda NK Brda
  NK Krsko NK Krsko 6:00 PM NK Dravograd NK Dravograd
  NK Krka NK Krka 6:00 PM ND Gorica ND Gorica
  NK Bilje Vitanest Bilje 6:00 PM FC Koper FC Koper
  NK Dekani NK Dekani 6:00 PM NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Dob NK Roltek Dob 6:00 PM NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Fuzinar NK Fuzinar 6:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 7 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 6:00 AM Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  FC Anyang FC Anyang 8:00 AM Seoul E-Land Seoul E-Land
  Chungnam Asan Chungnam Asan 10:00 AM Jeju United Jeju Utd.
Matchday 4 Richmond Kicker Richmond Kickers 1:30 AM Greenville Triumph SC Greenville
  Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 2:00 AM Toronto FC II Toronto FC II
  Forward Madison Forward Madison FC 3:00 AM Union Omaha Union Omaha
  North Texas SC North Texas Soccer Club 3:00 AM Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 21 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 3:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 3:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 3:00 PM FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 3:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 5:00 PM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  US Rumelange US Rumelange 5:00 PM  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 5:00 PM FC Mondercange Mondercange
Matchday 9 River Plate Atletico River Plate Montevideo 10:00 PM Cerro Largo FC Cerro Largo
  CA Fénix CA Fénix 10:00 PM Club Nacional Nacional
  Peñarol CA Peñarol 10:00 PM Montevideo Wanderers Wanderers
  Progreso Club Atlético Progreso 10:00 PM Club Atlético Boston River Boston River
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 10:00 PM Club Deportivo Maldonado Maldonado
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 10:00 PM Defensor Sporting Club Defensor
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 10:00 PM CA Rentistas Rentistas
  CA Cerro Club Atlético Cerro 10:00 PM Danubio FC Danubio FC
Matchday 3 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 2:30 PM Levadia Tallinn U17 Levadia U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 7:00 PM Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
Matchday 7 Paide Paide Linnameeskond 1:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  FC Flora FC Flora Tallinn 3:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
  FC Elva FC Elva 1:00 PM Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 1:00 PM Keila JK Keila JK
  Nomme Kalju U21 Nomme Kalju FC U21 1:00 PM Tartu JK Welco JK Welco
  Young Lions Garena Young Lions 12:30 PM Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 37 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:00 AM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:00 AM AC Monza Monza
  Como Como 1907 1:00 AM Robur Siena Siena
  Renate AC Renate 1:00 AM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:00 AM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Gozzano AC Gozzano 1:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Pontedera US Città di Pontedera 1:00 AM US Pianese Pianese
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:00 AM Juventus U23 Juventus U23
  Novara Novara Calcio 1908 1:00 AM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Olbia Olbia Calcio 1905 1:00 AM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Modena Modena FC 2018 1:00 AM US Triestina Triestina
  Imolese Imolese Calcio 1919 1:00 AM Calcio Padova Padova
  Reggio Audace Reggio Audace FC 1:00 AM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Rimini Rimini FC 1:00 AM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Carpi Carpi FC 1909 1:00 AM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:00 AM Cesena FC Cesena
  Südtirol FC Südtirol 1:00 AM Ravenna FC Ravenna
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:00 AM Fermana FC Fermana
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:00 AM US Sambenedettese Sambenedettese
  Feralpisalò Feralpisalò 1:00 AM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:00 AM FC Rieti Rieti
  Rende Rende Calcio 1968 1:00 AM Calcio Catania Catania
  Casertana Casertana FC 1:00 AM Ternana Calcio Ternana
  Catanzaro US Catanzaro 1:00 AM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Teramo Teramo Calcio 1913 1:00 AM US Vibonese Vibonese
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:00 AM AZ Picerno Picerno
  Cavese Cavese 1919 1:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:00 AM US Avellino 1912 Avellino
  Viterbese AS Viterbese Castrense 1:00 AM Reggina 1914 Reggina
  Potenza Potenza Calcio 1:00 AM SSC Bari Bari
Matchday 33 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 1:00 AM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Hacettepe Hacettepe Spor 1:00 AM Baskent Akademi FK BAK FK
  Sariyer Sariyer 1:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:00 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 1:00 AM Amed SK Amed SK
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 1:00 AM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Inegölspor Inegölspor 1:00 AM Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:00 AM Pendikspor Pendikspor
