For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 13, 2020

Matchday 33
Wolves Wolverhampton Wanderers 10:00 PM Arsenal FC Arsenal
Matchday 1 Helsinki IFK Helsinki IFK 7:30 PM Turun Palloseura TPS
Matchday 19 SV Mitterteich SV Mitterteich moved TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 22 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau moved SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld moved SV Friesen SV Friesen
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein moved ASV Dachau ASV Dachau
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen moved FC Töging FC Töging
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen moved SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 30 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek moved TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 16 U. Schafhausen Union Schafhausen 4:15 PM BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
Matchday 23 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter moved ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 20 VfB Wissen VfB Wissen moved Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 18 Eichenzell FC Britannia Eichenzell moved SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 20 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen moved Hünfelder SV Hünfelder SV
Matchday 14 TSV Bützow TSV Bützow moved Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 23 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 3:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
Matchday 20 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten moved SV Spexard SV Spexard
  TuS Tengern TuS Tengern moved Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 28 Lüner SV Lüner SV 4:00 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 4:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 4:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 4:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  YEG Hassel YEG Hassel 4:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 4:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  SC Neheim SC Neheim 4:15 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 4:15 PM BSV Schüren BSV Schüren
Semi-Finals VfB Oldenburg VfB Oldenburg 4:00 PM BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
  TSV Havelse TSV Havelse 4:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 4:00 PM MTV Gifhorn MTV Gifhorn
  MTVE Celle MTV Eintracht Celle 4:00 PM FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
Matchday 6 Timbers 2 Portland Timbers 2 moved Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 21 Hoogland VV Hoogland moved USV Hercules USV Hercules
  RKVV DEM RKVV DEM moved FC Lienden Lienden
  Dongen VV Dongen moved VV Gemert VV Gemert
  Quick DH HV & CV Quick moved EVV Echt EVV Echt
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 moved ADO '20 Heemskerk ADO '20
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen moved VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 43 Charlton Charlton Athletic 5:00 PM Reading FC Reading
  Hull City Hull City 5:00 PM Millwall FC Millwall
  Barnsley FC Barnsley FC 5:00 PM Wigan Athletic Wigan
 
Swansea Swansea City 5:00 PM Leeds United Leeds
  Preston NE Preston North End 5:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Huddersfield Huddersfield Town 5:00 PM Luton Town Luton
  Blackburn Blackburn Rovers 5:00 PM West Bromwich Albion West Brom
 
