For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 11, 2020

Matchday 29 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:00 PM TSV Sasel TSV Sasel
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 4:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 4:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
1. FC Köln 1. FC Köln 4:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Hertha BSC Hertha BSC 4:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 4:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 4:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Bayern Munich Bayern Munich 4:30 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
SC Freiburg SC Freiburg 4:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Hamburger SV Hamburger SV 2:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 2:00 PM Hannover 96 Hannover 96
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:00 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:00 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:00 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:00 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:00 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 33
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 3:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 3:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 3:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 3:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 3:00 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 3:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
Hallescher FC Hallescher FC 3:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 5:00 PM Arsenal FC Arsenal
 
Leicester Leicester City 5:00 PM Crystal Palace Crystal Palace
 
Norwich Norwich City 5:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Man Utd Manchester United 5:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Southampton Southampton FC 5:00 PM Manchester City Man City
 
Burnley Burnley FC 5:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  Newcastle Newcastle United 5:00 PM West Ham United West Ham
 
Liverpool Liverpool FC 5:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Chelsea Chelsea FC 5:00 PM Watford FC Watford
 
Spurs Tottenham Hotspur 5:00 PM Everton FC Everton
Matchday 31 SPAL SPAL 1:00 AM Udinese Calcio Udinese Calcio
  Torino Torino FC 1:00 AM Brescia Calcio Brescia
  Genoa Genoa CFC 1:00 AM SSC Napoli SSC Napoli
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:00 AM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
AS Roma AS Roma 1:00 AM Parma Calcio 1913 Parma
  Hellas Verona Hellas Verona 1:00 AM Inter Milan Inter
  Atalanta Atalanta BC 1:00 AM UC Sampdoria Sampdoria
  Bologna Bologna FC 1909 1:00 AM US Sassuolo Sassuolo
  Lecce US Lecce 1:00 AM SS Lazio Lazio
 
AC Milan AC Milan 9:45 PM Juventus FC Juventus
Matchday 32 FC Metz FC Metz 9:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  Reims Stade Reims 9:00 PM FC Toulouse Toulouse
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 9:00 PM HSC Montpellier Montpellier
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 9:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  FC Nantes FC Nantes 9:00 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
  OGC Nice OGC Nice 9:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  SCO Angers SCO Angers 9:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 9:00 PM SC Amiens SC Amiens
  Marseille Olympique Marseille 9:00 PM FCO Dijon Dijon
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 9:00 PM AS Monaco Monaco
Matchday 29
FC Lugano FC Lugano 1:00 AM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:00 AM FC Zürich FC Zürich
 
Servette FC Servette FC 1:00 AM FC Luzern FC Luzern
 
FC Sion FC Sion 1:00 AM FC Basel 1893 FC Basel
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:00 AM FC Thun FC Thun
Matchday 30 Vitesse Vitesse Arnhem 7:30 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 8:45 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
  Heracles Almelo Heracles Almelo 8:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  Willem II Willem II Tilburg 9:45 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 29 Boluspor U19 Boluspor U19 3:00 PM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 3:00 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 3:00 PM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 3:00 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 3:00 PM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 3:00 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 3:00 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 3:00 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 3:00 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 30 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:00 AM FK Indjija Indjija
  Vozdovac FK Vozdovac 1:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Cukaricki FK Cukaricki 1:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Red Star Red Star Belgrade 1:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Spartak FK Spartak Subotica 1:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Mladost FK Mladost Lucani 1:00 AM FK Rad Rad
Matchday 1 FC Haka FC Haka 4:00 PM FC Lahti FC Lahti
  FC Inter FC Inter Turku 6:00 PM Ilves Tampere Ilves
  HJK Helsinki HJK Helsinki 6:00 PM Rovaniemen Palloseura RoPS
  KuPS Kuopion Palloseura 6:00 PM FC Honka FC Honka
  SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 6:00 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 30 Rakow Rakow Czestochowa 1:00 AM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:00 AM Legia Warszawa Legia Warszawa
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:00 AM LKS Lodz LKS Lodz
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 1:00 AM Piast Gliwice Piast Gliwice
  Korona Kielce Korona Kielce 1:00 AM Lech Poznan Lech Poznan
  Arka Gdynia Arka Gdynia 1:00 AM Wisla Kraków Wisla Kraków
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:00 AM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Cracovia Cracovia 1:00 AM Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 31 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 6:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Triglav NK Triglav Kranj 6:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Maribor NK Maribor 6:00 PM NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 6:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Bravo NK Bravo 6:00 PM NK Celje NK Celje
Matchday 21 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 5:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 5:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 5:00 PM FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  US Hostert US Hostert 5:00 PM FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 5:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
  F91 Dudelange F91 Dudelange 5:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  Titus Petange Union Titus Petange 7:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 28 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:00 AM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Honvéd Budapest Honvéd FC 1:00 AM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Kisvárda Kisvárda FC 1:00 AM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Paksi FC Paksi FC 1:00 AM Ferencvárosi TC Ferencváros
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:00 AM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Újpest FC Újpest FC 1:00 AM Debreceni VSC Debrecen
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 3:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 3:00 PM SV Mitterteich SV Mitterteich
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 3:00 PM ASV Vach ASV Vach
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 3:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 3:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 3:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 3:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  FSV Stadeln FSV Stadeln 3:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 3:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  Frohnlach VfL Frohnlach 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 5:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  ASV Rimpar ASV Rimpar 5:00 PM FC Coburg FC Coburg
  TuS Röllbach TuS Röllbach 5:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 5:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Schwebenried DJK Schwebenried 5:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 5:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 5:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  SV Friesen SV Friesen 5:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  TSV Ampfing TSV Ampfing 3:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
  1.FC Passau 1.FC Passau 3:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 3:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  TSV Grünwald TSV Grünwald 3:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 3:00 PM FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 4:00 PM FC Töging FC Töging
Matchday 14 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 6:00 PM TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 15 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 6:00 PM Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 16 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 6:00 PM SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 18 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 6:00 PM TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 11 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 5:00 PM VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 16 FC Eldagsen FC Eldagsen 5:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 17 Heeßeler SV Heeßeler SV 5:00 PM SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 18 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 5:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 10 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 4:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 16 GW Firrel GW Firrel 9:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 20 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 17 SSV Sand SSV Sand 4:30 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 4:30 PM Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 20 SG Johannesberg SG Johannesberg 4:30 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  FC Körle FC Körle 4:30 PM SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  Sandershausen TSG Sandershausen 4:30 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 21 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 5:00 PM SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 23 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 3:00 PM FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  Grimmener SV Grimmener SV 3:00 PM FC Anker Wismar Anker Wismar
  Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 3:00 PM SV Pastow SV Pastow
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:00 PM SV 90 Görmin SV 90 Görmin
  Penzliner SV Penzliner SV 3:00 PM SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
  Malchower SV Malchower SV 90 4:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  Offenburger FV Offenburger FV 3:30 PM SC Lahr SC Lahr
  SV Weil SV Weil 4:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC Teningen FC Teningen 4:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  FC Auggen FC Auggen 4:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  SV Endingen SV Endingen 4:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 6:00 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
Matchday 7 Philadelphia Philadelphia Union 8:00 PM Montreal Impact Montreal Impact
  Houston Houston Dynamo 10:00 PM Inter Miami CF Inter Miami CF
  Quakes San Jose Earthquakes 12:00 AM D.C. United D.C. United
Matchday 8 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 8:00 AM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 8:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 6 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 7:00 AM Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 7:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Kataller Toyama Kataller Toyama 7:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 9:00 AM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 9 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 8:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 9:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Ehime FC Ehime FC 1:00 PM Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 5 FC Osaka FC Osaka 7:00 AM Iwaki FC Iwaki FC
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 7:00 AM Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Nara Club Nara Club 7:00 AM Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 24 Abha Abha Club 4:20 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
  Shabab Al-Shabab Riyadh 6:50 PM Al-Taawon Taawon
  Hilal Al-Hilal Riyadh 6:50 PM Al-Fateh Al-Fateh
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 8:45 PM Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 27 Western Sydney Western Sydney Wanderers 10:00 AM Melbourne Victory Melbourne
  Adelaide United Adelaide United 12:30 PM Sydney FC Sydney FC
Matchday 20 Khor Fakkan Khor Fakkan 4:45 PM Ajman Club Ajman Club
  Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 4:45 PM Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 7:30 PM Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 4 Hwaseong FC Hwaseong FC 7:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Yangju Citizen Yangju Citizen 7:00 AM Gimpo Citizen Gimpo Citizen
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen 8:00 AM Gimhae FC Gimhae FC
  Mokpo City Mokpo City 8:00 AM Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 8:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Cheonan City Cheonan City 8:00 AM Gangneung City Gangneung City
  Cheongju FC Cheongju FC 8:00 AM Gyeongju Citizen Gyeongju Citi.
  Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 8:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 7:00 AM Seoul Jungnang FC Seoul Jungnang
  Goyang Citizen Goyang Citizen 7:00 AM Jinju Citizen Jinju Citizen
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 8:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Paju Citizen Paju Citizen 8:00 AM Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Icheon Citizen Icheon Citizen 8:00 AM Chungju Citizen Chungju Citizen
  Namdong FC Namdong FC 8:00 AM Yeoju Citizen Yeoju Citizen
Matchday 6 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 7:00 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Busan IPark Busan IPark 9:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Pohang Steelers Pohang Steelers 9:00 AM Incheon United Incheon Utd.
  Gwangju FC Gwangju FC 11:00 AM Daegu FC Daegu FC
Matchday 25 NK Dravograd NK Dravograd 5:30 PM Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Brda NK Brda 5:30 PM NK Krka NK Krka
  Beltinci ND Beltinci 5:30 PM NK Krsko NK Krsko
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 5:30 PM NK Rogaska NK Rogaska
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 5:30 PM NK Radomlje NK Radomlje
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 5:30 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  FC Koper FC Koper 5:30 PM NK Roltek Dob NK Dob
  ND Gorica ND Gorica 5:30 PM NK Dekani NK Dekani
Matchday 6 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 6:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
  Jeju Utd. Jeju United 8:00 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 33 Raith Rovers Raith Rovers FC 5:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 5:00 PM Montrose FC Montrose
  East Fife East Fife FC 5:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Falkirk FC Falkirk FC 5:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Peterhead FC Peterhead FC 5:00 PM Stranraer FC Stranraer
Matchday 29 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 3:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo 3:30 PM HSV Hoek Hoek
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 3:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  Barendrecht BVV Barendrecht 3:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  FC Lisse FC Lisse 3:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 4:00 PM VV Ter Leede Ter Leede
  ONS Sneek ONS Sneek 4:00 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 7:00 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  USV Hercules USV Hercules 3:00 PM VV Gemert VV Gemert
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 3:00 PM VV Hoogland Hoogland
  Westlandia RKVV Westlandia 3:00 PM VV Dongen Dongen
  EVV Echt EVV Echt 3:30 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:30 PM HV & CV Quick Quick DH
  ADO U21 ADO Den Haag U21 3:30 PM FC Lienden Lienden
  VV UNA VV UNA Veldhoven 3:30 PM RKSV Groene Ster Groene Ster
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:30 PM RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 33 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 5:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Annan Athletic Annan Athletic FC 5:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Brechin City Brechin City FC 5:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 5:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Edinburgh City Edinburgh City FC 5:00 PM Elgin City FC Elgin City
Matchday 20 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 5:00 PM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Hesperange Swift Hesperange 5:00 PM Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 5:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 5:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Mondercange FC Mondercange 5:00 PM US Rumelange US Rumelange
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 7:00 PM FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 7:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 6 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
  Kalev Kalev Tallinn 1:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
  Kuressaare FC Kuressaare 4:00 PM Nomme Kalju FC Kalju Nömme
  Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 12:30 PM Tampines Rovers FC Tampines Rovers
  DPMM FC Brunei DPMM FC 3:15 PM Geylang International FC Geylang
Matchday 20 Newington YC Newington YC 1:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Bangor Bangor FC 1:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Dollingstown FC Dollingstown FC 1:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 1:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Moyola Park Moyola Park AFC 1:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Armagh City FC Armagh City FC 1:00 AM Limavady United Limavady United
Matchday 36 Arezzo SS Arezzo 1:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:00 AM US Città di Pontedera Pontedera
  Lecco Calcio Lecco 1912 1:00 AM AC Gozzano Gozzano
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:00 AM AC Renate Renate
  Siena Robur Siena 1:00 AM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pianese US Pianese 1:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:00 AM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Monza AC Monza 1:00 AM Olbia Calcio 1905 Olbia
  Juventus U23 Juventus U23 1:00 AM Como 1907 Como
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:00 AM Modena FC 2018 Modena
  Triestina US Triestina 1:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:00 AM Reggio Audace FC Reggio Audace
  Cesena Cesena FC 1:00 AM Feralpisalò Feralpisalò
  Ravenna Ravenna FC 1:00 AM Rimini FC Rimini
  Padova Calcio Padova 1:00 AM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:00 AM FC Südtirol Südtirol
  Fermana Fermana FC 1:00 AM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:00 AM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:00 AM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Ternana Ternana Calcio 1:00 AM US Catanzaro Catanzaro
  Catania Calcio Catania 1:00 AM FC Rieti Rieti
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:00 AM Cavese 1919 Cavese
  Vibonese US Vibonese 1:00 AM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:00 AM SS Monopoli 1966 Monopoli
  Reggina Reggina 1914 1:00 AM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Picerno AZ Picerno 1:00 AM Potenza Calcio Potenza
  Avellino US Avellino 1912 1:00 AM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:00 AM Casertana FC Casertana
  Bari SSC Bari 1:00 AM Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 28 Tondela CD Tondela 7:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Belenenses SAD Belenenses SAD 7:00 PM Sporting CP Sporting CP
  FC Porto FC Porto 7:00 PM Boavista Porto FC Boavista
  Benfica SL Benfica 7:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Portimonense Portimonense SC 7:00 PM CS Marítimo Marítimo
  Braga SC Braga 7:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 7:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Moreirense Moreirense FC 7:00 PM FC Famalicão Famalicão
  Gil Vicente Gil Vicente FC 7:00 PM Desportivo Aves Desportivo Aves
  Mafra CD Mafra 1:00 AM SL Benfica B Benfica B
  Coimbra Académica Coimbra 1:00 AM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Cova Piedade CD Cova Piedade 1:00 AM FC Porto B FC Porto B
  Penafiel FC Penafiel 1:00 AM Varzim SC Varzim
  Chaves GD Chaves 1:00 AM SC Farense Farense
  Académico Viseu Académico Viseu FC 1:00 AM UD Oliveirense Oliveirense
  Nacional CD Nacional 1:00 AM Casa Pia AC Casa Pia
  Leixões Leixões SC 1:00 AM Estoril Praia Estoril
  Feirense CD Feirense 1:00 AM SC Covilhã Covilhã
Matchday 33 Queen o. t. S. Queen of the South FC 5:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Ayr United Ayr United FC 5:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dundee FC Dundee FC 5:00 PM Greenock Morton FC Morton
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 5:00 PM Arbroath FC Arbroath
Matchday 29 FC Winterthur FC Winterthur 1:00 AM FC Vaduz FC Vaduz
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:00 AM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  SC Kriens SC Kriens 1:00 AM FC Aarau FC Aarau
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:00 AM FC Chiasso FC Chiasso
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:00 AM FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 27 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:00 AM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Odra Opole Odra Opole 1:00 AM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  GKS Tychy GKS Tychy 1:00 AM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:00 AM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:00 AM Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Radomiak Radomiak Radom 1:00 AM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Miedz Legnica Miedz Legnica 1:00 AM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  GKS Belchatow GKS Belchatow 1:00 AM Stal Mielec Stal Mielec
  Warta Poznan Warta Poznan 1:00 AM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 24 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 1:00 AM KS Wasilków KS Wasilków