  Samsunspor Samsunspor 1:00 PM Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:00 AM Sakaryaspor Sakaryaspor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 1:00 AM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 1:00 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 1:00 AM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:00 AM Van Spor FK Van Spor FK
 
Elazigspor Elazigspor 1:00 AM Eyüpspor Eyüpspor
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:00 AM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 37 Girona Girona FC 1:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:00 PM Málaga CF Málaga CF
  Albacete Albacete Balompié 1:00 PM AD Alcorcón Alcorcón
  SD Huesca SD Huesca 1:00 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
  CD Tenerife CD Tenerife 1:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  UD Almería UD Almería 1:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  CD Lugo CD Lugo 1:00 PM CD Numancia CD Numancia
  Elche CF Elche CF 1:00 PM Cádiz CF Cádiz CF
  Ponferradina SD Ponferradina 1:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Extremadura Extremadura UD 1:00 PM Racing Santander Racing
  Real Oviedo Real Oviedo 1:00 PM CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 20 Akron Togliatti Akron Togliatti 1:00 AM Nosta Novotroitsk Nosta
  Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 1:00 AM Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 1:00 AM Zvezda Perm Zvezda Perm
  KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:00 AM FK Ufa 2 FK Ufa 2
  Tyumen FK Tyumen 1:00 AM Lada Togliatti Lada Togliatti
  Chelyabinsk FK Chelyabinsk 1:00 AM Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
  Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 1:00 AM FK Leningradets Leningradets
  Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:00 AM Pskov-747 Pskov-747
  Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 1:00 AM Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:00 AM FK Kolomna Kolomna
  Murom FK Murom 1:00 AM Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 1:00 AM Rodina Moscow Rodina
  Veles Moskau Veles Moskau 1:00 AM Olimp Khimki Olimp Khimki
Matchday 29 Boavista Boavista Porto FC 7:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Famalicão FC Famalicão 7:00 PM Portimonense SC Portimonense
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 7:00 PM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 7:00 PM FC Porto FC Porto
  Sporting CP Sporting CP 7:00 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Desportivo Aves Desportivo Aves 7:00 PM Moreirense FC Moreirense
  Marítimo CS Marítimo 7:00 PM SL Benfica Benfica
  Belenenses SAD Belenenses SAD 7:00 PM CD Tondela Tondela
  Rio Ave FC Rio Ave FC 7:00 PM SC Braga Braga
  Benfica B SL Benfica B 1:00 AM CD Feirense Feirense
  Estoril Estoril Praia 1:00 AM CD Mafra Mafra
  Casa Pia Casa Pia AC 1:00 AM Académica Coimbra Coimbra
  Covilhã SC Covilhã 1:00 AM Varzim SC Varzim
  Académico Viseu Académico Viseu FC 1:00 AM Leixões SC Leixões
  Oliveirense UD Oliveirense 1:00 AM GD Chaves Chaves
  FC Porto B FC Porto B 1:00 AM FC Penafiel Penafiel
  Farense SC Farense 1:00 AM CD Nacional Nacional
  Vilafranquense UD Vilafranquense 1:00 AM CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 32 Eskisehirspor Eskisehirspor 1:00 AM Istanbulspor Istanbulspor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 1:00 AM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Giresunspor Giresunspor 1:00 AM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Bursaspor Bursaspor 1:00 AM Altinordu FK Altinordu
  Menemen Spor Menemen Spor 1:00 AM Adanaspor Adanaspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 1:00 AM Altay SK Altay SK
  Karagümrük Fatih Karagümrük 1:00 AM Boluspor Boluspor
  Hatayspor Hatayspor 1:00 AM Keciörengücü Keciörengücü
  Akhisarspor Akhisarspor 1:00 AM Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 27 Fremad Amager BK Fremad Amager 2:45 PM FC Roskilde FC Roskilde
  Nyköbing FC Nyköbing FC 3:00 PM Hvidovre IF Hvidovre IF
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 4:00 PM Kolding IF Kolding IF
  Vejle BK Vejle Boldklub 4:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 1 FF Jaro FF Jaro 5:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
  IF Gnistan IF Gnistan 7:30 PM Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 25 Stal Krasnik Stal Krasnik 5:00 PM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
Matchday 33 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:00 AM Szombathelyi Haladás Haladás
  FC Ajka FC Ajka 1:00 AM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Vác Vác FC 1:00 AM Budafoki MTE Budafoki MTE
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 1:00 AM Szeged-Csanád - GA Szeged
  ETO FC Győr ETO FC Győr 1:00 AM Dorogi FC Dorog
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:00 AM BFC Siófok BFC Siófok
  Budaörs Budaörsi SC 1:00 AM Soroksár SC Soroksár
  Vasas FC Vasas FC 1:00 AM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 1:00 AM Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 34 Las Rozas CF Las Rozas CF 1:00 AM Sporting de Gijón B Sporting B
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:00 AM Internacional de Madrid Inter de Madrid
  RM Castilla Real Madrid Castilla 1:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Marino Luanco Marino Luanco 1:00 AM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Getafe CF B Getafe CF B 1:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 1:00 AM Coruxo FC Coruxo FC
  Celta Vigo B Celta Vigo B 1:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  UP Langreo UP Langreo 1:00 AM Pontevedra CF Pontevedra
  UD Melilla UD Melilla 1:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:00 AM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 33 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:00 AM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Yomra Spor Yomra Spor 1:00 AM Düzce Spor Düzce Spor
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 1:00 AM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Catalcaspor Catalcaspor 1:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Ci Group Buca Ci Group Buca 1:00 AM Silivrispor Silivrispor
  Erzin Spor Erzin Spor 1:00 AM Serik Belediyespor Serik Belediye
  Cankaya FK Cankaya FK 1:00 AM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 1:00 AM Tokatspor Tokatspor
  Manisaspor Manisaspor 1:00 PM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 34 Haro Deportivo Haro Deportivo 1:00 AM CD Tudelano CD Tudelano
  Unionistas CF Unionistas CF 1:00 AM Burgos CF Burgos CF
  Calahorra CD Calahorra 1:00 AM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  CD Izarra CD Izarra 1:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 1:00 AM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  SD Leioa SD Leioa 1:00 AM Real Unión Club Real Unión
  Barakaldo CF Barakaldo CF 1:00 AM SD Amorebieta SD Amorebieta
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:00 AM Real Valladolid B Valladolid B
  CD Guijuelo CD Guijuelo 1:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  Real Sociedad B Real Sociedad B 1:00 AM Arenas Club Arenas Club
Matchday 33 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 1:00 AM Payasspor Payasspor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:00 AM Ofspor Ofspor
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 1:00 AM Fethiyespor Fethiyespor
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:00 AM Cizre Spor Cizre Spor
  Kocaelispor Kocaelispor 1:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Erbaaspor Erbaaspor 1:00 AM Turgutluspor Turgutluspor
  Erokspor Esenler Erokspor 1:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Karsiyaka Karsiyaka 1:00 AM Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 34 CF La Nucía CF La Nucía 1:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  SD Ejea SD Ejea 1:00 AM CE Sabadell CE Sabadell
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1:00 AM FC Andorra FC Andorra
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  UE Olot UE Olot 1:00 AM Hércules CF Hércules CF
  CF Badalona CF Badalona 1:00 AM Villarreal CF B Villarreal CF B
  Valencia B Valencia Mestalla 1:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  CD Castellón CD Castellón 1:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:00 AM AE Prat AE Prat
  UE Cornellà UE Cornellà 1:00 AM CD Ebro CD Ebro
Matchday 33 Darica GB Darica Genclerbirligi 1:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Batman Petrol Batman Petrolspor 1:00 AM Muglaspor Muglaspor
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:00 AM Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 1:00 AM Gölcükspor Gölcükspor
  Somaspor Somaspor 1:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Altindag Bld Altindag Belediye Spor 1:00 AM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Pazarspor Pazarspor 1:00 AM Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 1:00 AM Modafen Modafen
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:00 PM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 34 CP Villarrobledo CP Villarrobledo 1:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Córdoba CF Córdoba CF 1:00 AM CD Don Benito CD Don Benito
  Yeclano Yeclano Deportivo 1:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  CD Badajoz CD Badajoz 1:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:00 AM Marbella FC Marbella FC
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:00 AM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Real Murcia Real Murcia CF 1:00 AM Villarrubia CF Villarrubia CF
  Algeciras CF Algeciras CF 1:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  San Fernando CD San Fernando CD 1:00 AM Mérida AD Mérida AD
  Cádiz B Cádiz CF B 1:00 AM Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 30 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 3:00 PM TSV Havelse TSV Havelse
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II 3:00 PM FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  HSC Hannover Hannoverscher SC 4:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 4:00 PM SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 2:30 PM SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 2:30 PM BFC Dynamo BFC Dynamo