QPR Queens Park Rangers 5:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Middlesbrough Middlesbrough FC 5:00 PM Bristol City Bristol City
  Derby Derby County 5:00 PM Brentford FC Brentford
  Stoke City Stoke City 5:00 PM Birmingham City Birmingham
  Rochdale Rochdale AFC 5:00 PM Southend United Southend United
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Rotherham United Rotherham
  Sunderland Sunderland AFC 5:00 PM Peterborough United Peterborough
  Fleetwood Fleetwood Town 5:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Wycombe Wycombe Wanderers 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Coventry Coventry City 5:00 PM Oxford United Oxford United
  Shrewsbury Shrewsbury Town 5:00 PM Ipswich Town Ipswich
  Bristol Rovers Bristol Rovers 5:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Portsmouth Portsmouth FC 5:00 PM Blackpool FC Blackpool
  MK Dons Milton Keynes Dons 5:00 PM Accrington Stanley Accrington
Matchday 44 Colchester Utd. Colchester United 5:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Morecambe FC Morecambe FC 5:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Bradford Bradford City 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Grimsby Town Grimsby Town 5:00 PM Walsall FC Walsall
  Newport County Newport County 5:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Cambridge Utd. Cambridge United 5:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Leyton Orient Leyton Orient 5:00 PM Salford City Salford
  Plymouth Plymouth Argyle 5:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Carlisle United Carlisle United 5:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Macclesfield Macclesfield Town 5:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Cheltenham Cheltenham Town 5:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Mansfield Town Mansfield Town 5:00 PM Exeter City Exeter City
  Barnet Barnet FC 5:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 5:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Solihull Moors Solihull Moors 5:00 PM Woking FC Woking FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 5:00 PM Bromley FC Bromley
  Notts County Notts County 5:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 5:00 PM Chorley FC Chorley FC
  Aldershot Town Aldershot Town 5:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Barrow Barrow AFC 5:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Dover Athletic Dover Athletic 5:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Fylde AFC Fylde 5:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Stockport Stockport County 5:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 5:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 32 AC Pisa AC Pisa 1909 1:00 AM AS Cittadella Cittadella
  Perugia AC Perugia Calcio 1:00 AM Pordenone Calcio Pordenone
  Venezia Venezia FC 1:00 AM FC Empoli FC Empoli
  Frosinone Frosinone Calcio 1:00 AM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Cosenza Cosenza Calcio 1:00 AM Ascoli Calcio Ascoli
  Salernitana US Salernitana 1919 1:00 AM SS Juve Stabia Juve Stabia
  Crotone FC Crotone 1:00 AM Benevento Calcio Benevento
  Trapani Trapani Calcio 1:00 AM AS Livorno AS Livorno
  Virtus Entella Virtus Entella 1:00 AM Chievo Verona Chievo Verona
  Cremonese US Cremonese 1:00 AM Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 35 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:30 PM FC Dordrecht FC Dordrecht
  Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 3:30 PM SC Telstar Telstar
  Utrecht U21 FC Utrecht U21 3:30 PM NAC Breda NAC Breda
  FC Den Bosch FC Den Bosch 3:30 PM Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
  FC Volendam FC Volendam 3:30 PM SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 3:30 PM TOP Oss TOP Oss
  PSV U21 PSV Eindhoven U21 3:30 PM Helmond Sport Helmond Sport
  Roda JC Roda JC Kerkrade 3:30 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
  MVV Maastricht MVV Maastricht 3:30 PM AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  Almere City Almere City FC 3:30 PM NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 26 FC Fredericia FC Fredericia 3:00 PM Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  HB Köge HB Köge 3:00 PM Kolding IF Kolding IF
Matchday 2 Haugesund FK Haugesund 7:00 PM Rosenborg BK Rosenborg BK
  Start IK Start 7:00 PM Aalesunds FK Aalesund
  Molde FK Molde FK 7:00 PM Kristiansund BK Kristiansund BK
  Mjøndalen Mjøndalen IF 7:00 PM Sandefjord Fotball Sandefjord
  Odds BK Odds BK 7:00 PM Strømsgodset IF Strømsgodset
  Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 7:00 PM FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  SK Brann SK Brann 7:00 PM Stabæk Fotball Stabæk Fotball
  Viking FK Viking Stavanger 9:00 PM Vålerenga Fotball Vålerenga
  Asane Fotball Asane Fotball 4:00 PM Hamarkameratene HamKam
  Stjördals B. Stjördals Blink IL 7:00 PM Sogndal IL Sogndal IL
  Tromsø IL Tromsø IL 7:00 PM Kongsvinger IL Kongsvinger
  Lillestrøm SK Lillestrøm SK 7:00 PM Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 7:00 PM FK Jerv FK Jerv
  Ranheim IL Ranheim IL 7:00 PM KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Grorud IL Grorud IL 7:00 PM Øygarden FK Øygarden FK
  Raufoss IL Raufoss IL 7:00 PM Strømmen IF Strømmen IF
  Elfsborg IF Elfsborg 3:30 PM Hammarby IF Hammarby
  Djurgarden Djurgardens IF 6:30 PM Östersunds FK Östersund
  Brage IK Brage 3:30 PM Ljungskile SK Ljungskile
  Jönköping Jönköpings Södra IF 6:30 PM Akropolis IF Akropolis
Matchday 7 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 moved Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 17 Man Utd U23 Manchester United U23 moved Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 28 SV Schalding SV Schalding-Heining 3:00 PM VfR Garching VfR Garching
  SV Heimstetten SV Heimstetten 5:30 PM FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 6 Dornbirner SV Dornbirner SV 1:00 AM Salzburger AK 1914 SAK 1914
  Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 5:00 PM SC Schwaz Schwaz
  Hohenems VfB Hohenems 5:00 PM SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 5
A. Salzburg SV Austria Salzburg 1:00 AM SV Kuchl Kuchl
  St. Johann TSV St. Johann 1:00 AM SK Bischofshofen Bischofshofen
  USK Anif USK Anif 1:00 AM SV Wals-Grünau Wals-Grünau
  Seekirchen SV Seekirchen 1:00 AM SV Grödig Grödig
Matchday 23 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 moved Concordia Hamburg Concordia
Matchday 24 Hamm United Hamm United FC moved Hamburger SV III HSV III
Matchday 29 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 12:30 PM Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 3:00 PM FC Süderelbe FC Süderelbe
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 3:00 PM SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 20 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel moved KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Matchday 22 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 4:00 PM TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 20 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof moved FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 23 Ammerthal DJK Ammerthal moved TSV Großbardorf TSV Großbardorf
Matchday 26 ASV Cham ASV Cham 5:00 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 20 Schwachhausen TuS Schwachhausen moved FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 17 FavAC Favoritner AC 5:30 PM WAF Brigittenau WAF Brigittenau
Matchday 22 SV Lochau SV Lochau 1:00 AM FC Egg FC Egg
Matchday 17 Würmla SV Würmla 5:30 PM SC Melk Melk
  Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 2:00 PM Odense Boldklub U19 Odense BK U19
Matchday 5 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 1:00 AM HB Tórshavn HB Tórshavn
  TB Tvöroyri TB Tvöroyri 1:00 AM Víkingur Göta Víkingur Göta
  B36 Tórshavn B36 Tórshavn 1:00 AM NSÍ Runavík NSÍ Runavík
  Skála IF Skála IF 1:00 AM AB Argir AB Argir
  KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 1:00 AM EB/Streymur EB/Streymur
Matchday 19 VfB Durach VfB Durach moved FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Matchday 22 SC Olching SC Olching moved FV Illertissen II Illertissen II
Matchday 23 Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem moved SVV Scheveningen Scheveningen
Matchday 9 Sheikh Jamal Sheikh Jamal Dhanmondi 1:00 PM Uttar Baridhara SC Uttar Baridhara
Matchday 18 Leonidas RKSV Leonidas moved RKVV Velsen RKVV Velsen
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer moved HBS Craeyenhout HBS
Matchday 20 MSC Meppel MSC Meppel moved MVV Alcides Alcides
Matchday 19 SV Meerssen SV Meerssen moved RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 20 SP Silvolde Sportclub Silvolde moved AWC Wijchen AWC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays