For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 18, 2020

Matchday 30
SC Freiburg SC Freiburg 4:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
FC Augsburg FC Augsburg 4:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 4:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 4:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 4:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 4:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
RB Leipzig RB Leipzig 4:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Hannover 96 Hannover 96 2:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Hamburger SV Hamburger SV 2:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 2:00 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:00 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:00 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:00 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:00 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
VfL Bochum VfL Bochum 2:00 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 34
Crystal Palace Crystal Palace 2:30 PM Chelsea FC Chelsea
  Bournemouth AFC Bournemouth 5:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
 
Everton Everton FC 5:00 PM Southampton FC Southampton
  West Ham West Ham United 5:00 PM Burnley FC Burnley
  Watford Watford FC 5:00 PM Norwich City Norwich
 
Man City Manchester City 5:00 PM Newcastle United Newcastle
 
Arsenal Arsenal FC 7:30 PM Leicester City Leicester
Matchday 33 Stade Rennais Stade Rennais FC 9:00 PM FC Metz FC Metz
  SC Amiens SC Amiens 9:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Dijon FCO Dijon 9:00 PM SCO Angers SCO Angers
  Paris SG Paris Saint-Germain 9:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Toulouse FC Toulouse 9:00 PM FC Nantes FC Nantes
  LOSC Lille LOSC Lille 9:00 PM OGC Nice OGC Nice
  Monaco AS Monaco 9:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 9:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Montpellier HSC Montpellier 9:00 PM Stade Reims Reims
Matchday 27
Austria Vienna Austria Vienna 6:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 6:00 PM SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 6:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 26 Ufa FK Ufa 11:30 AM Ural Yekaterinburg Ural
  Rubin Kazan Rubin Kazan 2:00 PM FK Orenburg Orenburg
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 4:30 PM CSKA Moscow CSKA Moscow
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 7:00 PM Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 30
FC Zürich FC Zürich 1:00 AM FC Sion FC Sion
 
FC Basel FC Basel 1893 1:00 AM BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Luzern FC Luzern 1:00 AM FC Lugano FC Lugano
 
Servette FC Servette FC 1:00 AM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Thun FC Thun 1:00 AM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 7 CFR Cluj CFR Cluj 1:00 AM Gaz Metan Medias Gaz Metan
  CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:00 AM FCSB FCSB
  FC Botosani FC Botosani 1:00 AM Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 30 Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:30 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:30 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:30 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 2:30 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 2:30 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:30 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:30 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 2:30 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:30 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 5 Karpaty Karpaty Lviv 1:00 AM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  FK Mariupol FK Mariupol 1:00 AM FK Lviv FK Lviv
  Vorskla Vorskla Poltava 1:00 AM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:00 AM FK Oleksandria FK Oleksandria
  Desna Desna Chernigiv 1:00 AM Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:00 AM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 29 UR La Louvière UR La Louvière Centre moved Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  FCV Dender EH FCV Dender EH moved URSL Visé URSL Visé
  RFC Seraing RFC Seraing moved Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen moved FC Rupel Boom Rupel Boom
  RFC Lüttich RFC Lüttich moved KVV Thes Sport Thes Sport
  SK Deinze KMSK Deinze moved RWD Molenbeek (2015) RWDM
  KSK Heist KSK Heist moved KFC Dessel Sport Dessel Sport
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport moved AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 27 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 1:00 AM Strumska Slava Strumska Slava
  Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 1:00 AM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  PFC Montana PFC Montana 1:00 AM OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  CSKA 1948 CSKA 1948 1:00 AM FC Litex Lovetch Litex Lovetch
  Spartak Varna Spartak Varna moved OFK Pomorie Pomorie
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 1:00 AM Chernomorets Balchik C. Balchik
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 1:00 AM FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  Neftochimik Neftochimik Burgas 1:00 AM Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 32 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 6:00 PM NK Bravo NK Bravo
  NK Celje NK Celje 6:00 PM NK Domzale NK Domzale
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 6:00 PM NK Maribor NK Maribor
  NS Mura NS Mura 6:00 PM NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 29 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:00 AM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:00 AM Paksi FC Paksi FC
  Ferencváros Ferencvárosi TC 1:00 AM Kisvárda FC Kisvárda
  Debrecen Debreceni VSC 1:00 AM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:00 AM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:00 AM Újpest FC Újpest FC