  VfB Auerbach VfB Auerbach 2:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  Altglienicke VSG Altglienicke 2:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 2:30 PM FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
  Hertha BSC II Hertha BSC II 2:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 2:30 PM Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  Berliner AK Berliner AK 07 2:30 PM FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 25 FC Breitenrain FC Breitenrain 5:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 5:00 PM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  FC Bavois FC Bavois 5:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
  FC Münsingen FC Münsingen 5:00 PM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
Matchday 21 FC Langenthal FC Langenthal 4:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 5:00 PM Zug 94 Zug 94
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 3:00 PM FC Red Star Zürich Red Star ZH
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 3:30 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  FC Kosova FC Kosova 4:30 PM FC Balzers FC Balzers
Matchday 29 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 4:00 PM TSV Abtswind TSV Abtswind
  Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 5:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 22 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 4:00 PM FC Hennef 05 FC Hennef 05
  FC Düren 1.FC Düren 4:00 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Siegburger SV Siegburger SV 04 4:15 PM Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 4:15 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  Frechen 20 Spvg. Frechen 20 4:15 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  FC Pesch FC Pesch 4:30 PM SV Breinig SV Breinig
  VfL Vichttal VfL Vichttal 4:30 PM FC Hürth FC Hürth
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 4:30 PM SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 29 SC Velbert SC Velbert 4:00 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Cronenberger SC Cronenberger SC 4:00 PM 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 4:00 PM FC Kray FC Kray
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch 4:00 PM VfB 03 Hilden VfB Hilden
  SF Baumberg SF Baumberg 4:00 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 4:00 PM Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Niederwenigern SF Niederwenigern 4:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 4:00 PM TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 28 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 4:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  FV Engers 07 FV Engers 07 4:00 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 4:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 4:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  TuS Koblenz TuS Koblenz 4:00 PM FC Karbach FC Karbach
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 4:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 4:00 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
  Hassia Bingen Hassia Bingen 4:30 PM 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 24 Ein. Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 3:00 PM FC International Leipzig Inter Leipzig
  FSV Martinroda FSV Martinroda 3:00 PM VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
  FC Eilenburg FC Eilenburg 3:00 PM TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
  VFC Plauen VFC Plauen 3:00 PM FC Grimma FC Grimma
  Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 3:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  Sandersdorf Union Sandersdorf 3:00 PM VfL Halle 1896 VfL Halle 96
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 3:00 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 3:00 PM FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Matchday 26 SV Todesfelde SV Todesfelde 3:00 PM Eckernförder SV Eckernförder SV
  SV Eichede SV Eichede 3:00 PM Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
Matchday 30 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 3:00 PM FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
  TB Uphusen TB Uphusen 4:00 PM USI Lupo-Martini Wolfsburg Lupo-Martini
  Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 4:00 PM Arminia Hannover Arm. Hannover
  Kickers Emden Kickers Emden 4:00 PM 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
  MTV Gifhorn MTV Gifhorn 4:00 PM FT Braunschweig FT Braunschweig
  FC Hagen/Uthl. FC Hagen/Uthlede 4:00 PM SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 4:00 PM SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  Heeslinger SC Heeslinger SC 4:00 PM TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
Matchday 22 FavAC Favoritner AC 11:15 AM SV Wienerberg Wienerberg
  WAF Brigittenau WAF Brigittenau 11:30 AM SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 18 FC Genolier FC Genolier-Begnins 3:00 PM Servette FC U21 Servette U21
  Italien GE CS Italien GE 5:00 PM FC Veyrier Sports Veyrier Sports
  Thun U21 FC Thun U21 3:00 PM Neuchâtel Xamax FCS U21 Xamax FCS U21
  Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 4:00 PM FC Fribourg FC Fribourg