  C. Elblag Concordia Elblag 1:00 AM Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 1:00 AM Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Bron Radom Bron Radom 1:00 AM Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 1:00 AM Huragan Morag Huragan Morag
  RKS Radomsko RKS Radomsko 1:00 AM Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Legia II Legia Warsaw II 1:00 AM Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda 1:00 AM Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 4:00 PM Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 23 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 1:00 AM Chemik Police Chemik Police
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 1:00 AM Górnik Konin Górnik Konin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 1:00 AM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Grom N.S. Grom Nowy Staw 1:00 AM Baltyk Koszalin B. Koszalin
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 1:00 AM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Nielba Nielba Wagrowiec 1:00 AM Swit Szczecin Swit Szczecin
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 1:00 AM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Pogon II Pogon Szczecin II 1:00 AM Unia Janikowo Unia Janikowo
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 1:00 AM Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 2:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  LZS Starowice LZS Starowice Dolne 2:00 PM MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 2:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 2:00 PM Gornik Zabrze II Gornik II
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 2:00 PM Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 2:00 PM Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Lubin II Zaglebie Lubin II 2:00 PM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Polonia Bytom Polonia Bytom 2:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 2:00 PM Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
Matchday 24 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:00 AM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  Chelmianka Chelmianka Chelm 1:00 AM Korona Kielce II Korona Kielce II
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:00 AM Motor Lublin Motor Lublin
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 1:00 AM Wisloka Debica Wisloka Debica
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 2:00 PM Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ 5:00 PM Avia Swidnik Avia Swidnik
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 5:00 PM Stal Krasnik Stal Krasnik
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 5:00 PM Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 14 Man Utd U18 Manchester United U18 1:00 PM Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 27 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:00 AM Legionovia Legionowo Legionovia
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:00 AM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  GKS Katowice GKS Katowice 1:00 AM Garbarnia Krakow Garbarnia
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:00 AM Gornik Leczna Gornik Leczna
  Widzew Lodz Widzew Lodz 1:00 AM Lech Poznan II Lech Poznan II
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:00 AM Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Elana Torun Elana Torun 1:00 AM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Resovia Resovia Rzeszów 1:00 AM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Blekitni Blekitni Stargard 1:00 AM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 22 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 5:00 PM TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  SC Kalsdorf SC Kalsdorf 5:00 PM SC Weiz SC Weiz
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 5:00 PM Wolfsberger AC II Wolfsberg II
  Gurten Union Gurten 5:00 PM SK Sturm Graz II Sturm Graz II
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 5:00 PM SV Ried II SV Ried II
  Hertha Wels WSC Hertha Wels 5:00 PM FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 28 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 3:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 3:00 PM TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 3:00 PM FV Illertissen FV Illertissen
  SV Heimstetten SV Heimstetten 3:00 PM FC Memmingen FC Memmingen
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 3:00 PM FC Augsburg II FC Augsburg II
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 3:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:00 PM TSV Buchbach TSV Buchbach
  Aubstadt TSV Aubstadt 5:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 29 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 3:00 PM FC Gießen FC Gießen
Matchday 33 TuS Haltern TuS Haltern 3:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  RW Essen Rot-Weiss Essen 3:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 3:00 PM Bonner SC Bonner SC
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 3:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  VfB Homberg VfB Homberg 3:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 3:00 PM SC Verl SC Verl
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 3:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 24 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 4:00 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
  FC Black Stars FC Black Stars Basel 4:00 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  FC Köniz FC Köniz 5:00 PM FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC Cham SC Cham 5:00 PM FC Bavois FC Bavois
  Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 6:30 PM FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 5 Hohenems VfB Hohenems 1:00 AM Salzburger AK 1914 SAK 1914
  Dornbirner SV Dornbirner SV 1:00 AM SC Schwaz Schwaz
  Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 1:00 AM SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 4 Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors 1:00 AM SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
  Röthis SC Röthis 1:00 AM Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  Langenegg FC Langenegg 1:00 AM FC Wolfurt Wolfurt
  Lauterach FC Lauterach 6:00 PM Rot-Weiß Rankweil Rankweil
  Grödig SV Grödig 1:00 AM TSV St. Johann St. Johann
  Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:00 AM SV Seekirchen Seekirchen
  Kuchl SV Kuchl 1:00 AM USK Anif USK Anif
  Bischofshofen SK Bischofshofen 1:00 AM SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 19 Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 5:00 PM FC Balzers FC Balzers
Matchday 28 1.FC Sand 1.FC Sand 4:00 PM SV Seligenporten Seligenporten
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 4:00 PM Würzburger FV Würzburger FV
  DJK Vilzing DJK Vilzing 4:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 4:30 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  TSV Abtswind TSV Abtswind 4:30 PM TSV Karlburg TSV Karlburg
  ASV Cham ASV Cham 4:30 PM DJK Ammerthal Ammerthal
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 5:00 PM DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 5:00 PM FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 11 1860 München II TSV 1860 München II 1:0 SV Pullach SV Pullach
Matchday 28 FC Pipinsried FC Pipinsried 3:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 3:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 3:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
  TSV Landsberg TSV Landsberg 3:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  SV Donaustauf SV Donaustauf 4:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 4:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 4:30 PM FC Ismaning FC Ismaning
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 4:30 PM TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
  SV Pullach SV Pullach 4:30 PM TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 19 Husumer SV Husumer SV 3:00 PM 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 16 Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 4:00 PM USI Lupo-Martini Wolfsburg Lupo-Martini
Matchday 18 Kickers Emden Kickers Emden 4:00 PM FT Braunschweig FT Braunschweig
Second Round FC Rüti FC Rüti 1:00 AM FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
  Veyrier Sports FC Veyrier Sports 1:00 AM FC Moutier FC Moutier
  Kickers Luzern FC Kickers Luzern 1:00 AM FC Willisau FC Willisau
  CS Romontois CS Romontois 1:00 AM FC Monthey FC Monthey
  SC Schöftland SC Schöftland 1:00 AM FC Grenchen 15 FC Grenchen
  FC Amriswil FC Amriswil 1:00 AM FC Wettingen FC Wettingen
  FC Uzwil FC Uzwil 1:00 AM FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
  FC Bassersdorf FC Bassersdorf 1:00 AM FC Freienbach FC Freienbach
  FC Ibach FC Ibach 1:00 AM FC Rotkreuz FC Rotkreuz
  FC Sierre FC Sierre 1:00 AM FC Echichens FC Echichens
  FC Piamont FC Piamont 8:00 PM FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
Matchday 16 Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 12:00 PM FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
Matchday 21 Bizau FC Bizau 1:00 AM SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
  FC Hard FC Hard 1:00 AM SC Göfis SC Göfis
  FC Egg FC Egg 1:00 AM VfB Bezau Bezau
  Alberschwende FC Alberschwende 1:00 AM SV Lochau SV Lochau
  Schruns FC Schruns 1:00 AM SC Fussach Fussach
  Andelsbuch FC Andelsbuch 1:00 AM FC Lustenau FC Lustenau
  Höchst FC Höchst 1:00 AM SV Ludesch Ludesch
Matchday 18 Bürmoos SV Bürmoos 5:00 PM SK Adnet Adnet
  Hallwang SV Hallwang 1968 5:00 PM FC Bergheim Bergheim
  Straßwalchen SV Straßwalchen 5:00 PM ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
  Altenmarkt UFC Altenmarkt 5:00 PM TSV Neumarkt Neumarkt
  Puch FC Puch 5:00 PM USC Eugendorf Eugendorf
  Zell am See FC Zell am See 5:00 PM TSU Bramberg Bramberg
  Golling SC Golling 5:00 PM UFV Thalgau Thalgau
Matchday 22 Slask U19 Slask Wroclaw U19 1:00 AM Korona Kielce U19 Korona U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 1:00 AM Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:00 AM Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Lechia U19 Lechia Gdansk U19 1:00 AM Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 1:00 AM Cracovia Krakow U19 Cracovia U19
  Wisla U19 Wisla Cracow U19 1:00 AM UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 1:00 AM FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
  Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 1:00 AM Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
Matchday 8 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 1:00 PM SHB Da Nang Da Nang FC
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 2:00 PM DUOC NAM HA Nam Dinh Nam Dinh
  HCM City Ho Chi Minh City FC 3:00 PM BECAMEX Binh Duong Binh Duong
Matchday 24 Neftchi Baku Neftchi Baku 1:00 AM FK Qabala FK Qabala
  FK Sabail FK Sabail 1:00 AM Sabah FK Sabah FK
Matchday 17 Ybbs ASK Ybbs 5:30 PM SC Rabenstein Rabenstein
  Herzogenburg SC Herzogenburg 5:30 PM SVg Purgstall Purgstall
  Haitzendorf SV Haitzendorf 5:30 PM USC Schweiggers Schweiggers
  Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 5:30 PM SV Sierndorf Sierndorf
  Gloggnitz SV Gloggnitz 5:30 PM FC Mistelbach FC Mistelbach
  Obergänsernd. TSU Obergänserndorf 5:30 PM SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 18 Berndorf USV 1960 Berndorf 1:00 AM SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
  Grödig II SV Grödig II 1:00 AM USV Plainfeld Plainfeld
  Pfarrwerfen SC Pfarrwerfen 1:00 AM Union Henndorf Henndorf
  Anthering SV Anthering 1:00 AM SC Tamsweg Tamsweg
  Schwarzach SV Schwarzach 1:00 AM SK Strobl Strobl
  Mühlbach/Pzg. SC Mühlbach/Pzg. 1:00 AM UFC Siezenheim Siezenheim
  St. Michael USK St. Michael 1:00 AM USC Piesendorf Piesendorf
Matchday 29 Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 4:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  Katwijk VV Katwijk 4:30 PM Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 4:30 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 4:30 PM Quick Boys Quick Boys
  HHC Hardenberg HHC Hardenberg 4:30 PM ASWH Ambacht ASWH
  GVVV GVVV Veenendaal 4:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
  AFC Amsterdam AFC Amsterdam 7:00 PM VV Noordwijk Noordwijk
  SV TEC SV TEC Tiel 7:00 PM SV Spakenburg Spakenburg
  De Treffers De Treffers 7:00 PM FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 19 Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 6:15 PM Al Arabi Sports Club Al Arabi
  Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 8:25 PM Al Duhail Sports Club Al Duhail
Matchday 26 FC Türkiye FC Türkiye Wilhelmsburg 4:00 PM Rahlstedter SC Rahlstedter SC
  VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge 4:00 PM SV Altengamme SV Altengamme
  Düneberger SV Düneberger SV 4:00 PM SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Matchday 27 Black Leopards Black Leopards FC 4:00 PM SuperSport United SuperSport Utd.
  Polokwane City Polokwane City FC 4:00 PM Highlands Park FC Highlands Park
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 7:00 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 9:15 PM Stellenbosch FC Stellenbosch FC
  AmaZulu FC AmaZulu FC 9:15 PM Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 8 Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 1:00 PM Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
Matchday 9 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 2:45 PM Brothers Union Brothers Union
Portugal U16 Portugal U16 7:00 PM England U16 England U16
  France U16 France U16 7:00 PM Argentina U16 Argentina U16
  Algeria U16 Algeria U16 7:00 PM Mexico U16 Mexico U16
  Brazil U16 Brazil U16 7:00 PM Japan U16 Japan U16
Matchday 25 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:00 AM VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  AZSV Aalten AZSV Aalten 1:00 AM VV Smitshoek Smitshoek
  VV Duno VV Duno Doorwerth 1:00 AM VV Spijkenisse Spijkenisse
  VV Rijsoord VV Rijsoord 1:00 AM Achilles Veen Achilles Veen
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:00 AM