Matchday 5 Spartak Trnava Spartak Trnava 6:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  MSK Zilina MSK Zilina 6:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 6:00 PM MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 6:00 PM FC Nitra FC Nitra
Matchday 29 Kickers Selb Kickers Selb 4:00 PM TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 4:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  SV Mitterteich SV Mitterteich 5:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 5:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  TSV Kornburg TSV Kornburg 5:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 5:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SV Schwaig SV Schwaig 5:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 4:00 PM SV Friesen SV Friesen
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 5:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  TG Höchberg TG Höchberg 5:00 PM VfL Frohnlach VfL Frohnlach
  FC Coburg FC Coburg 5:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 5:00 PM ASV Rimpar ASV Rimpar
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 5:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  ASV Dachau ASV Dachau 2:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Unterföhring FC Unterföhring 3:00 PM Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  FC Töging FC Töging 3:30 PM FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 4:00 PM TSV Ampfing TSV Ampfing
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 4:00 PM 1.FC Passau 1.FC Passau
  TSV Kastl TSV Kastl 5:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 25 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 3:00 PM SG Neustrand SG Neustrand
  TSV Travemünde TSV Travemünde 3:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
  TSV Pansdorf TSV Pansdorf 3:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 3:00 PM Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 22 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz moved BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 moved SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen moved FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg moved FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig moved VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 moved SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 moved SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Schott Jena SV Schott Jena moved FC Wacker Teistungen Teistungen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza moved 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen moved SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal moved BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg moved FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg moved SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt moved Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 28 Hünfelder SV Hünfelder SV 4:00 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  SC Willingen SC Willingen 4:30 PM SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 5:30 PM SSV Sand SSV Sand
Matchday 24 SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Radolfzell FC Radolfzell 3:30 PM FC Auggen FC Auggen
  FC Denzlingen FC Denzlingen 4:00 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 4:30 PM SV Endingen SV Endingen
  Kehler FV Kehler FV 07 4:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SC Lahr SC Lahr 4:30 PM FC Teningen FC Teningen
Matchday 8 Montreal Impact Montreal Impact 8:00 PM Houston Dynamo Houston
  NY Red Bulls New York Red Bulls 8:00 PM New England Revolution Revolution
  Toronto FC Toronto FC 9:00 PM Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Inter Miami CF Inter Miami CF 10:30 PM San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 9 Vegalta Sendai Vegalta Sendai moved Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  FC Tokyo FC Tokyo moved Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse moved Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima moved Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Oita Trinita Oita Trinita moved Yokohama FC Yokohama FC
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo moved Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashima Antlers Kashima Antlers moved Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 10 Albirex Niigata Albirex Niigata moved Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama moved Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Omiya Ardija Omiya Ardija moved FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 25 Al-Feiha Al-Feiha FC 7:00 PM Al-Shabab Riyadh Shabab
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 8:45 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 28 Central Coast Central Coast Mariners 10:00 AM Western Sydney Wanderers Western Sydney
  Melbourne Melbourne Victory 12:30 PM Western United FC Western United
Matchday 7 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:00 PM Suduva Marijampole Suduva
  FK Panevezys FK Panevezys 3:00 PM FK Banga Gargzdai Banga Gargzdai
Matchday 5 Jeonju Citizen Jeonju Citizen 7:00 AM Yangju Citizen Yangju Citizen
  Gimhae FC Gimhae FC 8:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Mokpo City Mokpo City 8:00 AM Cheonan City Cheonan City
  Gyeongju Citi. Gyeongju Citizen 8:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Cheongju FC Cheongju FC 8:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
  Gangneung City Gangneung City 8:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen 8:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
  Icheon Citizen Icheon Citizen 8:00 AM Siheung City Siheung City
  Jinju Citizen Jinju Citizen 8:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Chungju Citizen Chungju Citizen 8:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 8:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang FC 9:00 AM Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 11:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
Matchday 8 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 8:00 AM Incheon United Incheon Utd.