  FC Spiez FC Spiez 11:15 AM FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
  FC Köniz II FC Köniz II 3:30 PM FC Allschwil FC Allschwil
Matchday 20 FC Aegeri FC Aegeri 4:00 PM FC Brunnen FC Brunnen
  AC Taverne AC Taverne 4:00 PM FC Kickers Luzern Kickers Luzern
Matchday 18 FC Olten FC Olten 4:00 PM FC Grenchen 15 FC Grenchen
  FC Widnau FC Widnau 3:00 PM AS Calcio Kreuzlingen AS Calcio
  FC Lugano U21 FC Lugano U21 5:00 PM Chur 97 Chur 97
  Winterthur U18 Team Winterthur/Schaffhausen U18 2:00 PM FC Concordia BS/FC Solothurn U17 Concordia U17
  St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 3:00 PM FC Zürich U17 FC Zürich U17
  Rappi/GC U17 FC Rapperswil-Jona/GC U17 3:00 PM FC Basel 1893 U17 FC Basel U17
  Südostschweiz Team Südostschweiz U18 5:00 PM FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
Matchday 21 AD San Carlos AD San Carlos 10:00 PM CS Herediano Herediano
  LD Alajuelense LD Alajuelense 10:00 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
  Saprissa Deportivo Saprissa 10:00 PM Municipal Grecia Grecia
  Guadalupe FC Guadalupe FC 10:00 PM ADR Jicaral ADR Jicaral
  Limón FC Limón FC 10:00 PM CS Cartaginés Cartaginés
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 10:00 PM La U Universitarios La U
Matchday 15 R&F (HK) R&F (Hong Kong) 9:30 AM Kitchee SC Kitchee
  Tai Po Tai Po FC 9:30 AM Lee Man Lee Man
  HK Rangers Hong Kong Rangers 9:30 AM Yuen Long FC Yuen Long
Matchday 9 Binh Duong BECAMEX Binh Duong 1:00 PM Hoang Anh Gia Lai FC HAGL
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 2:00 PM Ho Chi Minh City FC HCM City
  The Cong The Cong FC 3:00 PM Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 25 FK Qabala FK Qabala 1:00 AM Zira FC Zira FC
  FK Sabail FK Sabail 1:00 AM Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 18 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 5:00 PM Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Matchday 10 Manchester 62 Manchester 62 FC 7:15 PM Europa Point FC Europa Point FC
Matchday 22 Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 11:15 AM FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 11:15 AM 1. Simmeringer SC Simmering
  Gersthof Gersthofer SV 11:15 AM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  FAC II Floridsdorfer AC II 6:00 PM L.A. Riverside L.A. Riverside
Matchday 18 Schweiggers USC Schweiggers 5:30 PM SC Herzogenburg Herzogenburg
  Amaliendorf SC Amaliendorf-Aalfang 5:30 PM USC Seitenstetten Seitenstetten
  Melk SC Melk 5:30 PM SK Eggenburg Eggenburg
  St. Peter/Au UFC St. Peter/Au 5:30 PM ASK Ybbs Ybbs
  Purgstall SVg Purgstall 5:30 PM SC Wieselburg Wieselburg
  Rabenstein SC Rabenstein 5:30 PM SV Haitzendorf Haitzendorf
  Rohrendorf FC Rohrendorf 5:30 PM SV Würmla Würmla
Matchday 31 Jigawa Jigawa Golden Stars FC 6:00 PM Katsina United FC Katsina Utd.
  Kano Pillars Kano Pillars 6:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Lobi Stars Lobi Stars FC 6:00 PM Akwa United Akwa United
  Delta Force Delta Force FC 6:00 PM Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Dakkada FC Dakkada FC 6:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Plateau United Plateau United FC 6:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
  Rivers United Rivers United FC 6:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Wikki Tourists Wikki Tourists 6:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Nasarawa United Nasarawa United 6:00 PM MFM FC MFM FC
  FC Heartland FC Heartland 6:00 PM Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 30 SV TEC SV TEC Tiel 3:30 PM De Treffers De Treffers
Matchday 25 Lazio U17 Lazio Under 17 1:00 AM Virtus Entella Under 17 Entella U17
  Juventus U17 Juventus Under 17 1:00 AM Fiorentina Under 17 Fiorentina U17
  Pisa U17 Pisa Under 17 1:00 AM Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Parma U17 Parma Under 17 1:00 AM Spezia Under 17 Spezia U17
  Livorno U17 Livorno Under 17 1:00 AM Torino Under 17 Torino U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 1:00 AM Empoli Under 17 Empoli U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 1:00 AM Milan Under 17 Milan U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 1:00 AM Brescia Under 17 Brescia U17
  Cremonese U17 Cremonese Under 17 1:00 AM SPAL U17 SPAL U17
  Inter U17 Inter Under 17 1:00 AM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 1:00 AM Udinese Under 17 Udinese U17
  Bologna U17 Bologna Under 17 1:00 AM Cittadella Under 17 Cittadella U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 1:00 AM Hellas Under 17 Hellas U17
  Pescara U17 Pescara Under 17 1:00 AM Crotone Under 17 Crotone U17
  Lecce U17 Lecce Under 17 1:00 AM Frosinone Under 17 Frosinone U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 1:00 AM Perugia Under 17 Perugia U17
  Trapani U17 Trapani Under 17 1:00 AM Ascoli Under 17 Ascoli U17
  Napoli U17 Napoli Under 17 1:00 AM Roma Under 17 Roma U17
  Juve Stabia U17 Juve Stabia Under 17 1:00 AM Benevento Under 17 Benevento U17
Matchday 32 Chieri ASD Chieri Calcio 4:00 PM Savona FBC Savona
  Prato AC Prato 4:00 PM SC Ligorna 1922 Ligorna
  Vado FC Vado Ligure 4:00 PM AC Bra Bra
  Lavagnese USD Lavagnese 1919 4:00 PM AS Lucchese Libertas Lucchese
  Fezzanese US Fezzanese 4:00 PM Borgosesia Calcio Borgosesia