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 10:00 AM Gangwon FC Gangwon FC
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 12:00 PM Gwangju FC Gwangju FC
  Daegu FC Daegu FC 2:00 PM Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 7 Real Monarchs Real Monarchs SLC 1:00 AM Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  Orange County Orange County SC 1:00 AM Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Louisville City Louisville City FC 2:00 AM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:00 AM Memphis 901 FC Memphis 901
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 8:00 AM Suwon FC Suwon FC
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 10:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 4 Orlando B Orlando City B 2:00 AM FC Tucson FC Tucson
Matchday 34 Clyde FC Clyde FC 5:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
  Dumbarton FC Dumbarton FC 5:00 PM East Fife FC East Fife
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 5:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Montrose Montrose FC 5:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  Stranraer Stranraer FC 5:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 30 FC Lisse FC Lisse 3:30 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  VVOG VVOG Harderwijk 3:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  DOVO VV DOVO Veenendaal 3:30 PM HSV Hoek Hoek
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 3:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  VV Goes VV Goes 3:30 PM BVV Barendrecht Barendrecht
  Almere City U21 Almere City FC U21 4:00 PM VV Ter Leede Ter Leede
  Harkemase Boys Harkemase Boys 4:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 7:00 PM ONS Sneek ONS Sneek
  RKVV DEM RKVV DEM 7:00 PM RKVV Westlandia Westlandia
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 8:30 PM Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 44 Luton Luton Town 5:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Bristol City Bristol City 5:00 PM Stoke City Stoke City
  Nottm Forest Nottingham Forest 5:00 PM Swansea City Swansea
  Millwall Millwall FC 5:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Wigan Wigan Athletic 5:00 PM Hull City Hull City
  Birmingham Birmingham City 5:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Cardiff Cardiff City 5:00 PM Derby County Derby
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 5:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Brentford Brentford FC 5:00 PM Preston North End Preston NE
  Reading Reading FC 5:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Leeds Leeds United 5:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
 
West Brom West Bromwich Albion 5:00 PM Fulham FC Fulham
Matchday 34 Queen's Park Queen's Park FC 5:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Stirling Stirling Albion FC 5:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 5:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC 5:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Elgin City Elgin City FC 5:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
Quarter-Finals Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:00 AM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Mondercange FC Mondercange 1:00 AM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:00 AM F91 Dudelange F91 Dudelange
  Hesperange Swift Hesperange 1:00 AM FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 9 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 5:00 PM Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Longford Town Longford Town FC 9:30 PM Wexford FC Wexford FC
Matchday 5 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC moved True Bangkok United Bangkok Utd.
  Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United moved PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Suphanburi FC Suphanburi FC moved Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Sukhothai FC Sukhothai FC moved SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 7 Hougang Utd. Hougang United FC 12:30 PM Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 44 Rotherham Rotherham United 2:30 PM Doncaster Rovers Doncaster
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Accrington Accrington Stanley 5:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Gillingham FC Gillingham FC 5:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Peterborough Peterborough United 5:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Blackpool Blackpool FC 5:00 PM Coventry City Coventry
  Oxford United Oxford United 5:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Southend United Southend United 5:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Ipswich Ipswich Town 5:00 PM Rochdale AFC Rochdale
  Lincoln City Lincoln City 5:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Sunderland AFC Sunderland
Matchday 45 Salford Salford City 5:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Forest Green Forest Green Rovers 5:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 5:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Northampt. Town Northampton Town 5:00 PM Bradford City Bradford
  Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
  Crawley Town Crawley Town 5:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Oldham Athletic Oldham Athletic 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Swindon Town Swindon Town 5:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 5:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Port Vale Port Vale FC 5:00 PM Newport County Newport County
  Walsall Walsall FC 5:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Exeter City Exeter City 5:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 5:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Wrexham Wrexham AFC 5:00 PM Notts County Notts County
  Harrogate Town Harrogate Town 5:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Torquay United Torquay United FC 5:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Bromley Bromley FC 5:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Chorley FC Chorley FC 5:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Eastleigh FC Eastleigh FC 5:00 PM Stockport County Stockport
  Chesterfield FC Chesterfield FC 5:00 PM Barnet FC Barnet
  Yeovil Town Yeovil Town 5:00 PM Barrow AFC Barrow
  Halifax Town FC Halifax Town 5:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Sutton Utd Sutton United 5:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Woking FC Woking FC 5:00 PM AFC Fylde Fylde
Matchday 16 Moyola Park Moyola Park AFC 1:00 AM Bangor FC Bangor
Matchday 33 Pescara Delfino Pescara 1936 1:00 AM AC Perugia Calcio Perugia
  Juve Stabia SS Juve Stabia 1:00 AM Virtus Entella Virtus Entella
  Spezia Calcio Spezia Calcio 1:00 AM Cosenza Calcio Cosenza
  Pordenone Pordenone Calcio 1:00 AM AC Pisa 1909 AC Pisa
  AS Livorno AS Livorno 1:00 AM US Cremonese Cremonese
  Ascoli Ascoli Calcio 1:00 AM US Salernitana 1919 Salernitana
  Cittadella AS Cittadella 1:00 AM FC Crotone Crotone
  Chievo Verona Chievo Verona 1:00 AM Trapani Calcio Trapani
  FC Empoli FC Empoli 1:00 AM Frosinone Calcio Frosinone
  Benevento Benevento Calcio 1:00 AM Venezia FC Venezia
Matchday 36 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 7:30 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 29 Desportivo Aves Desportivo Aves 5:30 PM Moreirense FC Moreirense
  Boavista Boavista Porto FC 5:30 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Marítimo CS Marítimo 7:15 PM SL Benfica Benfica
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 10:30 PM FC Porto FC Porto
Matchday 38 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 12:00 PM CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Aves U23 CD Aves U23 12:00 PM Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 12:00 PM CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
  Benfica U23 SL Benfica U23 12:00 PM SC Braga U23 Braga U23
  Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 12:00 PM CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 12:00 PM Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 12:00 PM Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 34 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 5:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Arbroath Arbroath FC 5:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Dundee United Dundee United FC 5:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Partick Thistle Partick Thistle FC 9:20 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 27 Skive IK Skive IK 4:00 PM Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 3 Vålerenga Vålerenga Fotball 5:00 PM Odds BK Odds BK
  Rosenborg BK Rosenborg BK 6:00 PM Molde FK Molde FK
  Sogndal IL Sogndal IL 4:00 PM Tromsø IL Tromsø IL
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 7:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Kongsvinger Kongsvinger IL 7:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Strømmen IF Strømmen IF 7:00 PM Asane Fotball Asane Fotball
  HamKam Hamarkameratene 7:00 PM Grorud IL Grorud IL
  Øygarden FK Øygarden FK 7:00 PM Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  FK Jerv FK Jerv 7:00 PM Raufoss IL Raufoss IL
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 8:00 PM Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 1 SJK II SJK Seinäjoki II 6:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
  VPS Vaasan Palloseura 6:00 PM Musan Salama MuSa
  MYPA Myllykosken Pallo -47 6:00 PM AC Oulu AC Oulu
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 6:00 PM FC KTP FC KTP
Matchday 28 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie moved Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Stal Mielec Stal Mielec moved Radomiak Radom Radomiak
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza moved Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec moved Odra Opole Odra Opole
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz moved GKS Tychy GKS Tychy
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow moved Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala moved Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Miedz Legnica Miedz Legnica moved Warta Poznan Warta Poznan
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki moved GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 25 Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki moved Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz moved Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  O. Zambrow Olimpia Zambrow moved Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki moved Concordia Elblag C. Elblag
  KS Wasilków KS Wasilków moved Legia Warsaw II Legia II
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki moved Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki moved Huragan Morag Huragan Morag
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie moved RKS Radomsko RKS Radomsko
  Bron Radom Bron Radom moved Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 24 Swit Szczecin Swit Szczecin moved Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia moved Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  B. Koszalin Baltyk Koszalin moved Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew moved Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Górnik Konin Górnik Konin moved Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Chemik Police Chemik Police moved Pogon Szczecin II Pogon II
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno moved KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Unia Janikowo Unia Janikowo moved Nielba Wagrowiec Nielba
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin moved KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Stal Brzeg Stal Brzeg moved ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork moved Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  M. Legnica II Miedz Legnica II moved Polonia Bytom Polonia Bytom
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw moved Zaglebie Lubin II Lubin II
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry moved Miedz Legnica II M. Legnica II
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac moved Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod moved Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II moved Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
  Gornik II Gornik Zabrze II moved LZS Starowice Dolne LZS Starowice
Matchday 25 Hetman Zamosc Hetman Zamosc moved Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski moved Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Avia Swidnik Avia Swidnik moved Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ moved Chelmianka Chelm Chelmianka
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow moved Korona Kielce II Korona Kielce II
  Wisloka Debica Wisloka Debica moved Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Motor Lublin Motor Lublin moved Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 3 Helsingborg Helsingborgs IF 4:00 PM Örebro SK Örebro SK
  Östersund Östersunds FK 4:00 PM Falkenbergs FF Falkenberg
  Trelleborg Trelleborgs FF 2:00 PM Halmstads BK Halmstad
  Östers IF Östers IF 4:00 PM Degerfors IF Degerfors
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall 6:30 PM Örgryte IS Örgryte
  Akropolis Akropolis IF 6:30 PM IK Brage Brage
Matchday 4 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 1:00 AM Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 1:00 AM Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 1:00 AM FC Ashdod FC Ashdod
  Hapoel Hadera Hapoel Hadera 1:00 AM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:00 AM Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1:00 AM Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1:00 AM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 28 Lech Poznan II Lech Poznan II moved GKS Katowice GKS Katowice
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag moved Blekitni Stargard Blekitni
  Legionovia Legionovia Legionowo moved Resovia Rzeszów Resovia
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola moved Garbarnia Krakow Garbarnia
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow moved Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce moved Elana Torun Elana Torun
  Skra Czesto. Skra Czestochowa moved Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Gornik Polk. Gornik Polkowice moved Widzew Lodz Widzew Lodz
  Gornik Leczna Gornik Leczna moved Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 2 York9 FC York9 FC 2:00 AM Valour FC Valour FC
  Pacific FC Pacific FC 5:00 AM HFX Wanderers FC HFX Wanderers
  Forge FC Forge FC 8:00 PM Atlético Ottawa Atl. Ottawa
  FC Edmonton FC Edmonton 10:00 PM Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 23 Gurten Union Gurten 5:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 5:00 PM SV Allerheiligen Allerheiligen
  SV Ried II SV Ried II 5:00 PM SC Weiz SC Weiz
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II 5:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 29 VfR Garching VfR Garching 3:00 PM SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  FC Augsburg II FC Augsburg II 3:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 3:00 PM SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  FV Illertissen FV Illertissen 3:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 3:00 PM SV Wacker Burghausen W. Burghausen
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 3:00 PM VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 30 Hamburger SV II Hamburger SV II 2:00 PM Hannover 96 II Hannover 96 II
  Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 2:00 PM Heider SV Heider SV
  SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:30 PM Altona 93 Altona 93
 
W. Bremen II SV Werder Bremen II 3:00 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 4:00 PM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  Bahlinger SC Bahlinger SC 3:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  K. Offenbach Kickers Offenbach 3:00 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 3:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 3:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 3:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 3:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
 
VfR Aalen VfR Aalen 3:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 34 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 3:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 3:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 3:00 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  Bonner SC Bonner SC 3:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 3:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  RW Essen Rot-Weiss Essen 3:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  SC Verl SC Verl 3:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 3:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 25 FC Breitenrain FC Breitenrain 5:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  SC Brühl SG SC Brühl SG 5:00 PM SC Cham SC Cham
  FC Bavois FC Bavois 5:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 5:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 6:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 6:00 PM FC Köniz FC Köniz
Matchday 7 Schwaz SC Schwaz 1:00 AM Dornbirner SV Dornbirner SV
  SAK 1914 Salzburger AK 1914 5:00 PM VfB Hohenems Hohenems
Matchday 5 Rankweil Rot-Weiß Rankweil 1:00 AM Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 1:00 AM SC Röthis Röthis
  Wolfurt FC Wolfurt 1:00 AM SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
  Lauterach FC Lauterach 1:00 AM FC Langenegg Langenegg
Matchday 6 Bischofshofen SK Bischofshofen 1:00 AM SV Seekirchen Seekirchen
  USK Anif USK Anif 1:00 AM SV Austria Salzburg A. Salzburg
  Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:00 AM SV Grödig Grödig
  Kuchl SV Kuchl 1:00 AM TSV St. Johann St. Johann
Matchday 21 BSC YB U21 BSC Young Boys U21 4:30 PM FC Naters Oberwallis FC Naters
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 5:30 PM FC Bulle FC Bulle
  Meyrin FC Meyrin FC 6:00 PM CS Chênois CS Chênois
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 6:00 PM US Terre Sainte US Terre Sainte
  Lancy FC Lancy FC 6:30 PM Team Vaud U21 Team Vaud U21
  Vevey United FC Vevey United 6:30 PM Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 6:30 PM FC Echallens Région FC Echallens
  Luzern U21 FC Luzern U21 5:00 PM FC Schötz FC Schötz
  FC Wohlen FC Wohlen 5:00 PM SC Goldau SC Goldau
  FC Baden FC Baden 5:00 PM FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  SC Buochs SC Buochs 6:00 PM FC Solothurn FC Solothurn
  SR Delémont SR Delémont 7:00 PM SV Muttenz SV Muttenz
  FC Linth 04 FC Linth 04 4:00 PM FC Tuggen FC Tuggen
  SV Höngg SV Höngg 5:00 PM FC Paradiso FC Paradiso
  FC Gossau FC Gossau 5:00 PM FC Dietikon FC Dietikon
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 5:00 PM FC Thalwil FC Thalwil
Matchday 30 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 3:00 PM HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 29 Seligenporten SV Seligenporten 3:00 PM SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 3:00 PM ASV Cham ASV Cham
  Würzburger FV Würzburger FV 4:00 PM DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 4:00 PM TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 5:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  TSV Karlburg TSV Karlburg 5:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
  Ammerthal DJK Ammerthal 6:00 PM ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Matchday 12 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 3:2 TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
Matchday 29 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 3:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  FC Ismaning FC Ismaning 3:00 PM FC Pipinsried FC Pipinsried
  SV Pullach SV Pullach 3:00 PM TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 4:00 PM TSV 1860 München II 1860 München II
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen 4:30 PM Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 4:30 PM TSV Landsberg TSV Landsberg
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 5:00 PM FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 5:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 26 Husumer SV Husumer SV 3:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
  TSB Flensburg TSB Flensburg 3:00 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
  VfB Lübeck II VfB Lübeck II 3:00 PM TSV Kropp TSV Kropp
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 3:00 PM SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
  TSV Bordesholm TSV Bordesholm 3:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  Oldenburger SV Oldenburger SV 4:00 PM Eutin 08 Eutin 08
Matchday 30 MTV Gifhorn MTV Gifhorn moved FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 24 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 5:30 PM MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
  Puchov MSK Puchov 5:30 PM MSK Zilina B Zilina B
  FK Poprad FK Poprad 5:30 PM FC Petrzalka FC Petrzalka
  MFK Skalica MFK Skalica 5:30 PM FK Dubnica nad Vahom Dubnica
  FC Kosice FC Kosice 5:30 PM KFC Komarno Komarno
Matchday 10 Groningen U19 FC Groningen U19 3:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 3:30 PM FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 3:30 PM Feyenoord U19 Feyenoord U19
  Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 3:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  Volendam U19 FC Volendam U19 1:00 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 3:15 PM Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
  Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 4:00 PM VVV-Venlo U19 VVV U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 4:00 PM Spartaan '20 U19 Spartaan U19
Matchday 12 Alphense B. U19 Alphense Boys U19 1:00 PM Almere City FC U19 Almere City U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 1:00 PM Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
  Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 1:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  ADO U19 ADO Den Haag U19 1:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 1:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
Matchday 11 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 3:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 3:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 3:30 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 3:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 22 Union Mauer Union Mauer 3:00 PM SR Donaufeld SR Donaufeld
  ASV 13 ASV 13 4:00 PM Post SV Wien Post SV Wien
  FC Stadlau FC Stadlau 5:00 PM FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 23 Chemnitz U19 Chemnitzer FC U19 1:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 1:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1:00 AM RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 1:00 AM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 3:00 PM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 5:00 PM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 1:00 AM 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 1:00 AM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 1:00 AM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 1:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 1:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 12:00 PM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 12:00 PM Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 11:30 AM SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 12:00 PM SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 12:00 PM FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
  Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 2:00 PM TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 2:00 PM 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
Matchday 25 Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 1:00 AM Hallescher FC U17 Halle U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 2:00 PM Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
  RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 2:00 PM Hamburger SV U17 Hamburg U17
  W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 2:00 PM VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 2:00 PM Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  CZ Jena U17 FC Carl Zeiss Jena U17 2:00 PM FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 2:00 PM 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 2:00 PM Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
  SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 2:00 PM 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 2:00 PM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 2:00 PM Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 2:00 PM SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 2:00 PM SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 2:00 PM 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
Matchday 20 Völs Völser SV 1:00 AM FC Söll FC Söll
  FC Volders FC Volders 1:00 AM Union Innsbruck Union Innsbruck
  Mils SC Mils 1:00 AM SPG Silz/Mötz Silz/Mötz
  Kirchbichl SV Kirchbichl 1:00 AM SV Zams SV Zams
  SV Innsbruck SV Innsbruck 1:00 AM WSG Tirol II Tirol II
  Fügen SV Fügen 1:00 AM SC Kundl Kundl
  Kematen